descensuc averno facilis est

the descent into hell is easy

Share | 
Kapcsolatkeresõ
if i cannot move heaven, i will raise hell
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Sabrina Welsh
❖ Mondén

Keresem :

foglalkozás :
Munkanélküli
Karaktered arca :
Dorcas Coppin
all the stories are true
Felhasználó profiljának megtekintése

Sziasztok!

A következő személyeket keresem az életembe:
- A lakótársam... A karakterlapomban felvázoltam a helyzetet, amire nem hirdetnék külön karaktert, és ha magadra ismersz a történetben vagy egy kicsi változtatással magadra tudod húzni a bőrét, akkor jelentkezz.
- Régi ismerős, barát... Lehet, hogy elmondtam neked a betegségem, lehet, hogy nem. Lehet, hogy érdekel mi van velem, lehet, hogy nem. Lehet, hogy törődni akarsz velem, lehet, hogy nem. Döntsük el együtt!
Lenore Everleigh
❖ Harcos árnyvadász

foglalkozás :
ügyeletes igazságosztó
Karaktered arca :
Danu
all the stories are true

Sziasztok!

Mivel nemrégiben fogadták el az előtörténetemet, ezért szeretnék kapcsolatokat keresni Leónak.

Ha gondolod, lehetsz az eltűnt parabatai-om (direkt nem írtam, hogy fiú, vagy lány), vagy esetleg, ha bármiféle információd van róla, annak nagyon tudnék örülni. Very Happy

Jelenleg néhány balhé és parancsmegtagadás után rejtőzködöm a Klávé és a drága családom elől, s csak nagyon kevesen vannak, akik hébe-hóba láttak New Yorkban. Szóval lehetsz régi, intézetbeli ismerős, apám embere, aki a nyomomban van.

Vagy simán egy mondi, vagy alvilági, aki beletörölhetem a bakancsomat.

Esetleg egy nagyon kitartó embernek is örülnék, aki valamilyen úton-módon a társam akar lenni a bajban, vagy köze van a parabatai-omhoz.

De akár olyan személyeknek is örülnék, akik a rossz útra akarnák csalni a karakteremet, és a Klávé ellen fordítanák.

Igazából, egy szó, mint száz: Ha bárki bármilyen formában szeretne kapcsolatot a karakteremmel, annak nagyon örülnék. Very Happy Ha esetleg bárkinek szimpatikus lennék, nyugodtan dobjon meg egy üzenetnek, mindennek nagyon tudok örülni. ^^
Vendég
Vendég

all the stories are true

Sziasztok!

... gondoltam írnék ide egy keveset, hátha valakinek a nem túl konkrét plot-ötletek is felkeltik az érdeklődésüket! Nincs semmi jó szövegem, amit ide beilleszthetnék, éppen ezért egészen egyszerű leszek: ha lenne, valaki... aki szeretné Hecate közelségét érezni esetleg pofátlanul beleesik (a szépségébe... haha); felhozni a mélyből a szadista énjét - ami amúgy sem süllyedt el; akivel utálják egymást; és mindenkit, akit kicsit is érdekel Hecate... Egy PM-ben leírhatja vágyait, érzelmeit, gyűlöletét... Ha plotot nem is, de az elkészültem után játéktársként is kitalálhatunk valami egy játéknyi valamit is!
Thomas Nightingale
❖ Harcos árnyvadász

foglalkozás :
hunting the shadows
Karaktered arca :
christopher wood
all the stories are true

Sziasztok!

Bármilyen plotban benne vagyok szükségem lenne pár mellékszálra, aki szintén hasonló cipőben érzi magát és kedve lenne egy mondén-árnyvadászhoz az nyugodtan dobjon meg egy üzenettel.
Vendég
Vendég

all the stories are true

Meow!

Bárminemű kapcsolatra vevő vagyok, ha valakinek felkelti az érdeklődését szerény személyem ne habozzon írni, de ha erre nem kerül sor, vigyázzon aki még alattam posztolt és nem húzta át, mert betámadok mindenkit.
Vendég
Vendég

all the stories are true

Hellókanyalóka,
kapcsolatokat keresek látó-mondén lányomnak, aki jelenleg arra készül, hogy beolvadjon az árnyvadászok közé, és belülről megpróbálja megdönteni a rendszert, a démonja kedvéért, akibe szerelmes.
Amit keresek;
munkatársak; Dastyna patológus, szóval orvosok, nővérek stb.
barátok, barátnők; mondének, farkasokó, igazából bárki, a vámpírok kivételt képeznek mert Dasty nagyon toleránsan áll az árnyvilághoz, gyerekkora óta.
legfontosabb; olyan férfi munkatárs, aki erősen szeretné felszedni Dasty-t, ha nem jelentkezik rá senki meg fogom hirdetni, ugyanis a későbbiekben, ha majd a lányka kiábrándul a démonból, akkor szeretném, hogyha észrevenné a férfit, és alakulna közöttük valami
illetve bárki aki akármilyen viszonyt kialakítana az én kis naivámmal. pm-ben lehet jelentkezni a posztokra.

