Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell

Kapcsolatkeresõ
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Cain Lin
❖ Warlock
ranggal rendelkezem
all the stories are true
Karaktered arca :
❖ wu yifan ❖

Felhasználó profiljának megtekintése

Kapcsolatkeresõ Empty
Hát az úgy volt, hogy egy csodás októberi napon, amikor a New York Yankees nyertek a Brooklyn Dodgers ellen, a hidegháború meg még nagyban tartott, Cain Lin megjelent Amerikában. Az év 1949 volt, az elnök Harry Truman, az élet meg istentelenül nehéz valaki olyan számára, akinek az akcentusa majdnem érthetetlenné tett minden szót, amit kimondott. Igaz, az akcentusa azóta kikopott, az ötvenes évekre sem emlékszik már, csakúgy, mint sokan mások rajta kívül... De hát számít ez bármit is?

1. Neked talán igen, mert megélted az ötvenes éveket; talán az sem rettentett el ettől az istencsapásától, hogy alig értetted, amit mond. Lehet, pont te voltál az, aki megmutatta neki, hogyan élje az igazi, amerikai álmot? Vagy pont, hogy visszakívántad oda, ahonnan érkezett? Valószínűleg hosszabb ideje ismered, mint szeretnéd; mondjuk ha eddig kibírtad vele, valószínűleg megbecsüli a társaságod, talán a barátjának is titulál. Esetleg évtizedeken át a halál nemesebbik testrészére kívántad valami miatt? Akárhogy is legyen, most itt a tökéletes lehetőség, hogy ezt megbeszéljétek, ha már minden második estéjét valahol a városban tölti, ahol mindenki számára elérhető. ((aka régebbi és újabb barátok kerestetnek, afféle se veled, se nélküled típusú barátságra, akik nem bánják, ha néha eltűnik az életükből és esetleg kegyetlen őszinteséggel mondja meg a véleményét bizonyos dolgokról; alvilágiak előnyben, de a vállalkozó kedvű árnyvadászok és emberek is more than welcome itt, nem diszkriminál ő senkit sem, csak alacsony a toleranciája a hülyeségre))

2. Te ott, te talán nem ismered olyan régóta; talán csak annyit tudsz róla, hogy valami ismeretlen oknál fogva egyik napról a másikra népszerű lett az interneten, pedig semmit se csinál az életével. Néha látod itt-ott feltűnni, és akaratod ellenére is csikorog a fogad, hogy miért ő, miért nem te, vagy akárki más? Hiszen ő ezt nem érdemli meg. Jobb lenne, ha lecsengene végre a tizenöt perc hírneve, nem igaz? Talán elég lenne felhasználni csak ellene a róla keringő pletykák egyikét, úgy kiforgatni a szavakat, hogy elessen bennük, hogy ne tudja kimagyarázni magát; bár lehet, kevésbé alattomos megoldás lenne csak simán megküzdeni vele azért a szemétdombért, aminek most a kiskirálya? ((nem annyira ellenség, inkább ellenfél kerestetik online és/vagy interneten kívüli, közepesen egészséges rivalizálásra, viszonylag nyitott végkifejlettel (preferált lenne, hogy ne legyünk sose halálos ellenségek, de ha nagyon ezt szeretnéd, meggyőzhető vagyok); a fizikai agressziót lehetőleg hagyjuk ki ebből, de nagyon szívesen leverlek sörpongban, ha egyszer megjelensz ugyanazon a partin, amelyiken én is))

