Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Arachna ' Britannia ' Wilfriedd
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Arachna ' Britannia ' Wilfriedd Empty

Kol Emerson
Arachna Wilfriedd
karakterhez illõ idézet
Claire Holt boszorkánymester155boszorkánymester
the devil is in the details

❖ Becenév:
Arachna, egy ideje.
❖ Születési hely, idõ:
1863. augusztus 13.
❖ Családi állapot:
menyasszony
❖ Szexuális beállítottság:
hetero
❖ Foglalkozás:
egy kis kávézót vezet
❖ Ismertetõ jel:
olyan, mint egy barbie.
❖ Átváltozás:
Az én átváltozásom nem olyan "szokványos", mint a vámpíroké, vagy a farkasoké. Én gyakorlatilag nem is átváltoztam, hanem loptam. Loptam magamnak egy testet. Nem voltam mindig szőke, és hófehér, viszont a túlélésemért a lelkemet át kellett helyeznem egy testbe, s felvennem az ő életét.
❖ Rang:
boszorkánymester.
❖ Család:
A családommal sosem voltunk szabadok.
Anyám meghalt egy Wilfriedd nevű ember rabszolgatelepén, miközben próbálta kikaparni magából a magzatát. Nem akarta, hogy más gyermeke is úgy nőjön fel, mint én és a húgom.
A húgom ott halt meg, ahol az én és a vőlegényem teste.


A másik családom sosem vette észre, hogy valami megváltozott bennem. Apám dúsgazdag volt, rengeteg gyapot és dohányfölddel rendelkezett, s kedvére dolgoztatta fekete rabszolgáit. Anyám csendes, jóravaló teremtés volt, bár nem szerette a férfit, akihez hozzákényszerítették, a gyerekeiért bármire képes volt.
Volt egy öcsém és egy húgom is. Eva és Bran, akik örökölték apánk gőgjét és kegyetlenségét.
❖ pozitív tulajdonságok
segítőkész, tisztelettudó, csendes, visszafogott, reménykedő, optimista, kedves, igazságos
❖ negatív tulajdonságok
bosszúálló, hirtelen haragú, megtört, titkolózó
❖ legnagyobb félelmed
elveszíteni a vőlrgényét
❖ legnagyobb vágyad
visszakerülni a saját testébe, illetve megtalálni a vőlegényét.
❖ legnagyobb titkod
hogy ellopott két testet.
❖ legnagyobb gyengeséged
a családja
❖ fõ fegyvered
-
look deeply into my eyes

A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre.
you can see the war inside

1 / 1 oldal