Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Játszótér
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Játszótér Empty
--- szabad játéktér ---

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Játszótér Empty

● ● ● Marabas & Astaroth

"Minden ember megkapja a mennyország kulcsát;
ugyanaz a kulcs nyitja a pokol kapuját is."

Az a rövidke idő, amit várakozással töltök is intenzív, új élményekkel gazdagít. A hangok, a szagok, a nyüzsgő környezet. Ezer és ezer új információ. Csak kapkodom a fejem. De a temérdek új inger mellett sem lankad figyelmem és azonnal észreveszem, amikor Marabas feltűnik a játszótéren. 
-Nem, egy másodpercig sem...szórakoztató az emberek világa. - mondom apró mosollyal a szám sarkán. Kérdésére határozott igennel felelek, még bólintok is mellé, s amint megemelem a fejem megpillantom azt a gyereket, aki nem is olyan régen a középső ujját mutogatta felém. Amint meglát minket nyelvet ölt ránk és újra megemeli a kezét immáron nem csak felém, hanem démontársam felé is. Emellé kaján vigyor telepedik arcára, ami azt sugallja, hogy nagyon elégedett önmagával. Tudom, nem kellene foglalkoznom vele, mégis felmegy bennem a pumpa és késztetést érzek, hogy kicsit megleckéztessem a kis szarost. Még a tenyeremben is viszketést érzek. Ördögi mosollyal nézek vissza rá, majd démonian csillan meg szemem, mire a kölyköt kiveri a víz. Visítva ugrik le a lójátékról és fut, azaz csak futna el, de menekülését megakadályozza kioldódott cipőfűzője és a homokozó padkája. Lábai összeakadnak és olyan hatalmasat hasal, hogy öröm nézni. Arccal a betonba érkezik, és hosszú lélegzetvételnyi ideig fekve is marad. A mutatványt temérdek szempár követi, mégis csak a gyerek szülőanyja rohan a pórul járt fiú segítségére. A többiek elhűlten állnak és bámulnak. Vannak páran, akik valami készüléket tartanak maguk elé, és azon keresztül követik az eseményeket. Az üvöltő fiút lassan felvakarják a kőösvényről. Orrából és szájából ömlik a vér, pár foga pedig a földön marad. Hoppácska...
-Bocsánat, kicsit elkalandoztam. - nevetek fel szórakozottan, ugyanakkor meglehetősen elégedetten. A napi rossz cselekedetet azt hiszem letudtam.
Igen, igen. Pontosan erre. - bólogatok tovább, majd amikor megemlíti, hogy segítségéért viszonzást vár, méghozzá hasonló értékben, továbbra is csak helyeselni tudok.
-Mi sem természetesebb. - felelem lágyan ringatózva a hintában ülve. Nem igazán érzek magamban korlátokat. Lényegében bármilyen aljasságra rábírható vagyok. Sosem feszélyezett szégyenérzet a tetteim után, persze jól tudom mi az, hiszen, amikor a halandók világában járok, olykor magamra erőltetek ilyen és ehhez hasonló emberi érzéseket a boldogulásom végett.  
-Nooos, mi lenne az első, amit szerinted érdemes lenne látnom...elsajátítanom a mai fura világból? - kíváncsi pillantások között kérdezem.

Zene: My demons Üzi  Játszótér 704671141   credit: by Artemise

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Játszótér Empty
Astaroth & Marabas
I AM THE BONES YOU COULDN’T BREAK
Meg se lepődnék azon, ha tudnám, hogy Astaroth már ki is szúrta az embereim egy részét, de ha nehezményezné is jelenlétüket, akkor kénytelen lennék kifejteni a számára: az urak nem miatta nyújtanak számunkra további társaságot, hanem miattam. Hogy még pontosabb legyek: nem egy olyan személy akad, akinek okoztam némi kellemetlenséget és minden alkalmat megragadna azért, hogy bosszút álljon. Nekem pedig ha üzletelek, nincs időm minden apró dologra figyelni, mint például arra, hogy ki mikor próbál engem, vagy valamelyik üzletfelemet megölni. Kifejezetten kellemetlen hatással van a mindennapjaimra, ha megpróbálnak engem eltenni láb alól, minek következtében pont a jövendőbeli „vevőm” esik áldozatul a merényletnek. Mert azért mégis, ha valakit meg kell menteni, akkor első sorban a saját testi épségem a legfontosabb, utána beszélgethetünk másokéról.
- El tudom képzelni, hogy ez mennyire rosszul érintett – biccentettem kicsit oldalra a fejem, majd bólintottam a hintával kapcsolatos megjegyzésre. Tény, kérethettem volna magam és álldogálhattam volna még egy darabig a hinta mellett, elvégre nem mindennapi látvány egy teljesen feketébe öltözött, öltönyös férfi, amint helyet foglal egy ilyen „szerkezeten”, de… néha tudni kell meglepetést okozni másoknak. Ha tudtam volna, hogy Astarothnak micsoda küzdelmek árán sikerült megszereznie ezt a kis helyet is, akkor biztosan nagyobb tisztelettel adózom a munkásságának, de így végül egyszerűen csak egy biccentés kíséretében helyet foglaltam.
- A mai világ gyermekei már egy olyan helyen nőnek fel, ahol úgy hiszik nem kell tartaniuk az erdökből előbújó rémektől, farkasoktól, medvéktől, egyéb fenevadaktól. Igazán kár, hogy abba egyikük se gondol bele, hogy az igazi vadász mostanra már nem egy prémes vadállat, hanem maga az ember… vagy valami ahhoz hasonló – nem csoda, hogy a Pokol népessége néha szinte már kétszereződik, hiszen annyi olyan ember jár ezen a földön, aki úgy hiszi bármit megtehet, elvégre biztosan, nem bukik le, ha óvatos. Kár, hogy ez nem igazán érinti a mennyekbéli ítélőszéket. Amit megtettél, azt már megtetted, ha pedig még a lelkiismereted is tiszta utána, akkor végképp nem számíthatsz semmi jóra.
- Volt egy ilyen sejtésem – pillantottam rá, mikor elkezdte felvezetni a vágyát, hogy pontosan miért is keresett fel. Ezt követően hagytam kibontakozni, hogy végig vezesse miben is lehetnék én az ő hasznára. Mikor megmutatta azt a bizonyos jelet, akkor viszont akaratlanul is elvigyorodtam.
- Alig érkeztél meg a felszínre és már ilyeneket mutogatnak neked? Azt hiszem akkor nem unatkoztál – jegyeztem meg, majd halkan felszusszantam.
- Akkor ha jól értem, akkor arra kérsz, hogy vezesselek be ennek az új világnak a rejtelmeibe, magyarán információt kérsz tőlem. Ezért cserébe, ha úgy alakul, akkor én is bármikor kérhetek tőled segítséget, ami nagyjából hasonló értékben határozódik meg – vezettem végig a dolgot, majd kérdőn pillantottam rá. Tény a „hasonló érték” egy elég tág fogalom, mivel bizonyos tettek és információk más-más fontossággal bírnak különböző személyek számára, de úgy véltem, csak dűlőre tudunk jutni, ha eljön az a pillanat.
Utólag is elnézést, nem a legjobb, de azért próbálkoztam

