Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


A vérfarkas támadóm
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Dommiel Nightblood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Dommiel Nightblood
all the stories are true


A vérfarkas támadóm Empty
-- elkelt karakter --

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


A vérfarkas támadóm Empty

Scott/Justin/Martin ----
előfoglalt
❖ play by
Sebastian Stan
❖ kor
22-23 év
❖ faj
Vérfarkas
❖ rang
Falkatag
❖ város
New York
❖ foglalkozás
Amit szeretnél
❖ szexuális beállítottság
Heteroszexuális

Te vagy az, aki miatt átváltoztam, s közületek valóvá váltam. Fogalmam sincs, miért is lettem a célpontod, miért akartál megölni, de egy biztos: nem sikerült. Ugyanis azon az éjszakán, mikor rám támadtál, volt ott még valaki... Thomas, az árnyvadász, aki megmentett tőled, azaz a biztos haláltól.
Ám amióta vérfarkas lettem, te a közelemben vagy és már nem próbálsz megölni. Ugyan annak a falkának vagyunk a tagjai immár, s folyton segítesz, tödőrsz velem. Mintha vezekelnél a bűnöd, tetted miatt. Talán nem is engem akartál aznap éjjel megtámadni, hanem valaki mást, csak összetévesztettél vele? Vagy tényleg én voltam a célpont, csak rájöttél, hogy ez így mégsincs teljesen rendben?
Egyelőre nem jöttem rá, hogy te támadtál rám... de ha rájövök, akkor biztos, hogy komoly beszélgetés fog lezajlani kettőnk közt, hiszen válaszokat akarok majd tőled.

Mint látható, nincs túl sok dolog megszabva a karakterrel kapcsolatban, csak egy rövid kis alap, ami bátran alakítható, persze egyeztetés után. A PB-t nagyon szeretném, ha maradna, sőt, szóval ezt ne változtassátok. Nevet pedig a fentebbiek közül lehet választani, ám ha egyik sem tetszik, lehet egyezkedni velem. A vérfarkas támadóm 4068121422  
we need you badly

1 / 1 oldal