Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Tető
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Tető Empty

szabad játéktér
dust & shadows

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Tető Empty
+18
kierark

Az árnyvadászok világa, már annak a gondolata is idegen számomra. Nem vetem meg sem Markot, sem a nővérét félvér származásuk miatt, de hogy a saját bőrömön elképzeljem a rúnák okozta hegeket... Nem, valahogy nem én lennék. Bőrömet már így is elcsúfította testvéreim, atyám kínzása, a vadűzésben átélt, keményebb telek, s noha értem, hogy Mark hízelegni, kedveskedni próbál azzal, hogy népe rituáléját felhozza, mégis úgy érzem, ez az egyetlen dolog, amit még érte sem tennék meg.
- Annyi más, nemes rituálé van még ezen a világon, mi összeköthet minket... - Hajába simítok, gyengéden terelném gondolatai folyamát másfelé. Nem akarom, hogy visszatérjen az árnyvadászokhoz; attól még, mert ezt egyelőre nincs merszem, sem szívem a szemébe mondani, így van. Önzőségem, az iránta érzett szerelem mindig is erősebb lesz annál.
A homokba döntöm, csókok heves árjába hívva magasodom fölé, majd mikor fordulna, engedem. Kezünk még mindig összekulcsolva, nem törném fel semmiért a kapcsot köztünk, hiszen ajkaim, nyelvével táncoló nyelvem mindent közölnek, amit csak kellhet. Csókunk hosszú és szenvedélyes, egészen hajnalig el tudnék vele így szerelmeskedni, ő az ölemen, én meg csak becézem a száját... De többre vágyom és érzem, hogy ő is. Ahogy elszakad, levegőért kapva pillantok fel rá, majd figyelem, tekintete hova összpontosul. Megérintem a nyakamhoz érő kezét.
- Minden perce megérte. Ne félj, kedves. - Ajkamhoz húzom a tenyerét, lágyan belepuszilok, hátha ezzel eloszlathatom bűntudatos arckifejezését. Lélegzetem elakad, ahogy helyezkedni kezd felettem, lélegzetvisszafojtva figyelem, gyönyörködöm karcsú, sápadt testében, mely lassan eggyé válik az enyémmel, érzelmektől eltorzuló arcában, megfeszülő izmaiban, meredező férfiasságában. Ahogy egyre mélyebben magába fogad, le kell hunynom a szemem, pilláim sötét vásznán is ugyanúgy csillagokat látok.
- Mark... - rebegem nevét, egyik tenyerem a csípőjén köt ki, ujjaim puhán bőrébe vájnak. Hagyom, hogy ő adja meg a nyitóakkordot, akkor kezdjen el mozogni, amikor jól érzi. Vissza kell fognom magam, a bennem tomboló vágyat és erőt, hogy ne mozduljak, ne kezdjem el pumpálni, sem birtokolni. Ez az ő tánca, én egyelőre csak gyönyörködöm. Mosolyom elsötétül, cinkos színezetet kap, ahogy kezem előre vándorol. Markomba fogom a férfiasságát, gyengéden hátrahúzom rajta a bőrt, majd vissza, fel és vissza, kezem rááll erre a liftező mozdulatra. Hüvelykujjammal befedem makkját, lágyan, körkörösen cirógatom, mielőtt folytatnám az izgatását, és közben csak úgy szívom magamba a látványt, arcának, testének játékát. Az első tánc még az övé, ha mozogni kezd, úgy egészen alá simulok, kezem megpihentetem hullámzó csípőjén, combján, fenekén. Halk, elégedett sóhajok, morranások törnek fel torkomból. Ringása, kígyózása megőrjít, a csillagok jobban fénylenek a fejünk felett, az óceán susogása a szerelem ősi nyelvén dalol nekünk. A kezéért nyúlok, lehúzom magamhoz, szám birtokba veszi az övét, végigsimítok a mellkasán, a hasán, majd átfogom a derekát. Ajkaim a nyakára tapadnak, a kulcscsontjára, csókokat harapok magamnak, majd megemelkedem és emelem őt is magamon: felülök. Két tenyerem a fenekén köt ki, átveszem az irányítást, ez már nem az ő tánca, hanem közös, emelgetem, irányítom magamon, hol jobban ágyékomra szorítva a fenekét, hol hevesebben pattogtatva a farkamon.
- Szerelmem... - súgom nyaka finom illatába, ahonnét a mellkasára kalandozik a fejem. Rálelek a mellbimbójára, nyelvem játékosan járja körbe, befedi, majd ajkaim közé szívom hol az egyiket, hol a másikat. Érzem merev férfiasságát a hasfalamnak nyomódni, érzem az őrjítő forróságot, mellyel szorít, szív magába. Mark kitölti az egész világom, az illata, a hangja, az érintése... Kezem lecsúszik a fenekéről, magam mögé támaszkodom, enyhén hátrébb dőlve. Csípőm mozogni kezd alatta, fel-fellököm, mélyebbre hatolva benne, egészen kisajátítva, átírva kettőnk tempóját a magam ütemére. Heves lökésekkel szeretem alulról, mélyen, keményen, ahogyan csak én tudom...