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Játszótér Empty

● ● ● Marabas & Astaroth

"Minden ember megkapja a mennyország kulcsát;
ugyanaz a kulcs nyitja a pokol kapuját is."

Marabas óraműpontossággal érkezik, pont ahogy róla írták: "nála talán csak a halál érkezik pontosabban".
Ám nem egyedül jön, a díszkíséret is vele tart. Ám ők a háttérben maradnak és próbálnak rejtve maradni. Persze szemfüles démonka révén párat azonnal sikerül kiszúrnom, ha nem is mindannyiukat. Tekintetem magam is a gyerekjáték felé fordítom, ami most is folyamatos működésben van, a lerobbanthatatlanul rajta üldögélő embergyereknek hála.
-Nem jöttem elég korán, lestoppolták. - vonom meg nemtörődöm módon vállaimat.
-A hintát viszont befoglaltam...mindkettőt. - utalok rá, ha gondolja, nyugodtan letelepedhet a mellettem lévő szabad hintára.
-Nem egyszerű szabad ülőhelyet találni itt a napnak ebben a szakában sem. - pedig azt gondolnám, hogy ilyenkor a legtöbb porba fingónak már magasra lövik a pizsamacsillagot és takarodó van. Ezek szerint ez is az új idők hozadéka. Ha jobban belegondolunk fura is lehet, hogy ennyi mondénkölyök mellett van két szabad hinta. Így sejthető, hogy nem a "kérlek szépen add át nekem" szöveggel jutottam a helyhez. Na jó, igazából tettem kísérletet és elhangzott a számból egy hasonló, kedvesnek gondolt mondat: "kis takony, húzzál innét", de a büdös kölke nem tágított és szemtelen módon még a nyelvét is rám öltötte. Meg mutatott valamit a kezével, amit nem igazán értettem, de úgy vélem valami igen csúnyát jelenthet. Nem túlzottan jövök ki a gyerekekkel, ezért a szokásos második lépés, avagy kenyerezzem le őket valami édes nyalánksággal ezúttal elmaradt és más, durvább eszközökhöz folyamodtam. Konkrétan két gyereket kellett kilöknöm belőle, hogy megkaparintsam. Lábammal meglöktem hátulról, a többi meg jött magától, mint a karikacsapás. Öröm volt nézni, ahogy a hinta hatalmas lendülettel magasra ível, és utasa nélkül tér vissza. Emiatt természetesen nem érzek különösebben lelkifurdalást. Főleg, hogy a gyerek életben marad, igaz arccal előre, a sikoltástól nyitva maradt szájjal érkezett a homokozóba. Lehet az orra, meg pár foga is bánta. Az élet kegyetlen verseny, jobb ha már most mélyen az eszükbe vésik.
-Szóval...azért kerestelek meg, mert segítségre lenne szükségem. - csapok is bele a dolgokba, miközben lágyan előre hátra hintázok.
-Úgy hallottam, te jó pár éve élsz a mondének között és otthonosan mozogsz köztük. - nyújtom előre a lábam és kicsit dobok a lendületemen.
-Finoman szólva is, óriásit változott a világ, jó volna, ha lenne valaki, aki segítene eligazodni benne. - magyarázom kicsit eltűnődve azon, vajon mennyi idő alatt tudnám ezt a csomó mindent elsajátítani.
-Például, azt se tudom ez mit jelent. - emelem a csuklóm kecsesen Marabas felé, majd ökölbe szorított kézzel, középső ujjamat kinyújtva utánozom le a jelet, amit a gyerektől láttam.
-Természetesen ezt nem kívánom ingyen. Szívességet szívességért. - teszem még hozzá gyorsan.

