Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Allison
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Allison Empty
--- archivált hirdetés ---

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Allison Empty

Allison
Elle Fanning ❖ shadowhunter
A legjobb barátom voltál, sőt mondhatni azt is, hogy a társam a bajban. Gyerekkorunk óta együtt kiviteleztük a csínytevéseinket. Idővel arra készültünk, hogy egymás parabatai leszünk, de sajnos nem így alakultak a dolgok. Nem sokkal a háború előtt tettük le a vizsgánkat, arra pedig nem jutott idő, hogy letegyük a parabatai esküt.
A támadás során, amikor a húgaimat menekíteni próbáltam, a te sikolyodat hallottam az egyik épületből. Kockáztattam, mert meg akartalak védeni téged. Engem leütöttek, elhurcoltak, és több, mint egy évig fogvatartottak. Azt se tudtam, hogy a testvéreim végül megtaláltak-e téged, segítettél-e nekik, vagy hagytad őket meghalni.
Fogalmam sincs arról, hogy kerestél-e engem, vagy hogy sikerült-e megmentened a húgaimat, azonban, ha egyszer az útjaink összefutnak vajon mennyire fogsz meglepődni azon, hogy többé nem vagyok az az ember, akinek hittél?

//Nagyon-nagyon örülnék, ha valaki hozná a karaktert. Elmondhatatlanul hálás lennék érte, az alapkonfliktuson kívül mást nem is nagyon akarok megszabni a lánnyal kapcsolatban, hiszen pm-ben úgyis bármit megbeszélhetünk. :3 Pm-ben Lenore-t vagy Opheliát érdemes zaklatni, de discordon is megtalálható vagyok. Nagyon-nagyon várlak kedves Ally! :3 //
18 ❖ szabad  
1 / 1 oldal