Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Belphegor
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Belphegor Empty
-- fagyasztott hirdetés --

Sadie Freya Collins
Klánvezér
ranggal rendelkezem
Sadie Freya Collins
all the stories are true


Belphegor Empty

belphegor
brett dalton ❖ greater demon
Egy nagyobb démonról lenne szó, aki valamilyen szinten canon karakternek számít, de mivel teljesen szabadon alakítható ezért gondoltam, hogy meghirdetnék hozzá egy szálat, ami alapján talán jobban elvinnék. Belphegor 1842766431

Eleanor:  Árnyként üldözöl. A fekete szempár már olyan ismerős számomra, mint a gyerekkori plüssmacim szakadási pontjai. Avagy, hogy hány öltéssel lett a karja visszavarrva, miután elszakították. A beépített időszakom mögött te voltál a fő koponya. Aki a háttérből irányította a dolgokat. Minden, amit műveltetek a pénzmosás, a drog, a rengeteg gyilkosság, amit a számlátokra felírtunk nem szólt másról, mint az emberi áldozatokról, amit neked nyújtottak be. Rengeteg fanatikus embert hódítottál meg magadnak ígértél nekik öröklétet, amit valamilyen módon teljesítettél, hiszen úgymond benned élnek tovább.
Értesültél arról, hogy mit tettem, hogy miképp változtattattam át a barátnőmet vámpírrá. Lakozik bennem egyfajta sötétség, ami keveredik szüntelen kíváncsisággal emiatt is érdekellek. Hogy még nem veszítettem el a józan eszemet. A két világ között egyensúlyom és rettegek attól, hogy padlót fogok. Mert tudom, hogy erre számítasz, hogy erre vágysz. Vajon én is egyike leszek a kis szektádnak, vagy különleges ékköveként díszítem majd sorait.. Az is lehet, hogy rám unsz majd. De minderre csak te magad adhatsz választ, amint megérkeztél.

Sariel: A frissen bukott angyal szeretne veled szövetkezni. Ambiciózusának nincs párja, még így is a leggyengébb pillanatában erősebb, mint a nagyobb démonok többsége. De vajon te ténylegesen szövetséget akarsz vele kötni, vagy valami hátsó szándék lapul meg a terveid mögött?

A play by szeretném, ha maradna a név egyértelműen fix a canon léte miatt, a többit pedig megbeszéljük, ha megérkeztél!
több ezer ❖ szabad  
1 / 1 oldal