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Tető Empty

Kier & Mark  
you can do so much better

+18
Már Szélvész hátán éreztem ezt a furcsa érzést, odabent a gyomromban, és ez elnémított. Olyan volt, mikor gyerekként apukám a tündér édesanyámról mesélt. Miközben a történetet hallgattam, felemelő izgalom és boldogság járt át, de közbe tudtam a történet szomorú végét, tudtam, hogy azt a nőt, akiről ezek a történetek szóltak már sosem láthatom, tudtam, hogy azt a nőt, aki kilenc hónapig a szíve alatt hordott már teljesen elfelejtettem, csak hébe-hóba egy-két álomban köszönt vissza a megnyugtató hangja.
Gyűlölöm ezt a megérzést, mert ez a rossz jövő előfutára. Kier és én sose voltunk a szavak szerelmesei, sose volt köztünk értelmetlen fecsegés, a köztünk lezajlott beszélgetések mindig jelentéssel bírtak. Ezt mindig is imádtam. De most a szokottnál is jobban elnémultam, nem akarom, hogy ezt a tökélyt bármi is elrontsa.
Ahogy a hajnali órákban a lágy szellő hozta a mellettünk elterülő óceán felől, a frissítő levegőt egy pillanatra úgy éreztem, hogy ez a mennyország. Ő csak egy szóval jellemezte a helyet, varázslatos. Nekem ez a szó a tündérek birodalmát jutatta eszembe és persze őt. Ő a legvarázslatosabb ember, akit ismerek.
- Sokat jártunk ide gyerekkoromban – jegyeztem meg halkan mielőtt ajkaira tapadtam.
Ahogy bele markol a fenekembe akaratom ellenére egy nyögés hagyja el a számat, amivel még magamat is meglepem. Bár, olyan régóta nem láttam és nem érintettem, hogy a testemtől ez a reakció teljesen elfogadható.
Ő olyan tökéletes. Minden egyes apró mozdulatáról leríj a származása. A szavak hamarabb hagyják el a számat, mint hogy tudatomhoz eljutnának, de igazak és komolyan gondolom őket. Egy pillanatra elveszek a tekintetébe, abba a végtelen íriszbe. Olyan gyönyörűen csillog ez alatt a kevés holdfény alatt.
- Szeretnél szolgálni? – nézek a szemébe és az egyik szemöldökömet kérdőn felemelem. Az arcomra kiül egy pajzán vigyor. Jobb ezt mutatni, mint őszintén elmondani, hogy belehalnék ha elveszíteném.
- Ha árnyvadász lennél megtehetnénk, egy szertartás keretein belül ránk kerülne az a rúna, ami életünk végéig egymáshoz láncolná a szívünket- Halkan suttogom a szavakat, miközben a szemébe nézek. Legszívesebben elővenném az irónom és a bőrére, majd a sajátomra rajzolnám ezt a rúnát. De mindketten nagyon jól tudjuk, hogy ez lehetetlen.
- Pontosan – adom meg a párbeszédünknek a végszót és az ajkainak esek, mielőtt fél térdre ereszkednék
Előtte térdelve nézek fel rá. A szavai megmosolyogtatnak.
