Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Jeremiah Emerson
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Jeremiah Emerson Empty
-- archivált hirdetés --

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Jeremiah Emerson Empty

Jeremiah Emerson
szabad
❖ play by
Daniel Gillies (ragaszkodnék hozzá, ha lehet)
❖ kor
310
❖ faj
vámpír
❖ rang
vámpír
❖ város
Manhattan
❖ foglalkozás
ügyintéző/asszisztens
❖ szexuális beállítottság
azt hiszem, hetero... 

Legelső játékomnál már olvasható róla pár információ, hiszen egy párbeszéd zajlik köztünk, de ezen felül is tudok mit mesélni róla, hiszen a jobb kezem és azt hiszem, talán a bizalmasomnak is nevezhetem. Bár valamiért távolságtartó velem, mégis meglehetősen bensőséges a viszony köztünk. Tisztelettudó, udvarias és segítőkész, a magánéletéről viszont nem sok mindent tudok. Sosem faggattam, ő pedig nem egy pletykafészek. Igazság szerint alapból nem egy bőbeszédű fajta és talán épp emiatt kedvelem. Mindig csak akkor beszél, ha kell.
Amit biztosan tudok róla, hogy 310 éves. Kapcsolata szerintem nincs, mivel az éjszakák nagy részét a klubban tölti -kivéve a szabad napjait- és még sosem mutatott be nekem senkit se, hogy "ő itt a párom". Na nem, mintha kötelessége lenne.
Mindent egybevéve: imádok vele dolgozni, imádom, hogy sokszor olvas a gondolataimban, hogy mikor mi nyűgöm lehet és úgy általában tisztelem őt, épp ezért sosem kezeltem csicskásként vagy inasként és soha nem is tekintettem így rá, hiszen elég sokszor van, hogy ledobjuk magunkat az iroda közepén elterülő szőnyegre és együtt ötletelünk, mi legyen a következő buli témája. Ismeretségünk még az 1900-as évekre nyúlik vissza, Londonba, ahol akkoriban egy bárban töltöttem a legtöbb időmet, de aztán elment a háborúba, viszont mentségére szóljon, hogy legalább elbúcsúzott tőlem, majd később megtalált itt, New Yorkban. Együtt találtuk ki az egész klubot, épp ezért inkább tekintek rá társként, mint beosztottként. Hogy volt-e vagy lesz-e köztünk valami? Majd elmesélem. Wink

/A karakter azon felül, hogy az asszisztensem, egyben Kol Emerson bátyja is, tehát vele sem árt egyeztetned, ha megérkezel. Részemről az egyetlen dolog, amit elvárok, hogy a felvázolt viszony legyen meg köztük, azaz ne legyen gyűlölködés, hiszen tényleg egy bizalmas emberről lenne szó (ennél csak jobb viszonyt szeretnék Razz). Az, hogy ezen felül van-e valami sötét titka a jelenéből vagy a múltjából, már az alkotóra van bízva ahogy az is, hogy a klubbon kívül mivel üti el az idejét. Smile Minden esetre nagyon várom /várjuk/, hiszen szükségem van az asszisztensemre!  :aww:  Jeremiah Emerson 3959055962 Ha érdekel a karakter, regizz be és írj nekem, valamint Kolnak is egy üzit, aztán megbeszélünk mindent! ^^ /
we need you badly

1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lil' Emerson
» Emerson lakás
» Annalise Emerson - készülőben