3. Lehet, pont te leszel az, aki egy alkoholmámoros éjszaka után maradni szeretne reggelire is; tíz alkalomból nyolc biztosan azzal fog végződni, hogy az ajtón túl végzed, még mielőtt észrevennéd, hogy zsebre vágta az öngyújtód, de mivel megtartotta a telefonszámod, esélyes, hogy napokkal, talán hetekkel később vissza fogja azt adni. Ritkább esetben felajánlja, hogy maradj reggelire, és kikérdez arról, hogy szerinted miért árulják a virslit nyolc darabos csomagokban, de a virslit csak hat darabosban, mintha a hot dog készítés a világ legérdekesebb dolga lenne, miközben az ember másnapos és fáradt. Az is lehet, hogy pont te zavarod ki a lakásodból, mert már unod, hogy kioktat arról, hogy jobban kéne vigyáznod a szobanövényeidre; de nagy valószínűséggel nem fogod elzavarni, amikor legközelebb találkoztok, aztán felajánlja, hogy az első kört ő állja, és hát ki utasítaná vissza az ingyenes alkoholt? ((aka kialakulófélben lévő, nagyrészt egy éjszakás kalandokkal induló, többé vagy kevésbé barátságos kapcsolatok kerestetnek játéktéri kialakításra (a kapcsolat szexuális részének kijátszása nem érdekel, köszönöm szépen); nyitott vagyok mindenre és mindenkire, szóval vágd hozzám a legextrémebb ötleteid is akár, és kitalálunk valamit, akármit, bármit))

TL;DR - közepesen használt, elfogadható állapotban lévő boszorkánymester keresi ügyes-bajos kapcsolatait, az ára csak egy PM  Kapcsolatkeresõ 3819206664  és ha végigolvastál mindent fentebb és nem ijesztettelek el vele, mad respect, áldott legyen a te neved, áldott legyen a te családod

Evangeline
❖ apokalipszis lovasa
ranggal rendelkezem
all the stories are true
foglalkozás :
♡ being clumsy af
Karaktered arca :
♡ inbar lavi

Kapcsolatkeresõ Empty
Drága démontársaim!

Szükségem lenne egy kegyetlen démonra, akinek lehetőleg nincs - avagy kevés leszármazottja, gyermeke van és hajlandó lenne bevállalni azt, hogy szembe ment a háború lovasával megölve 250+ éve körülbelül az összes warlock gyermekét.
Ha valaki elég tökös lenne a feladatra és úgy érzi, hogy rá illik ez a szerep azt szeretettel várom a postaládámban! Kapcsolatkeresõ 124822942

Aegis Meadow
❖ Tündér
ranggal rendelkezem
all the stories are true
Keresem :
I found her
foglalkozás :
harcos, alkalmanként udvari bolond
Karaktered arca :
Bob Morley

Kapcsolatkeresõ Empty
Sziasztok!

Aegisnek nem igazán akadnak barátai az Ellenudvarban (lévén,hogy ember, meg mert elég magának való), de ha valakinek kedve lenne ezen változtatni és megbolygatni az amúgy sem nyugodt életét… hát, szeretettel várom. Esetleg egy kotnyeles hölgyike, akivel bonyolult kapcsolata van és aki nem hajlandó beletörődni, hogy el akar menni, esetleg meg is próbálná megakadályozni bármi áron… Vagy egy fiú, aki többet érez puszta barátságnál...
Őszintén szólva bármire vevő vagyok, ha van ötleted, ne habozz írni!

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true

Kapcsolatkeresõ Empty
Sziasztok! Smile

Hellt és Winnie-t már zaklattam, de szeretnék még több kapcsolatot a karaktereimnek. Most Corneliust dobnám a közösbe.

Amit tudni kell róla:
1. Látó, tisztában van az árnyvilággal, mert tanítgatták is őket. Annak idején tagja volt egy Látó csoportnak, de az et-mben olvasható, hogy miért vált ki onnan. (Ha esetleg Mabel mostanában meghirdetné a többi keresettjeit, akkor szívesen vinném ezt a látós szálat.)

2. Találkozhat a csoportján kívüli más Látóval is ilyen-olyan okból, hiszen a karakterem egyrészt magánnyomozó, másrészt az alvilágiak és a rejtélyes szekta által elkövetett bűntények után nyomoz. Szóval, ezen a szálon is szívesen elindulok.

3. Cornel nagyon szereti a normális halandó embereket, lehetsz családtag, rokon, szomszéd, ismerős az utcából, akit régóta ismer. Bárki, aki a normális világhoz köthető. Lehet ő a keresztapád, a hősöd, a védelmeződ, vagy csak egy jófej ismerős, aki meghallgat és tanácsot ad, ha gáz van.

