Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Ethan Graysand
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Ethan Graysand Empty
-- archivált hirdetés --

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


Ethan Graysand Empty

Ethan Graysand
alberto rosende ❖ shadowhunter
// play by teljesen alkuképes mindössze a közös képek miatt esett rá a választásom, a névhez sem ragaszkodom feltétlenül. ha megérkeztél csak sikíts, hogy tudjam itt vagy! Ethan Graysand 124822942   

Csak úgy, mint jómagam te is tündér felmenőkkel rendelkezel. Habár neked ez inkább nagyszülői ágakra nyúlik vissza így a füled sem olyan hegyes, mint az enyém, akinek -titkon nem az édesapja, hanem az édesanyja - egyik szülője volt tündér. Talán ez volt, ami miatt először odajöttél hozzám a kiképzések során. Neked köszönhetően tanultam meg bánni a tőrökkel, amivel elinte egy kicsit ügyetlenebb voltam. De magamhoz hűen nem kértem segítséget, mert az valami hatalmas szentségtörés lett volna. Humoros vagy és kedves, ugyanakkor mérhetetlenül tehetséges. Követed a Klávé törvényeit, habár belátod, hogy nem minden esetben döntenek józanul. Mit sem sejtesz a kapcsolatomról Sebastian-ról nem tudom, hogy mit gondolnál rólam, ha rájönnél, hogy mindvégig az ördög oldalán álltam. A királynőtől egy kicsit talán tartasz, de mindig megadod neki a kellő tiszteletet és nem azért, mert így kívánja a helyzet, hanem őszintén tiszteled a maga kifacsart személyiségével együtt.
Sosem láttalak igazán lányok közelében, de ezt inkább annak tudtam be, hogy szégyenlős vagy ilyen téren.. Vagy egyszerűen csak túlságosan leköt téged más kötelezettséged.

De van valami, amit nem tudok rólad. Évekkel ezelőtt megkeresett téged a királynő, akinek a bizalma megingott velem kapcsolatban ezért téged küldött a hátamra. Azóta többet beszélgetünk és úgy gondolom, hogy jó barátok lettünk. De rémisztő tud lenni az, hogy mennyire jóban tudsz lenni valakivel anélkül, hogy ténylegesen tudnál róla dolgokat. Nem tudom mi a kedvenc kajád, vagy színed. Vagy mit szoktál csinálni a szabadidődben. Melyik a kedvenc könyved? Mert igen azt észrevettem, hogy olvasol valamit szinte mindig, de azt nem tudom mit és miért. Miért szeretsz olvasni? Megannyi dolog van, amit nem tudok rólad, de talán egy napon majd rájövök. De lehet, hogy akkor már túl késő lesz és hátba szúrsz majd, amikor választás elé kerülök, hogy a királynő vagy Sebastian? Bár megjegyezném, hogy a királynő nem árulta el neked, hogy miért kell rajtam tartanod a szemed. Mivel tart téged sakkban, barátom?

// Sok opciót el tudok képzelni a karakterekhez köztük azt, hogy tényleg elárulja, vagy esetleg végül tényleg összebarátkoznak és esetleg úgy döntenek, hogy parabatai-ok lesznek egymásnak, hiszen kiegészítik egymást, de ez még nagyon a jövő zenéje lenne.. Gyere hamar és akkor minden részletet megbeszélünk!  Ethan Graysand 4216114573
20 ❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» William Ethan Collins