Zene: My demons Üzi  Játszótér 704671141   credit: by Artemise

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Játszótér Empty
Astaroth & Marabas
i am the bones you couldn’t break

Szerettem a meglepetéseket, de az sokban függött annak típusától. A váratlan dolgok felpörgettek, egy új izgalmat adtak sokszor sivár hétköznapjaimnak, de bizony ha az újdonság túl sok borsot tört az orrom alá, akkor már kevéssé töltött el örömmel a bekövetkezte.
Valljuk be, az utóbb időben egyre több olyan esemény következett be, ami arra engedett következtetni, hogy valami változás közeleg, erre pedig egyre több jel mutatott, de hogy ez hová vezet, mi is lesz a konkrét ok, az egyelőre talány volt számomra is, remek információáramlás ide vagy oda.
Minden esetre úgy döntöttem, hogy amíg rám nem gyakorolnak kellemetlen hatást az események, addig nem fektetek bele nagyobb erő befeketést a feltárásukba. Mindig akad egy lelkes balek, aki ráharap az ilyesmire, teóriák halmát gyártja, amíg végül vagy teljesen mellé lő, vagy beletrafál. Mivel nem szerettem sose a balek szerepében tetszelegni, inkább a kivárás mellett döntöttem.
Más kérdés, hogy az események vettek egy újabb nem várt fordulatot.
Épp elvonulni készültem, hogy tovább folytassam kísérleteim egyikét, mikor az egyik beosztottam zavart meg a tevékenység megvalósításában. Én is éltem a modern technológia vívmányaival, így nem meglepő, hogy volt mobiltelefonom, más kérdés, hogyha valakinek sikerült is megszereznie a telefonszámomat, nos… az nem biztos, hogy ténylegesen az enyém volt. A valódi, ami ténylegesen hozzám volt köthető azt csak igen kevesen tudták, a többit pedig leginkább beosztottjaim kezelték és csak akkor tettek említést bármely hívásról vagy üzenetről, ha az valóban érdekesnek tűnt.
Valahogy így értesültem Astaroth kedves kis ajánlatáról is, bár erről is akkor, mikor valaki az embereim közül már leellenőrizte a forrást. Nagyon morcos lettem volna, ha valami ostoba tréfa áldozata lettem volna, na meg aztán egyik hírújságban se mutat jól egy oktalan vérengzés. Csak a féleszű, ostoba démonok okoznak mészárlást mélyebb indok nélkül.
Valahogy így kötöttem ki végül a Central Parkban. Nem voltam egyedül, mint ahogy általában sosem, de követőim jól tudták már, hogy mi az a távolság, amit megkövetelek. Időzítésem tökéletes volt, nem szerettem se túl korán, se későn a megbeszélt helyszínekre érkezni. Mondjuk, hogy ez még egy régről maradt szokás, amit még akkoriban tettem magamévá, mikor még kénytelen voltam mások talpát nyalni a feljebb jutásért. Ez persze igen rég volt már, de vannak dolgok, amiket igazán nehéz feledni.
- Érdekes helyszínválasztás – álltam meg végül a hinta mellett, miközben megigazítottam öltönyömet. - Kifejezetten érdekelt volna, hogy csak ültél-e volna a libikókán és vársz valakire, aki játszik veled, avagy fülön csíped valamelyik kölyköt. Igazán… felemelő látvány lett volna – futott végig ajkaimon egy halovány mosoly, majd tekintetem a már említett szerkezet felé fordítottam. Egy pillanatra elgondolkoztam azon, hogy megijesztem kicsit a késői órákban is itt ragadó mondéneket, de… az annyira gyerekes lett volna. Nem vallott volna rám.
Remélem tetszett <3


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Játszótér Empty

● ● ● Marabas & Astaroth

"Minden ember megkapja a mennyország kulcsát;
ugyanaz a kulcs nyitja a pokol kapuját is."

Nehéz szavakkal leírni azt az érzést, amikor egy általad ismert világ alapjaiban változik meg. Mintha minden egyetlen csettintés nyomán hatalmas fordulatot venne. A ráeszmélés pillanata talán olyasmi lehet, mint egy kómából ébredés. Minden új, minden más, leginkább kényelmetlenül zavaros és furcsa. Amikor utoljára a mondének világában jártam még négyfogatú lovaskocsik száguldoztak a macskaköves utakon, pilácsmester csiholt éjjeli fényt az utcákon és a nők még szoknyában jártak. Most meg? Villódzó neon fények, hordozható távbeszélők, ló nélküli gépszekerek és sok ezer más, amire nem találok szavakat. Mégis...a sok idegen újdonság mögött éles démonszemem azonnal meglátja e világban rejlő destruktív lehetőségeket.

