Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Alastor Kane
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Alastor Kane Empty

Alastor Kane
Alastor Kane
"Ne nézz túl hosszan az árnyra, mert démon nézhet vissza rád."
Li Bingbing Nem tudni pontosan
the devil is in the details

❖ Becenév:
Al, Fehér Róka
❖ Születési hely, idõ:
baromi régen
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Hetero
❖ Foglalkozás:

❖ Ismertetõ jel:
Legfőbb ismertetőm a hosszú fehér hajzuhatagom (innen kaptam a becenevem, Fehér Róka), már amikor nem álcázom magam, illetve a hátamon van egy mágikus tetoválás, de azt ruháim jól elfedik. Akárki nem láthatja. A hátamra vésett jeleknek jelentőségük van.
❖ Rang:

❖ Család:

❖ pozitív tulajdonságok
Lássuk csak...kitartó, határozott, magabiztos, leleményes, ugyanakkor ravasz vagyok és viszonylag türelmes is. Azt hiszem ezek a legjobb tulajdonságaim.
❖ negatív tulajdonságok
Makacs, bosszúállásra hajlamos, számító, néha kíméletlen, gyakran gúnyos és szókimondó tudok lenni. A hűség nem az erős oldalam és a megfelelő tisztelet megadásával is akadnak némi nemű gondjaim. Sokszor akaratos vagyok, és a saját fejem után megyek. Viszont másoktól elvárom az együttműködést és, hogy a terv szerint cselekedjenek. Mielőtt megkérdeznéd, hogy nem érzek-e ebben némi ellentmondást? A válaszom de. Igen, érzek, csak nem érdekel...
❖ legnagyobb félelmed
Kíváncsi vagy, mitől félek a legjobban? *gúnyosan elmosolyodik* Csak nem képzeled, hogy megosztom veled?
❖ legnagyobb vágyad
Ez nyílt titok. Erősebb és jobb akarok lenni mindenkinél! Na meg a pokol trónja is kéne.
❖ legnagyobb titkod
Hajolj közelebb, ha mersz és talán megsúgom!
❖ legnagyobb gyengeséged
A macskák. Nem tudok ellenállni a puha mancsaiknak. Nem nevezném gyengeségnek, inkább szokatlan hobbinak, de itt megemlíteném még a koponyák gyűjtését. Jól hallottad, nem viccelek: koponyákat gyűjtök és már tekintélyes gyűjteménnyel büszkélkedhetek. Ellenségeim, riválisaim koponyáit viszem haza és emlékül őrzöm őket. Nyilván nem mindenkiét tartom meg, valahol tárolnom is kell ezeket. Kizárólag azokét, akik valamilyen formában mély benyomást tettek rám.
look deeply into my eyes





you can see the war inside

1 / 1 oldal