4. Lehetsz valami alvilág informátor is, aki segít a karakterem küldetésében. Bosszúból, jószándékból, a fene se tudja milyen indokból, de lóghatnak együtt. Cornel elviselheti, vagy inkább elviselik egymást.

Hirtelen több dolog nem jut eszembe, de ha a random agymenésem felkeltette az érdeklődésedet, akkor Lenore Everleigh nevére nyugodtan küldj egy pm-et, vagy discordon megtalálsz. Smile

Tényleg bárkivel bármiről bármikor szívesen ötletelek.

Evangeline
❖ apokalipszis lovasa
ranggal rendelkezem
all the stories are true
foglalkozás :
♡ being clumsy af
Karaktered arca :
♡ inbar lavi

Kapcsolatkeresõ Empty
Haligali! Kapcsolatkeresõ 67686965

Habár majd szemezgetek alólam is kapcsolatok terén azért magamat is bedobnám ide a rabolható emberek közé.
Egyelőre még kiforróban vannak a dolgaim, ami lehetőséget arra, hogy tényleg bármit be tudjak szúrni a történetembe, szóval ha szükséged lenne valamilyen okból kifolyólag egy démonra - akár még démonanyuci szerepét és vállalom - akkor tök bátran dobj meg egy PM-mel ígérem, hogy nem foglak megenni. Legalábbis nem egyszerre. Kapcsolatkeresõ 704671141

Aztán pedig szívesen veszek néhány elveszett lelket, aki valamilyen szinten esetleg alkut kötött velem, vagy egyszerűen csak megkínoztam szegénykét a múltban akarattal, vagy véletlen - kicsit szeleburdi démonság leszek - szóval aki érez magában egy kis mazochista hajlamot szintén bátran keressen meg.

Szövetségesek, úgynevezett barátok is bejöhetnek a képbe, akik nem éppen a jó oldalt támogatják, de persze még jöhetnek megszállott rajongók is, akik akár mondjuk tisztelegnek lényem előtt, áldozatot nyújtanak be esetleg, mert belőlük sosem elég. Kapcsolatkeresõ 1868015316

De persze démontársaimat is szívesen várom egy ölelésre. Kapcsolatkeresõ 1888524927

Szóval még sok a szabad tér, úgyhogy bárkit szíves örömest látok kis életemben. muhaha

Heloise Hunt
❖ elhanyagolt karakter
ranggal rendelkezem
all the stories are true
Karaktered arca :
❖ Chloe Nørgaard ❖

Kapcsolatkeresõ Empty
Akármennyire is meglepő (tudom, nem az), szerénytelen személyem is azért dugta be a fejét ebbe a drága topicba, hogy szert tegyen néhány gyümölcsöző (?) kapcsolatra.

Első körben ajánlanám figyelmedbe az előtörténetemet (tudom, tudom, hosszú, sajnálom Kapcsolatkeresõ 3942971828 ), ami alapján ha álmatlan éjszakáid támadnának, mert eszedbe jutott egy istentelenül jó kapcsolódási szál Heloise kisasszonyhoz - akkor mindenképp írj rám, minden ötletre vevő vagyok. Kapcsolatkeresõ 1868015316

Persze, nekem is eszembe jutott néhány randomizált ötlet (a teljesség igénye nélkül):
- A drága nőszemély nem olyan régen tette be a lábát Los Angelesbe, így a főbérlőmtől kezdve a szomszédomig bárki lehetsz... jobb esetben megkínállak a sütimből - de nagyobb az esélye annak, hogy én eszem meg a tiédet, ha tartasz otthon. Megsúgom, ha éppen írás közben törsz rám, akkor lehet kicsit megszorongatom a gigád... de csak szeretetből. Tényleg. Én így fejezem ki a kötődést. (Nem.)