A mindennapi eszközök, a viselet, a zene, az ételek, az illatok mások ugyan, de az emberek ugyanolyanok. Vágyakozók, gőgösek, kapzsik, álmodozók, bűntevésre hajlamosak...bűnbe csábíthatók. A könyvtár falait magam mögött hagyva indulok el, hogy megismerjem ezt az új világot. A sok újdonságot látva viszont egyértelművé válik, segítségre lesz szükségem. Feltérképezhetném magam is, de miért fáradnék ilyesmivel, ha más démonok már úgyis kitaposták előttem ezt az ösvényt. Így időt spórolok, ha egy fajtámbéli segítségét kérem, bár ismerve magunkat, ennek meglesz az ára. Naplómat felcsapva szemezgetek a lehetőségek között. Abigor. Pffff. Na még csak az kéne. Nem bírom az öntelt pofáját.  Lapozok. Lamia. Na nála szinte bárki jobb lenne. Lapozok még egyet. Nem. Nem. Ő sem. Na ő TUTI nem. Abszolúte kizárt!!! Lapozgatok, és közben rájövök, hogy nem sok démont kedvelek. Aztán megakad a szemem Marabason. Hm.... Pár pillanatra elmélyedek az emlékeimben és megpróbálom felidézni, hol hallottam a nevét. Bevillan egy ősrégi házibuli és egy női mosdóban elhangzott érdekes beszélgetés. Annak az estének a gondolatára önkénytelenül vigyorodom el. Aznap elég sokat ittam..fogadásból, és nem gyenge rosszulléttel tévedtem be a lányvécében. Homlokomat a budi falának döntöttem és "imádkoztam", hogy ne bújjon elő a vukk. Rohadt életbe, kivagyok. Dörmögtem valami ilyesmit az orrom alatt. Kutyául voltam, de végül is megérte, leittam mindenkit. Én nyertem! Miközben vécén üldögélve igyekeztem magamat újra lendületbe hozni, három démoncsitri robbant be vihogva az ajtón. Először rájuk sem figyeltem, volt elég bajom, de aztán megütötte valami a fülemet. Miközben pillájukat pöndörítették és újabb vastag réteget húztak az ajkaikra azt ecsetelték, hogy 1-től 10-es skálán melyik démon milyen jó pasi és mire képes. Elsőként a  démoni elitet vették célba, repkedtek a számok. Ennyi tömény baromságot hallgatva, szinte kijózanodtam és őszintén mondom, nagy akaraterő kellett, hogy ne vihogjak fel. Ekkor hangzott el Marabas neve, akit inkább démoni teljesítménye miatt emeltek ki.
-Hahóó! - csaptam ki váratlanul a vécéajtót kisebb ijedtséget hozva ezzel rájuk. Nem gondolták, hogy más is van rajtuk kívül a mosdóban. Miközben hebegtek-habogtak és próbálták megmagyarázni amit felesleges, kiszúrtam az egyik lány kezében egy piros füzetet, amit azon nyomban el is oroztam tőle.
-Na tűnés innen. - zavartam el őket, majd mikor magamra maradtam, jobban szemügyre vettem ezt a füzetet. Meglepetésemre egész sok hasznos infó lapult benne. Így megtartottam. Bár a többségéről nem akartam tudni. Akkor nem gondoltam, hogy később még nagy hasznomra lehet.

A füzetben lévő címre, amit Marabas neve alá véstek, azon egy rövid üzenetet hagyok:
Marabas! A segítségedre van szükségem. Kössünk üzletet. Holnap, 19 óra. NY-Manhattan-Central Park. A libikókánál. Astaroth.

A libikókán két mondénpalánta üldögél, már órák óta, így fél méterrel arrébb az egyik hintán üldögélek. Lágyan előre, hátra ringatózom, miközben a démonra várok.

Zene: My demons Üzi  Játszótér 704671141   credit: by Artemise

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Játszótér Empty
--- szabad játéktér ---

Delaney Blanchefleur
boszorkány
ranggal rendelkezem
Delaney Blanchefleur
all the stories are true


Játszótér Empty

delaney & leviathan
what do you want?
Először a gyerekzsivaj volt az, amit nem tudtam kizárni. Talán ez volt az előszele annak a veszélynek, ami az egész testemet átjárta. Én csak elindultam hazafelé, hogy majd otthon befejezem a dolgokat, nem képzeltem túlságosan sokat bele a helyzetembe, de talán itt követtem el a legnagyobb hibát.
Nem számított, hogy mégis milyen hangosan szólt a fülembe a zene egy hang belül kaparászta a koponyámat, amely nem hozzám tartozott. Nem a saját ostoba, vagy őrült gondolatom támadott meg, hanem egy idegen férfihoz tartozó hang, amitől az egész testemben remegés futott végig és szinte kocsonyává változott az egész testem.
A másodpercek olyan hosszúnak tűntek, hogy egy pillanatra még abban is biztos voltam, hogy be fogok pisilni, ha nem tűnök el innen mihamarabb. Mégis ki ez és mit akar tőlem? Sosem féltem még ennyire. Lehet, hogy tudtam az árnyvilág létezéséről, de voltak dolgok, amikre azért még a nagynéném sem készíthetett fel. Mármint sosem gondoltam volna, hogy valaki betolakodik ilyen módon az elmémbe.
A szavai újra és újra felcsendültek elmémben én pedig remegő kezekkel kotortam a telefonom után, hogy a kezeimbe vehessem és tárcsázni kezdtem a nagynéném számát, miközben már szó szerint futólépésre kapcsoltam. Olyan szinten elöntötte a testemet a pánik, hogy nem voltam képes tisztán gondolkozni. Szinte fuldokoltam, ahogy a könnyeim is elő akartak törni belőlem és úgy éreztem, hogy már nem bírom sokáig, mielőtt darabokra hullok és nem leszek más, mint az áldozata akárkinek, aki úgy gondolja, hogy teljesen normális, ha beférkőzik az elmémbe.
A telefon szerencsémre két iszonyatosan hosszúnak tűnő csörgés után a nagynéném hangjára vált. - Central Park. Játszótér.. Gyorsan.. Kérlek.. - Egyszerre fuldokoltam, remegett a hangom és lehet, hogy sok őrültségben volt már részem, amelyeknek többségébe én magam ugrottam fejest, de most először volt, hogy féltettem az életemet. Amikor megpillantottam a portált és a belőle kilépő nagynénémet a maradék erőmmel vetettem magam a karjaiba és ösztönöztem, hogy mielőbb tűnjünk el innen. Nem tudom, hogy mi volt ez, vagy legfőképpen ki volt ez, de egy biztos. Nem akarom újra átélni.

