Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


ex-partner from fbi
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


ex-partner from fbi Empty
-- fagyasztott hirdetés --

Sadie Freya Collins
Klánvezér
ranggal rendelkezem
Sadie Freya Collins
all the stories are true


ex-partner from fbi Empty

ex-partner
ryan gosling ❖ vérfarkas
A régi partnerem vagy. Nem az életben, hanem a munkában. Együtt dolgoztunk azelőtt, hogy beépültem volna és még mondhatjuk azt is, hogy abban is segítő kezet nyújtottál a számomra. Vártad a visszatérésemet, hogy visszakapd a régi partnered, de ez nem történt meg. Oknyomozó riporternek álltam, hiszen olyan dolgokat láttam, amelyeket nem felejthettem el. Sosem beszéltem neked róla, vagy a pszichológusomnak. Biztosra akarnak menni, hogy nem őrültem meg, hogy nem veszítettem el a józan ítélőképességemet. Te viszont, mint az árnyvilág tagja sejted, hogy mi lapulhat meg a valóság mögött, hiszen voltak apró jelek arra, hogy látó vagyok. Néha olyan dolgokat jegyeztem meg, amit csak az láthat, aki előtt nem zárt az árnyvilág. Aki átlát az álcákon. Mégis elhessegetted, mert úgy gondoltad, hogy semmiség most azonban egyre inkább gyanakodsz, hogy valami sötét úton haladok lefelé. Vajon, ha elég mélyre süllyedek ott leszel, hogy megállíts? Képes leszel rá?

A play by szeretném, ha maradna a név egyértelműen választható, a többit pedig megbeszéljük, ha megérkeztél!
30-35 ❖ szabad  
1 / 1 oldal