Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


a titokzatos idegen
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


a titokzatos idegen Empty
-- archivált hirdetés --

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


a titokzatos idegen Empty

szépséges neved
play by ❖ mondén
Mióta a szüleim átálltak az Ellenudvarhoz elég gyakran átjárok a mondénok világába és még munkát is találtam ott. Nem vagyok rá túl büszke, de rúdtáncosként dolgozom az egyik éjszakai klubban. Esküszöm, hogy már ki akartam lépni, de egyik este megjelentél ott és nézni kezdtél, ami nem olyan meglepő, hiszen azért járnak oda többek között a férfiak. Aztán visszajöttél következő este is és így tovább. Minden egyes nap, egy napot sem hagysz ki és mindig engem bámulsz. Talán tudsz rólam valamit vagy csak ennyire sikerült elvarázsoljalak? Már annyi mindent elképzeltem rólad, pedig még a neved sem tudom. Konkrétan egy idegen vagy számomra, akit minden este látok és akihez rendkívül vonzódom. Meg akarlak ismerni, ez feltett célom lett.
Minden a useren áll a karaktert illetően. Az is lehet, hogy Rosa igazi apja küldte, de lehet egy teljesen független száll is. Még annyit hozzátennék, hogy az plusz pont lehetne, hogy a srác rendelkezik a látás képességével, de ez sincs kőbe vésve, ahogy semmi sem. Úgy tervezem, hogy a jövőben ő adja majd a löketet a lánynak, hogy elhagyja az alvilágiakat végleg és nem leplezett célom, hogy összejöjjön a két karakter. Nálam a túlzott romantika és a nyáladzás kizárva, szóval eszerint regisztráljon be vele bárki is. A pb-hez van jó pár ötletem, de azt majd megbeszéljük, ha ideértél :aww:  
22-28 ❖ szabad  
1 / 1 oldal