[ne haragudj, de köszönöm a játékot! ]

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Játszótér Empty
Mélyet szippantottam a levegőbe, mintha annak köze lett volna ahhoz, hogy megtaláljam az angyali erő forrását. A vadászösztön azonban erősebb volt, mint holmi elmélet, erősebb volt annál, hogy a berögzült mozdulatokat kitörölje. Újabb sóhajjal töltöttem meg nem létező tüdőmet, mintha ez tényleg segítene, s ahogyan lassan kiengedtem a levegőt, úgy indultam meg az általam ösztönösen kiválasztott irány felé.
Már nem törődtem a gyerekekkel, a zsivajjal, a követelésükkel, s ez milyen szerencséjük volt, hiszen ha nem lenne az angyali erő, akkor már régen kettéhasítottam volna a fejüket. A szüleik valószínűleg nem értékelték volna az önzetlenséget, mellyel megszabadítom őket ezektől a nyáladzó fenevadaktól, s ez valahol érthető is.
Lassan haladtam, lépéseim megfontoltak voltak, s ahogyan észrevettem őt, egy pillanatra megálltam, fejemet elfordítva fürkésztem fiatal alakját, csöppnyi termetét, éteri szépségét. Nem a külsőségek tették őt vonzóvá, nem a szőke haj vagy a formás fenék, hanem az energia, az angyali szikra, amelyik benne égett. Nem volt rá magyarázatom, nem éreztem még halandóban ekkora erőt, nem tapasztaltam még ekkora koncentrációt egy mondén testében. Érdekelt, húzott maga felé és ahogyan elindult, úgy követtem én is, le-lemaradva pár lépéssel tőle, ügyelve arra, hogy ne vegyen észre.
- Ki vagy te? ... Ki vagy te? ... Ki vagy te? - a lány elméje ezekkel a kérdésekkel telt meg, minden egyes mondat egyre halkabban és csendesebben pattogott koponyájának belső oldalán, s annak ellenére hallotta ezeket a szavakat, hogy a fülében még mindig ott voltak azok a förtelmes fülhallgatók.
Ha megáll, ha tétovázik, én is eképpen teszek, ha gyorsít a léptein, akkor idomulok a tempóhoz, amit választ. Ha befordul valahol, akkor követem minden léptét, ha pedig egyenesen halad tovább, akkor egy pillanatra sem levéve róla a tekintetemet folytatom a követését.
- Ki vagy te? - újra felteszem a kérdésemet, akkor is, ha már megválaszolta, akkor is, ha némaságba burkolózott, akkor is, ha őrülten felsikolt az embertömeg közepén. Felkeltette az érdeklődésem, tudnom kell, honnan ez az erő, ez a fényesség benne, honnan ered az angyali képesség benne. - Tudnom kell, mindent tudnom kell rólad!
Suttogom, szelíden sziszegem közvetlenül az elméjébe, éket vágok a gondolatok folyamába és minden figyelmét lágyan csörgedező hangomra próbálom irányítani.

Delaney Blanchefleur
boszorkány
ranggal rendelkezem
Delaney Blanchefleur
all the stories are true


Játszótér Empty

delaney & leviathan
what do you want?
Szerettem néha a szabadban lenni, valahogy sokkal könnyebb volt így koncentrálni. Sosem fájdult meg még a tanulás közben a fejem, a friss levegőnek köszönhetően, ahogyan egy padra kuporogva írogattam a füzetbe, azt a térdeimnek támasztva. Magam alá természetesen tettem egy plédet, mert egyrészt nem lehet tudni egy ilyen nagy városban, hogy mi történik a padokban, másrészt pedig senki ne szóljon rám amiért fenn van a lábam.
A fülemben szokás szerint szólt a szokásos instrumentális zene, amire nem is igazán koncentráltam, mindössze a gyerekzsivajt igyekezett kiszűrni. Azért szerettem játszóterek közelében lenni, mert itt legalább sokkal kevesebb az esélye annak, hogy valami perverz, vagy nyomorult felbukkanjon. A Central Park-nak ez még a békésen nyüzsgős része volt. Ezen a részen nem voltak kéregetők, akik addig nem tágítanak, míg nem adsz nekik valamit, hogy elmenjenek. Azért, hogy ne kelljen őket pedig szagolni bármire képes az ember, ha kell az egész havi fizetését odadobja nekik csak többet ne kelljen őket látnia. De ez a pad most volt a saját mentsvára, a zene pedig a világot megszüntető mennyország.
A gyerekek a távolban, mintha egy férfiért rajonganának egyre hangosabban. Egy pillanatra csak felkapom a fejem az irányukba, majd újra a papírlapra szegezem a tekintetem, a mellettem lévő telefont pedig a kezembe veszem, hogy növeljem rajta picit a hangerőt. Próbáltam visszatérni a saját kis birodalmamba ezzel a trükkel, de mintha csak még hangosabbak lettek volna a gyerekek, amiről nem gondolta, hogy egyáltalán lehetséges lenne.  
Mindössze pár perc az egész, de egyre inkább idegesíteni kezd a zaj, amit már nem tudok kizárni a saját kis buborékomból, ezért a füzetemet a táskámba rakom, a telefont a zsebembe mélyesztem, a plédet gyorsan lerázom, majd azt is összehajtogatva a táska mélyére süllyesztem, amit fel is veszek a vállamra, hogy elinduljak a parkból kifelé, egyenesen hazafelé, hiszen szerencsére ma szabadnapom van. Egy kicsit legalább foglalkozhatok magammal, meg amivel csak akarok. Pont azután, hogy még befejezem a maradékot, amit itt nem sikerült.