Amit kínálok;
folyamatos, néha lehet kicsit lassabb játékok
néha vicces is vagyok
léci
Jude Simmons
❖ Mondén

Karaktered arca :
● GRANT GUSTIN ●
all the stories are true

Hello, drágák!

Én elsősorban egy démont, másodsorban meg hát lényegében minden másféle karaktert keresek, aki valamilyen úton-módon kapcsolódni tudna a családi tragédiám szálához, és előrébb tudná mozgatni a karakterem ezen a téren.

• Lehetsz te a démon, aki megölte az egész családom.
• Lehetsz te a démon, aki megölte az egész családom, de ezt az infót nem óhajtja az orromra  kötni, ellenben szívesen gyötör még egy kicsit, mielőtt engem is megpróbál hasonló sorsra juttatni.
• Lehetsz te a démon, aki nem ölte meg az egész családom, de esetleg birtokában van valami számomra hasznos(nak hazudott) információnak, amiért én természetesen a lelkemet is eladnám.
• Lehetsz te a bárki más, aki közrejátszott a múltbéli tragédiámban/tud róla valamit/segíteni próbál kideríteni a háttérsztorit/megpróbál lebeszélni arról, hogy kiderítsem a háttérsztorit.

Gyerünk, emberek, tegyetek adóssá!
Vendég
Vendég

all the stories are true

Na akkor lássuk a mindent!

Kapcsolatokat keresnék (de meglepő, mi? Very Happy )

Ismerhetsz engem, valójában engem, mint Ariane-t. Eljöttem otthonról a testvérem keresni és belecsöppentem az ő személyiségébe. Ha engem ismersz, félni fogok a megjelenésedtől, mert nem tudom miként lehetnék őszinte, vagy hogyan mondhatnám meg, hogy én vagyok Én. Bonyolult mi? Very Happy Tudom..

Ismerheted Adriane-t akár innen NY-ból, lehetsz bárkije és talán furcsállod az új szokásokat, vagy ezt-azt vele kapcsolatban újabban. Szóvá teszed? Milyen a kapcsolatotok? Ki vagy te? Segííts!

Természetfelettiknek: Ó csodáim, vak vagyok én rátok. Azaz nem kellene annak lennem, de ahogy Jafar mondta a mesében, "csiszolatlan gyémánt" vagyok még csupán és semmit sem tudok rólatok. Lepjetek meg, de éljem túl azééért. ^^

Bármi jöhet, a szappanoperától az okkult horrorig. Very Happy

Jelige: Akarom, hogy akard, hogy mindketten akarjuk! Very Happy
Vendég
Vendég

all the stories are true

Kihasználva azt, hogy mennyi rengeteg vendég van most az oldalon, talán felkeltem valakinek az érdeklődését egy mondén karakterre.

Megkötésem nem sok, sőt inkább semmi sincs, maximum annyi, hogy mutass hajlandóságot arra, hogy vérfarkassá tegyelek. Mert az tök kúl és rettentően jó játékok születhetnek belőle. Szóval lehet kicsi, nagy, fiú, lány, fiatal, öreg, fekete, fehér, gyere és készülj fel karaktered életének legnagyobb hullámvasútazására (vagy mire) Very Happy

Emellett keresek persze még más farkasokat is, hiszen annak ellenére, hogy omega vagyok, szívesen összefutnék pár bundás arccal Wink
Taharial
❖ Bukott angyal

Keresem :
A bukásom okét
foglalkozás :
† Kémkedés
Karaktered arca :
† Cara Delevingne
all the stories are true

Én egy szeretőt keresnék, vagy valakit, aki az érzéseimre és a gondolkodásomra hathatna. Lehet az nő, férfi, mondén, démon, farkas, tündér, warlock vámpír(na jó, ez annyira nem...)! Szeretném, ha valaki magával rántaná a mélységbe, aki a lelki bukásba is segítené, akár rossz, akár jó szándékból. Érdemes hozzá olvasni az et-met is, hogy tényleg megértse valaki, miről hadoválok itt félálomban, de várom a lelkes jelentkezőket.

foglalkozás :
★ ex-agent || journalist || blogger ☆
Karaktered arca :
★ ana de armas ☆
all the stories are true

Egy szimpla mondén keresne magának különböző kapcsolatokat.

