Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


my vampire
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


my vampire  Empty
-- archivált hirdetés --

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


my vampire  Empty

Angel Khrys
szabad / stoppolva / foglalt
❖ play by
Rebecca Breeds
❖ kor
372  
❖ faj
vámpír
❖ rang
vámpír vagy klánvezér
❖ város
bármelyik
❖ foglalkozás
tényleg, felőlem hamburgerezőt is vezethetsz
❖ szexuális beállítottság
bármi

Nem tudom, hogy mi, vagy ki vezetett téged oda akkor. Jó három évszázada, abba a különösen borongós erdőbe, amelynek egyik fája tövében jómagam csücsültem étlen, szomjan, és dacolva a fagyhalállal. Bármit megtettem volna, a lelkem is eladtam volna az ördögnek, hogy mentsen meg, és akkor csodának csodájára odaálltottál, mint szépséges jégkiráynő, és kegyelmet mutattál felém. Persze volt egy alkunk, amire már magam sem emlékszem. Cserébe, hogy az én életemet megmentetted, fel kellett áldoznom a családomat, hogy az én becses lelkem helyére, az ő lelkeik kerüljen odalent a purgatóriumban. Én pedig beleegyeztem mindenbe. És meg is tettem... volna, ha nem szeretném ennyire bátyámat, és húgomat. Rajtuk kívül mindenkivel végeztem, lelkük a tied lett, valahogy mégis azt érzem, hogy nem fogsz nyugodni, amíg ezt a tartozást le nem vered rajtam. Hát gyere, és bokszoljuk le.

//Nos, ennyi lenne igazából. A név és a pb is csupán ötlet. A jövőben - ha megérkezel - szeretném kijátszani az átváltoztatásom éjszakáját, illetve utána is lesz lehetőségünk rengeteg játékra, tekintve, hogy tartozom neked! Ha megérkezel dobj egy pm-et, mert tényleg hatalmas szükségem lenne rád!  my vampire  1081570003 Végül pedig ide alulra bedobálok egy csomó gifet magamról, hogy lásd, mennyire kis cuki vagok.  my vampire  951673066  
we need you badly

[/color]
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The big bad vampire