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Játszótér Empty
Egy. Egy. Egy. Kettő. Egy. Kettő. Fordul. Egy. Kettő. Egy. Egy. Egy.
Már az idejét sem tudom, hogy mikor szórakoztam ilyen jól. Nem tudom felidézni, hogy a gyermeki kacaj, az angyali mosoly a szökdeléstől kipirosodott arcon mikor okozott ennyi örömet. Régen, réges régen tapasztaltam ehhez hasonlót, amikor őket figyeltem, amikor az ikreket láttam játszani, amikor kettejük apró kis hangját hallottam, amikor csetlő-botló próbálkozásaikat figyeltem. Akkor nem vehettem részt a mókában, eltiltott tőlük, korlátozott, elszakított az élménytől az anyjuk, most azonban nincs senki és semmi, aki elvehetné tőlem a jussomat. Nincs senki, aki nemet mondana nekem, nincs semmi, aki kiszakíthatna ebből a környezetből.
- Még egyszer!

Egy. Egy. Egy. Kettő. Egy. Kettő. Fordul. Egy. Kettő. Egy. Egy. Egy.
Nem tehettem más, mint újra a kezdőpontra álltam és engedtem az angyali módon kiejtett parancsnak, újra megtettem a pár métert oda és vissza. Ő csak nevetett, ahogyan a körém gyűlő gyereksereglet egyaránt, s amikor végeztem, ismét csak követelték a játékot, ismét csak engem akartak látni a porondon.

Egy. Egy. Egy. Kettő. Egy. Kettő. Fordul. Egy. Kettő. Egy. Egy. Egy.
Nevettem, szinte már fájt, hogy ennyire boldog tudok lenni, hogy az apró arcocskákon látott öröm el tudta velem egy pillanatra feledtetni, hogy ki vagyok, hogy minek az ura és parancsolója lennék, el tudták venni a fájdalmat, amit az egyedüllét miatt éreztem. Újra csak skandáltak, ismét csak látni akarták, ahogyan egy felnőtt férfi bohócot csinál magából, ismét csak látni akarták, ahogyan az öltönybe bújtatott testem szinte csak úgy suhan a levegőben. S én eleget tettem a kívánságnak, újra megmutattam a tudományomat, előre ugráltam, megfordultam ... majd a mozdulatsor abbamaradt. Mindkét lábam mintha a földbe gyökerezett volna, mintha egyetlen pillanat alatt megváltozott volna minden, mintha egyetlen másodperc alatt a világ fordult volna ki a sarkából.
- Csinálj még bácsi! Csináld még! - már nem hallottam a hangjukat, már nem éreztem kötelességemnek, hogy szórakoztassam őket, már nem érdekeltek és túlléptem az aprónép örömén. Egy érzés lett úrrá rajtam, egy régen tapasztalt vonzódás, mely úgy húzott magához, mint bárgyú bogarat az elektromos csapda kékes fénye. Mélyen szívtam magamba a levegőt, kerestem az érzés forrását, tudni akartam honnan és kiből származik, látni akartam!
- Még egyszer! - vágott combon egy apró kéz és ahogyan lenéztem a lányra, méreg fogott el, dühös lettem a követelő akaratra, de nem törődtem vele, már nem érdekelt. A forrást kerestem, az angyali erő origóját.
- Merre vagy?!

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Játszótér Empty
– Szabad játéktér! –

