Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Rhoslyn
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Rhoslyn Empty
-- archivált hirdetés --

Desdemona
Tündérkirálynõ
ranggal rendelkezem
Desdemona
all the stories are true


Rhoslyn Empty

Rhoslyn
vanessa morgan ❖ (ellen)tündér
Gyönyörű, leleményes és furfangos teremtmény vagy. Mondhatni a véredben van, hiszen tündérnek születtél. Habár nem az én udvaromba születtél, nem az én udvaromhoz tartozol mégsem szalajtasz el egyetlen alkalmat sem, hogy kifejezed a tiszteleted irányomba, ami határozottan tetszik. Bár azt sem szabad elfelejtenem, hogy a vérünkben van az, hogy veszélyes játszmákat űzünk így azt sem tudhatom, hogy téged mi vezérel igazából. Többször fordulsz meg a mondén világban, de nem azért mert arra kényszerítenek, vagy ezt adták feladatodul. Egyszerűen csak szereted felépíteni, egyengetni életüket, majd mielőtt pedig ott hagyod őket, minden egy az egyben felégetsz magad után. Megannyi ellenség van a nyomodban az alvilágiak között mégsem törődsz ezzel. Egy percet sem vesztegetsz el az életedből. Vakmerő vagy, szinte már sokan azt is mondják rád, hogy megőrültél. Hogy elvesztetted a józan ítélőképességedet. Én azonban még mindig szentül hiszem, hogy valami nagyobb terved van az életben, amit folyamatos elterelések mögé rejtegetsz. Vajon így van, vagy csak paranoiás lettem és te tényleg egy őrült nőszemély vagy és semmi több. A saját igazad, csak te tudhatod.

// play by örülnék, ha maradna a név teljes mértékben változtatható, ha megérkezel mindenképpen dobj meg egy üzenettel, hogy tudjam te vagy az. Wink várlak.  Rhoslyn 1842766431  
100-500❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rhoslyn