Habár nem is vagyok annyira egyszerű kis mondén, hiszen látó vagyok, aminek köszönhetően kicsit megszállott és mániákus is. Mindent tudni akarok mindenről, a veszély számomra a legjobb barátom, valahogy mindig sikerül bajba sodornom magam, ha megsérülök sem probléma, szóval vevő vagyok mindenre, aki lehetőséget lát szerény személyemben azt ötletelésre invitálom a postaládámba!
Lilith
❖ Nagyobb démon

Karaktered arca :
Rachel Skarsten
all the stories are true

*köhint* Üdv mindenki!

Pokoli kapcsolatlistámhoz keresném a kollégákat!
Első kör: A szövetséges oldal, vagyis akik megbízhatóbbak mint a többiek és nem kéntisztogató rangban csücsülő ifjoncok. Mivel most kicsit akadályoztatva vagyok (köszi Jace fiú!) nem árt ha használni tudom az 1-800-idézlek-idézlek vonalat néha-néha. De alkudhatunk is. Wink

Második kör: Ne kerteljük, most segítség kell. Valaki(k) aki(k) vállalna(k) védelmet ha úgy van. Na most itt a füttyentéstől egészen a szívességtartományig húzódik a skála attól függően mennyire bevállalós valaki. Egészen vékony vonal van a diktátor felem és a normális között. Very Happy

Harmadik kör: Guide me! Mivel erőm csapja elzáródott és némi idő kell, míg újra önmagam leszek igyekszem nem túl feltűnően flangálni a halandók között. Szóval lehetsz: mondén, aki felebaráti (haha) szeretetből segít ha úgy van (lévén nem vagyok túl emberi, nincsenek is emberi szokásaim, amit nem ártana eltanulni), lehetsz naiv vadászka (fincsi Very Happy ), egy önfeláldozó/szívességéhes warlock (lesznek fura pillanataink)...de bármi/bárki más is aki otthonosan járja a várost.

Na, ezekbe a pontokba keresgélek. A kapcsolatok mélységét, milyenségét megbeszéljük. Nyitott vagyok mindenre reális értékeken belül.

Lil
Catarina Loss
❖ Warlock

Keresem :
Apuci
Karaktered arca :
Jennifer Lawrence
all the stories are true

Beállnék az apátlan boszorkánymesterek sorába és keresnék egy démont, aki a mostani bonyodalmak után valamiért felbukkanna (örülnék, ha nem azért, hogy megegyél Rolling Eyes ). Azt megígérhetem, hogy szíves fogadtatást nem fogsz kapni, igazság szerint csak színesíteni szeretném a palettát, biztos vagyok, hogy akár csak egy pár játék után is valamilyen szinten fejlődhetne a karakter(ünk, lehet mindkét félnek jót tenne). Hajthatná felőlem a tényleges vágyakozás is a gyermek után (mondjuk vicces lenne, miszerint így, háromszáz valahány év után eszébe jutna, hogy hoppá, van egy gyerek xD), puszta kíváncsiság, hogy él-e még, meg mifene lett belőle (na, ez meg lehetne csalódás a javából Very Happy), de akár unatkozhat is, és azzal ütné el az időt, hogy az utód agyára megy. Igazából tényleg tök mindegy, csak legyen valami-valaki.

Pussz.
Vendég
Vendég

all the stories are true

Az ET-m a napokban elkészül, viszont jó volna néhány vámpírocska a csapatomba, ami azt illeti. Feltéve, ha van rá jelentkező.
Ha új karaktert alkotnál és nincs ötleted, akkor írj rám, együtt kitalálhatunk valami jó plotot, amivel kapcsolódni tudsz tulajdonképpen hozzám. Mindegy, miféle vagy: hűséges vagy hűtlen, hisz mindenből ki lehet hozni valami jó, izgalmas szálat. nyami

PM-ben ér zaklatni! nyomi

foglalkozás :
★ ex-agent || journalist || blogger ☆
Karaktered arca :
★ ana de armas ☆
all the stories are true

Sziasztok!

Mivel sajnos úgy néz ki, hogy ez a karakterem kereső nélkül maradt szeretném bedobni ide, mielőtt teljes mértékben lemondanék róla. Ha valakinek lenne valamilyen keresettje, amit nagyon szeretne, ha megalkotásra kerülne, akkor ne habozzon írni nekem! Még talán férfi karakter is szóba jöhet, de többnyire hölgy karakter párti vagyok. Embarassed Van egy kigondolt szálam, amit kigondoltam a hölgynek ehhez valószínűleg egy új ET is párosulna, de mindenképpen szeretnék már meglévő emberekkel ötletelni, viszont nem akarok vaktában lövöldözni pm-eket mindenki felé, hátha valakit érdekelne valami így remélem, hogy valaki aki nyitott úgy bármire az dob felém egy üzenetet és nem hagyja elveszni a lánykám emlékét.

A zagyválás lényege, hogy egy PM és plotolunk!
Ajánlott tartalom

all the stories are true

1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next