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Játszótér Empty


+18


gwenna & zeroth
 it's our war zone
Érezted már azt, hogy táncol, hogy dalol, hogy sóvárog a lelked valaki után? Amikor minden rezdülése megpenget egy húrt a szíveden? Amikor ajkainak mozgása elbódít és mámorfüggönyt varázsol elmédre? Amikor már nem vagy képes a józan-ész határain belül mozgolódni, mert belekívánsz kóstolni abba a gyönyörkertbe, ami nem csak szemeid, nem csak a tested, de még a lelked is megbolygatja?! Így érzek én. S, így éreztem akkor is, amikor megpillantottam. Hiába tudtam róla első szimatolásra, hogy valamiféle erősebb, lidércnyomása ennek a világnak, megkívántam. És mit csinálunk, ha őszintén kívánunk valamit? Megküzdünk érte. Éppen ezt tettem. Addig harcoltam, amíg az ölébe varázsolódhattam, már egy másikfajta csatározásra csábítgattuk egymást. Életemben először úgy érzem, engem vezetnek orromnál fogva és nem fordítva...
- És... amit érzel, azzal mi a helyzet? - búgom bele az ajkaiba, arcátlanul közelebb hullámozva gerincemmel, hogy finom, rövid csókban csattanhasson végül kérdésem. Bódít, szédít a mosolya. Képtelen vagyok levenni szemeim róla, ahogy elnyúl vállaihoz, hogy lepattintva vértjét megváljon fölösleges darabjaitól. Van ebben a pillanatban, valami örök-lángoló, gerincem mentén kúszó, bizsergető érzés. Nézni, ahogy egyértelműen egy bizonyos cselekvés felé terelődik a pillanata kettőnknek, egyszerre a hátam borzongatja és izgat. Mindezt kellemesen, ahogy néma sóhajaim el is árulhatják neki! Minden egyes réteg perzseli a szívem, ahogy egyre közelebb kerülök hozzá, hogy láthassam.
Nem engedem, hogy meggondolja magát, csak mert halandóval van dolga. Szinte reppenve helyezkedem el az ölében, hogy ágyékom forrósága övére is hathasson. És hat is, úgy érzem  kényelmesedik a hely!
- Bár gyanítom akkor kevésbé vagy ilyen finom, ha nálam erősebb ellenféllel kell szembenézned... - bökök állammal a lila felhővel tarkított oldalamra. Járhattam volna rosszabbul is, tudom én, mosolyom pimaszsága elárulja ezt. Meglepetten engedelmeskedve egyenesedem föl, hogy megválhasson ruháitól, majd ismét elhelyezkedek rajta, ezúttal a bőre égeti az enyém, már nincs akkora elválasztó. Lehunyt szemeim alól, fejem hátra vetve élvezkedem az ölében, továbbra is hullámzóan, amíg ő csókjaival beborít. Érzem, hogy minden sejtem vonzódik hozzá és, hogy még többet-többet és még többet akarok belőle...
- Erős... - halkan, puhán, alsó ajkamba harapva ismétlem a szót, majd pimasz mosollyal döntöm oldalra a fejem, mielőtt arcélére csókolnék. - Kényszerültél? - kíváncsian susogom, megszeppenve pillantva rá, miközben a levetett palástra helyezkedem, s ő követve engem, velem együtt fekszik el. Van ebben valami igazán izgató, ahogy együtt, lassan, finoman simulunk bele a puha anyagba...
A cirógatására megfeszül vázam, fel kell sóhajtanom, mégis próbálok uralkodni magamon, hogy kérdésére reagálhassak. Főként. - Gwenna... - súgom, íriszei után kutatva. A hold éppen csak annyi fénnyel lát el, hogy enyhén csillogjanak íriszeink, s lássuk, hogy ér véget az  ő alakja, s hol kezdődik az enyém. Lassan ekettő eggyé olvad majd. Finoman feltápászkodom, hogy őt gyűrhessem a palástba. Amint háta beleidomul az anyag hullámaiba, fölé mászva, az ölébe ülök. Ismét. Leengedem vázam és az ajkaiba csókolok, hívogatón. Mivel még nem fedetlen, mint én, kénytelen vagyok türelemmel kivárni, mikor óhajtja elveszíteni a kontrollt. - Mi lesz a sétával? - incselkedem a fülébe suttogva, miközben tenyeremmel végig szántok hasfalán, hogy utolsó ruhadarabja alá csúsztatva kezem, éreztessem, kíváncsi vagyok rá...
 
❖ Megjegyzés: Hello, Szöszi!   ❖ Zene: s   w e e t

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Játszótér Empty
Miután ő elkezdte felfedezni a testém, és én az övét, már rájöttem, hogy szükségtelenül sok ruhát viselek magamon. Talán már hitt nekem, hogy nem akarom megölni, talán még mindig kételkedett bennem, nem zavart, tudtam, hogy mi ketten remekül tudunk majd szórakozni, ha el tudunk lazulni arra a szintre. Igazából én már rég el voltam lazulva, ő pedig láthatóan magabiztos volt még így ruha nélkül is. Láttam benne valamit, valóban, hisz akármennyire is szerettem volna tagadni, felvetült bennem a gondolat, hogy olyan rég nem jártam már a halandók közt, hogy elfelejtettem milyen szórakoztató is tud az lenni, hogy az élet rövid és ők az ehhez tartozó félelem miatt, kilépnek a kényelmi zónájukból, és inkább belevágnak a kalandokba, mielőtt az a röpke 50-60 év letellik, persze vannak különböző hosszúéletű fajok is, de ők is ugyan csak halandók mint mindenki más, és én személy szerint örökké létezem, pont ezért kellett mindig valami amivel ébren tartottam a figyelmem és az érdeklődésem, hogy ne nyeljen el az örökkévalóság szürke köde, ami kérlelhetetlenül onnantól egy unalmas senkivé tesz.
- Ez nem hízelgés, csak elismerem, hogy meglepődtem, és hogy tetszik amit látok. -
Mosolygok rá, mikor elveszi az ujját a számról. Közben szépen lassan a két vállamhoz érek, és kipattintom a két csatot, ami összetartja a mellvértet, kar és a háti részét a páncélnak, aztán szépen lassan a segítségével elkezdem lehámozni magamról, hogy láthassa, milyen vagyok én a ruháim nélkül. Tulajdonképp ha démon és démon közötti szexről lenne szó, akkor olyan eset is lehetne, hogy egyszerűen letépik egymásról a ruhát, és nem szórakoznak a részletekkel, de időnként megéri kissé kihasználni az időt és kivárni azt, hogy a kettőjük közti feszültség a tető fokára hágjon, és ezáltal olyan hévvel és szenvedéllyel folytasuk a dolgokat, hogy élvezhesse az egész park.
Közben a Gwenna úgy döntött az ölembe huppan és a mozgásának erőteljes hatása van az ösztönös férfi reakciókra, ha értitek mire gondolok.
-  A rám ugrás egy nagyon pozitív dolog, itt is és a pokolban is. -
Vigyorogtam rá egy pillanatra, miközben már sikerült teljesen levetnem a felsőm, és felemelve őt, letolom a nadrágom is, így már csak az alsó marad rajtam. Visszahelyezkedve ülő helyzetve húzom közel magamhoz, majd pár kisebb csókkal lehaladok egészen a mellkasáig, ahol a melleit is végigcsókolom, majd vissza fel.
- Talán erre az lenne a legmegfelelőbb kijelentés, hogy egy cím arra, hogy erős vagyok. Sosem hajkurásztam semmilyen címet, de ez rajtam ragadt, miután rákényszerültem hogy beálljak Azazelhez. -
Majd mikor felemelkedik és leül a palástra mellételepedve fekszem el, végigsimítva a vállától a csípőjéig.
- Hogy hívnak? -
Teszek fel egy olyan kérdést, mely eddig kimaradt, és közben a kezemmel folytatom a vándorlást végig a combjain, majd be közéjük, majd végigsimítva azon a ponton újra fel a hasán.

