Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Rosaleen Hampton
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Rosaleen Hampton Empty

Rosaleen Winona Hampton
Rosaleen Winona Hampton
Stars cannot shine without darkness
Josefine Frida Pettersen tündér21udvarhölgy
the devil is in the details

❖ Becenév:
Rosa
❖ Születési hely, idõ:
1997. február 1., Tündérfölde
❖ Családi állapot:
egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Pán
❖ Foglalkozás:
átjár az emberek világába, s táncosként tevékenykedik egy éjszakai klubban
❖ Ismertetõ jel:
Sápadt bőr, nagyon világos szőke haj, tűzpiros rúzs.
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
Udvarhölgy
❖ Család:
Nem tartom a kapcsolatot a szüleimmel, mivel ők csatlakoztak az Ellenudvarhoz pár évvel ezelőtt. Ez nagyban ütközik az elveimmel, így könnyesnek nem éppen mondható búcsút vettünk egymástól. A nézetek, melyek ők vallanak túlzottan szemben áll az elképzeléseimmel. A testvéreim és én továbbra is a királynőhöz vagyunk hűségesek és ez sosem fog megváltozni. A mi kapcsolatunk többé-kevésbé jó. Támogatjuk, s szeretjük egymást, de persze a testvéri összetűzések is megfigyelhetők.
Összesen öt testvérem van, ami szokatlan, ha a tündérekről van szó. Két húgom van, két nővérem és egy bátyám. Mindannyian más személyiségek vagyunk. A húgaim például folyamatosan össze vannak nőve és különböző dolgokról sutyorognak, amit csak egymással osztanak meg. Mindig odamegyek, s kérdezősködöm tőlük, de többnyire csak nevetnek és nem osztanak meg velem fontos információkat. Elég fiatalok még. Jól tudom, hogy én is az vagyok, s a meggondolatlan az egyik legjobb szó rám, de ők még rajtam is túltesznek.
A fiatalabbik nővérem mióta a szüleink elhagytak eléggé magába van zuhanva. Nem nagyon beszél senkivel, kizárólag a királynő szavait bújja. Őszintén szólva aggódom érte, s őszintén remélem, hogy nem fog semmi hülyeséget csinálni.
Az idősebbik nővérem és én nem állunk valami közel egymáshoz, életünk során alig beszéltünk egymással, s úgy tűnik, hogy őt egy kicsit sem viselte meg a szüleink távozása. Vajon tudta előre vagy ilyen könnyen beletörődött? Azt sem tartom kizártnak, hogy belülről ostromolja magát.
A bátyám a legidősebb köztünk. Igazi mókamester tud lenni, de ezzel együtt nagyon komoly és szigorú is. Igazi összetett személyiség, mindenkinek más arcát mutatja, de az biztos, hogy bármit megtenne a húgaiért.
❖ pozitív tulajdonságok
megértő, őszinte, szókimondó, segítőkész, szorgalmas
❖ negatív tulajdonságok
makacs, nagyszájú, önző, arrogáns, nem érdekli mások véleménye
❖ legnagyobb félelmed
halál
❖ legnagyobb vágyad
Hogy egy napon mindenki megismerje a nevem.
❖ legnagyobb titkod
Nem akarom, hogy valaha is kiderüljön, hogy mit csinálok éjszakánként.
❖ legnagyobb gyengeséged
Az emberek megtartása magam körül.
❖ fõ fegyvered
árnyvadászok töltsék csak ki
look deeply into my eyes