- Értelemszerűen mivel elvágtam magam Skóciától (vagyis inkább nagyon próbálom) így mindenképp szükségem lenne néhány imádnivaló üzleti partnerre, akik igénybe vennék boszorkányos tehetségemet. (Itt akár befigyelhet a régi ismerős szál is, elvégre elég sok helyen jártam már, ki tudja, lehet a mai napig küldünk egymásnak palackpostát... galambot... sms-t... discord üzenetet... ami a szívednek kedves.)

- Lehetsz a legnagyobb rajongóm, bár megeshet erről te magad se tudsz. A polcodon lapul az összes könyvem, bár tény, mind más-más szerzői néven fut és... akad köztük némi év(század) különbség. Összefuthatunk akár egy olvasó esten is, ahol te lehet, nagyban meg akarhatod nekem magyarázni, hogy mire is gondolt az író (avagy az írók), miközben én halál fapofával próbállak nem kiröhögni téged nagyon csúnyán próbálok értőn bólogatni.
Esetleg te lehetsz az első aki kiszúrja a különböző szerzők közötti összhangot, mintha nem csak arról lenne szó, hogy egymásból inspirálódtak, hanem mintha ugyanaz a személy írta volna az összes történetet évszázadokon át... de hogy mihez is kezdesz ezzel az infóval? Megpróbálod kiugrasztani a nyulat a bokorból? Vigyázz, ha láttad a Gyalog galoppot, akkor te is tudod, hogy a nyulak nem feltétlen kedves és ártatlan lények.

- Ha már írás... megeshet, hogy jelen pillanatban nincs írói alteregóm, így ha hímnemű vagy és a szavatossági időd az emberi életnek megfelelő, igazán boldog lennél ha anyagi háttered biztosítva lenne a hátralevő életedben, továbbá nem hazudsz szerencsétlenül, akkor simán lehetsz az új írói maszkom. Erről bővebben olvashatsz az előtörténetemben, hogy mit is takar ez, de kérdés esetén zaklass nyugodtan.

- Avagy ha mindig is szerettél volna vámpír karaktert, de ötleted se volt az eredettörténetére (avagy van egy amnéziás vámpírod, aki nem tudja hogy lett az aki... na, az egy vicces történet lehet!), akkor itt egy csodálatos lehetőség: újfent az előtörténetemben tettem említést az egyik "ál-íróról", aki volt olyan aljas, hogy elárult. Nos - te lennél az a személy, aki eredetileg az én maszkomként kezdte és sikerült a kelleténél jobban beintegrálnia magát a világomba. Más kérdés, hogy egészen új távlatot nyitott számodra mikor rádöbbentél: tulajdonképpen neked is van lehetőséged arra, hogy na csak egy emberöltőt tudhass magadénak így valahogy elérted, hogy egy vámpír magához hasonlóvá tegyen. Értelemszerűen ez a paktumunk végét jelentette... amiért nagyon utáltalak. Lehet most is utállak. Hálátlan. Már készül Kapcsolatkeresõ 1868015316

De ha az előtörténetem nem ihletett meg és a fenti lehetőségek által se csapott pofán a múzsa, de átkozott módon szeretnél valamilyen utat találni a Pokolhoz Hellhez, akkor írj rám és kiagyalunk valamit. Meg menő vagy, hogy végig olvastad ezt is, így már biztosan tisztában vagy vele, hogy remekül írok sokat értelmetlen dolgokról.

Vááárom, hogy írj Kapcsolatkeresõ 1868015316

Silent Brothers
❖ admin
ranggal rendelkezem
all the stories are true
Keresem :
new members
foglalkozás :
❖ hobby? this page is my life ❖
Karaktered arca :
❖ faceless helper ❖

Kapcsolatkeresõ Empty
Ha szeretnél kapcsolatokat kiépíteni ET írás közben vagy pedig esetleg játék közben lenne szükséged egy személyre, aki segít valaminek a véghezvitelében, de nem szükséges egy teljesen új karaktert alkotni hozzá, akkor nyugodtan dobd ide be az adott szálat a kritériumokkal együtt. Ha pedig látsz egy hirdetést és megfelelő lennél a szerepre és belefér a karaktered életébe, akkor ne félj jelentkezni rá Wink

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true

Kapcsolatkeresõ Empty
1 / 1 oldal