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Játszótér Empty
+12


gwenna & zeroth
 it's our war zone
 Az életben vannak dolgok, amiket el kell viselnünk. Ilyen az, ha a szél erősebben mar a hajba, vagy ha összeizzad a lábunk a napsütésben, de az is ide sorolható, hogy minden létező személy személyisége eltérő. Vannak, akik elítélnek dolgokat, amiért mások megőrülnek, és vannak olyanok is, akik hajlamosak derékba törni azért, akit szeretnek, azért, amit ő kíván, még akkor is, ha ez teljesen kiszaggatja magukból őket. És ott vagyok én, aki az égvilágon semmit sem veszek komolyan. Nem tart tovább egyetlen kapcsolatom sem, mint röpke órák. És ez jól is van így. Nem kívánok fájdalmakkal élni. Nem hiszem, hogy személyemre szabtak volna bárkit, aki képes elfogadni, elviselni azt, amit én jelentek. A heves, tüzes, szenvedélyes életet, a kalandvágyó jelenségem. Soha nem kérnék senkit, soha nem kívánnék meg senkit hosszabb időre. Amint megpillantottam a démont férfit, már tudtam, hogy a vesztembe sietek vele kapcsolatban, és még valamiben biztos voltam: megmozgatott bennem valamit. Arra azonban nem számítottam, még ha kínzás alá vetnének, akkor is így vallanám: hogy megtetszhetek neki.
- Ssshhh... - nyújtom előre karom, hogy mutatóujjam ajkai előtt húzhassam finoman, mintha csendre akarnám kérni - Nincs szükség hamis hízelgésre. Már az ujjaid körül tekergek... - vonok vállat kecsesen, elkacérkodva a szavakkal. Pillantásom szemeibe vésem, mosolyát - mosollyal jutalmazom. Lubickolok a közöttünk pattogó feszültségben. Némán elnyíló ajkaimon nedvesítenem kell, cserepesre száradnak az izgatottságtól.
Mellé helyezem alakom, s onnan figyelem őt, onnan próbálok beszélgetésben maradni vele. Lepillantok ölembe, széles mosollyal pironkodok, amikor a csinosabbik félként, emberi oldalamra célozgat. Ahogy mellkasomra bök, még alig hallhatóan fel is nevetek. A következő percben pedig már az ölében is landolok, fészkelődve kissé.
- Rád ugrott. Ez főben járó bűn a pokolban? - meglepett megszeppenéssel méricskélem, miközben hagyom kezeimnek, hogy fel-alá járkáljanak rajta, felfedezve minden pontját, amit így, ruhán keresztül még lehetséges. Mosolygása csak bátorít, hogy hagyjam magamnak felfedezni testét. Újabb szavaira széles mosolyom lágyul. Finom, bohókás, sóvárgó pillantással nézek rajta végig, beharapva alsó ajkam.
- Égess el vele... - súgom ajkaira, miközben tovább kalandozom. Ahogy a tenyerével megérinti derekam, gerincemen futkos a bizsergető érzés. Úgy kígyózom ölébe, hogy leessen rólam palástja. A hold fényében ugyan kinek tartozunk elszámolással?
Elhúzódom, ízlelgetni kívánom, de éppen csak belemerülnék, máris utánam nyúl, hogy újabb csókba zuhanjunk bele. Ajkaink finoman ütköznek, heves, szenvedélyes a csók. Karjaim reflexszerűen tekeregnek nyaka köré, finom hullámot rajzol gerincem alakja, ahogy ölében moccanok. Sok lehetőségem nincs amíg ilyen göncökben ücsörög alattam, ám szeretem kihasználni, hogyha korlátozott lehetőségei vannak a másik félnek, így pedig egyelőre nincs más, csak a vágyakozás. A legjobb játék kettőnknek.
Mindössze a levegővétel az, ami miatt elválok tőle, akkor is csak röpke időszakra. Megpróbálom bontogatni öltözékét, ha engedi nekem, hogy babráljak vele. Ha nem, akkor csak a fa törzsének préselve, ajkaimmal kényeztetem. Ujjaimmal persze megpróbálom olyan pontokon érinteni, ahol hatással lehetek férfiasságára.
- Miért olyan különleges a háború démona? - pajkos mosoly ugrik ajkaimra, miközben elhúzódom tőle, lekecmeregve öléről, hogy a ledobott palástra ülve figyeljem őt.
 
❖ Megjegyzés: Hello, Szöszi!   ❖ Zene: fire

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Játszótér Empty
1 / 2 oldal
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Garvey játszótér
» Thetford Evans játszótér