Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Daisy
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Daisy Empty
-- archivált hirdetés --

Desdemona
Tündérkirálynõ
ranggal rendelkezem
Desdemona
all the stories are true


Daisy Empty

Daisy
josefine pettersen ❖ (ellen)tündér
Az ellenkirály lánya vagy. Az apád megveti a nőket, gyengének tartja őket. Általában ezért is öli meg az összeset már a születésüknél. De neked szerencséd volt. Az anyád még azelőtt, hogy kicsempészett a király udvarából az én kegyeim alá, hogy erre esélye lett volna. Azóta az anyádat megölte, ami miatt te bosszút forraltál.. Mikor elég idős lettél az én udvaromból elszöktél, hogy a saját életed vedd az irányításod alá. Egy éjszakai bárt vezetsz, ahol hozzáad hasonló szabad tündérekkel múlatod az idődet. Néhány mondén betéved a klubodba, de ők kevés alkalommal távoznak. Mondhatni igazán lehengerlő vagy, hogy elérd ne akarjanak elmenni. Talán a tündérdrogok az oka az egésznek, ki tudja.. Befolyásos vagy a mondén világban. Most pedig szövetkezni akarsz velem. Meg akarod ölni az ellenkirályt. Bosszút akarsz állni minden elveszített testvéredért. Nem kívánsz a trónra kerülni legalábbis legjobb tudomásom szerint nincsenek ilyen törekvéseid, de mindenképp szeretnéd, ha az ellenkirály hatalmát megdöntenénk és nem engednék, hogy újra egy férfi kerüljön a trónra, aki csak idő kérdése és kerül olyan elmeállapotra, mint a király maga. Mi nők tartsunk össze.. Nemde?


// a név változtatható csak szólj, ha megérkeztél, a play by úgyszintén szabadon alakítható csak egy ötlet. szerintem nagyon érdekes szálakat lehetne kiépíteni a kettejük szövetségéből, szóval ha felkeltette a figyelmed és kipróbálnád magad egy erős nő személyében, akkor gyere bátran. ne félj, nem harapok... nagyot.  Daisy 124822942  
150 körül ❖ szabad  
1 / 1 oldal