Újabb éjszaka, s én megint itt vagyok ebben a bizonyos klubban. Sokszor felmerül bennem a kérdés, hogy miért jó ez nekem. Annyi ellenérvet tudok felsorakoztatni ez ellen, ám mégsem hagyom abba. A folyamatos éjszakázás, titkolózás, a lebukás okozta félelem teljesen kimerít. Szinte mindig azon kattogom, hogy mikor jön el a pillanat, amikor lebukom és akkor rólam fognak csámcsogni a tündérek között. A testvéreim szégyenben lesznek és már nem csak a szüleink miatt kellesz majd magyarázkodniuk. Én így dolgozom fel, hogy anya és apa átálltak az Ellenudvarhoz, amit én magam sem tudom, hogy miért tettek. Egyáltalán miért kellett? Mindig is tudtam, hogy radikálisabb nézeteket vallottak vagy csak sokszor nem értettek egyet a királynővel, de ez még nem megoldás mindenre. Emlékszem, mikor ez az egész kiderült a mondénok világáig futottam, s keresni akartam valamit, ami eltereli a figyelmem. Valami mocskosat, valami emberit, ami még azt is elfeledteti velem, hogy ember vagyok. A rúdtánc tűnt a leginkább alkalmasnak, s világéletemben bevállalós lány voltam, így nem volt kérdés, hogy fejest ugorjak-e ebbe vagy sem. Egy ideig jó volt, aztán egyre inkább kezdtem megutálni.
Azon az estén pár hónappal ezelőtt végleg betelt a pohár és azt mondtam, hogy ezután a műszak után felmondok, s egy hatalmas stresszcsomagtól szabadultam volna meg, de mégsem tettem. Itt jön a kérdés, hogy miért? Mi változtatta meg a véleményem? Miért gondoltam úgy, hogy mégis maradnom kellene? Akkor sétált be ő, akinek a nevét a mai napig nem tudom, de minden este ott ül és engem figyel. Butaság lenne azt gondolni, hogy ez a férfi érdeklődik irántam? Valószínűleg egy egyszerű táncosnőnek hisz, egy utolsó senkiházinak, aki ilyen mélyre süllyedt fiatal kora ellenére. Valójában én magam sem tudom, hogy mi vitt rá erre az életmódra. Talán a magamban elfojtott harag a szüleim irányába, hogy fontosabb nekik az ellenudvar, mint a saját gyermekeik? Folyamatosan kérdések keringenek a fejemben és nem tudom őket megválaszolni. Mindössze annyit tudok, hogy nekem kell az a férfi, s egy napon meg is szerzem magamnak. Nem vagyok az a lány, aki félénk és nem merne odamenni hozzá, ám még nem volt meg rá a megfelelő alkalom. Előbb viszont ki szeretném deríteni, hogy kicsoda ő a való életben.
Lelki szemeim előtt egy fiatal, ám sikeres mondén üzletembernek tűnik vagy egyetemistának, aki a pénzügyi vonalon tanul. Vajon mi lehet a valóság? Lehet egy sármos árnyvadász az vagy egy veszélyes vámpír? Nem tudom, de próbálom azt hinni, hogy egy átlagos mondén, hiszen legtöbbször menekülnék a valóság elől. Néha már elegem van a mi világunkban élő feszültségtől, s ilyenkor eljátszom a gondolattal, hogy én is menekülőre fogom a figurát.
A kíváncsiság vezérli most az életem, s reménykedem, hogy e fiatal férfi megismerése elfeledteti velem az otthoni zűröket. Mindannyian máshogy dolgozzuk fel a testvéreimmel a szüleink árulását. Nekem ez tereli el a leginkább a figyelmemet, s úgy hiszem egyedül vagyok ezzel így, de sosem tudni, hogy ők miket titkolnak. Lehet, hogy ők is ugyanúgy a mondénok világát járják, ezt nem tudhatom. Annyi biztos, hogy most meg vagyok elégedve ezzel valamennyire, nem száz százalékosan, de átmenetnek jó. Keresem önmagam, s jelenleg még azt is egy lehetőségnek tartom, hogy a tündérektől, s mindenféle lényektől távol, elzártan éljek és úgy tegyek, mintha átlagos lennék. Mintha én is egy lennék a mondénok közül.
you can see the war inside


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Rosaleen Hampton Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ The Fairy and her Secret Life❖


Üdvözöllek Rosa!  vigyori

Azt hiszem, nem te lehetsz az első alvilági a történelemben, aki az emberek világában jobban érezte magát, mint a királynő udvarában, hiszen New York sokszínű és rengeteg lehetőséget tartogat mindenki számára. Főleg egy olyan személynek, aki önmagát keresi mindazok után, hogy a szülei magára hagyták. Teljesen meg tudlak érteni, ha ezek után szükséged van arra, hogy kicsit kiengedd a gőzt vagy netán veszélyes vizekre evezz, hogy feszegethesd a határaidat. Talán ezért élvezed te is azt a kis "kockázatot", amit azzal vállalsz, hogy a mondénok világában rúdtáncosként dolgozol, amiért nem biztos, hogy megdicsérnének. Gyanítom, mélyen legbelül élvezed is, hogy kicsit a tiltott zónában vagy, akár egy gyermek, aki olyasmit tesz, amiről tudja, hogy a szülei nem örülnének neki, ha tudnának róla. Talán, épp ezért is nem tudsz onnan csak úgy elsétálni.
Na és persze ott az a titokzatos idegen, aki olyannyira felkeltette a kíváncsiságod, hogy még abban is megakadályozott, hogy felmondj. Kíváncsi vagyok, ki az a férfi és, hogy miféle szerzet, hiszen akármelyik fajt is képviselheti, ha figyelembe vesszük, milyen sokféle faj él a városban titokban, megbújva a mondénok világában.  Rosaleen Hampton 704671141
Nem tudom, miféle veszélyek leselkedhetnek még rád akár a munkád, akár a titokzatos férfi, avagy az esetleges lebukásod miatt, de az biztos, hogy az életed még, csak most kezd igazán izgalmassá válni, hiszen fiatal vagy még és előtted az egész világ, ráadásul mellettted vannak a testvéreid még, ha most olyannyira szomorúak is. Biztos vagyok benne, hogy támogatni fognak, bármerre is sodródj az életben! vigyori
Mindezek mellett pedig azt hiszem, nem szabad megfeledkezned a szüleidről sem, akik bár elhagytak titeket, mégis a szüleitek. Talán idővel sikerül megbékélnetek a döntésükkel, vagy esetleg megtudjátok, mi miatt is történt minden úgy, ahogy.

De tovább már nem is tartalak fel! Köszönöm az együttműködésed és kellemes időtöltést kívánok neked nálunk! Kérlek, foglalózz, aztán már indulhat is a játék!




1 / 1 oldal