- Ha ezt kívánja, Hercegem- szállok be a játékba. Ahogy a számat megtölti, a férfiassága kiráz a hideg és a fejemet elönti egy köd, ami ellepi a tudatom, túl sokáig voltál távol Kier. Minden tudásom bele adom, le szeretném nyűgözni, de megkönnyebbülésként ér, mikor a kezét a hajamba vezeti és segít diktálni a tempót. Felpillantok rá miközben csinálom, és elégedetten nyugtázom, hogy a szemét össze szorítja, valószínűleg már nincs messze a csúcstól. Gyorsítok a tempón és a kezemmel a fenekébe markolok.
Meglepődök, mikor eltol magától, és csalódottság ül ki az arcomra. De még inkább meglepődök mikor közösen terülünk el a homokba. Én vagyok alul, felettem Kier és mögötte a csillagok, erre vágytam, ezt akartam. A csókjai a testemen az őrületbe kergetnek. Megőrülök érted Kier! Bele remegek a becézésébe, mikor sajátjának szólít. Segítek neki leapplikálni magamról a nadrágot, ezzel fény derül az én meredező férfiasságomra. Szavaira csak egy csókkal válaszolok, egy szenvedélyes hosszúra elnyúló fajtával. Imádom, ahogy rajtam legelteti a szemét, a nézése, akár csak egy ragadozó tekintete, aki épp a prédáját cserkészi be. Mikor leveszi a felsőjét elém tárulkozik a tökéletes felsőteste, amin magával hordozza gyerekkorát. Legszívesebben az összes heget lecsókolnám róla.
Fordítotok egyet a pozíciónkon, hogy én kerüljek felülre, de e közben a kezeink még mindig összekulcsolva maradnak, nem engedem, hogy eleresszen engem, nekem meg eszem ágában sincs elereszteni őt. Mélyen a szemébe nézek, még mielőtt megcsókolnám, hosszú szenvedélyes csókot tervezek, remélem ő is partner benne. A pillantásom a nemrég a nyakán ejtett foltra kalandozik, a pirosság már most elkezdett sötétedni, ami akaratom ellenére egy mosolyt váltott ki belőlem, egyik kezemmel elengedem az egyik kezét és a vörös sebet megsimítom vele, forró a nyakának ez a területe. Egy pillanatra elönt a bűntudat, az arcomon lévő vigyor lefagy és a sebről Kieran arcára szegezem a pillantásom.
- Ugye nem okoztam neked nagy fájdalmat szerelmem? – a hangomon érezhető a megbánás. A pillanatnyi hév így elragadott volna? Előbb hagynám Gwyn-nek, hogy halálra korbácsoljon, minthogy, valaha is saját akaratomból fájdalmat okozzak neki. A kezemmel a hajába túrok, azokba a gyönyörű tincsekbe. Lassan oda hajolok egy csókra, az ajkam finoman érintem az övéhez. Nyelvemmel bejárom a szájának összes négyzetcentijét. A csípőmet akaratlanul is még jobban a csípőjéhez préselem. Tetszik ez a lovagló üléses pozítció. Elhúzódom a szájától és kihúzom magam. Az egyik kezem még mindig az ő kezébe kulcsolva van, de a másikat a farkához vezetem, úgy hogy közben végig simítsak az egész testén. A térdeim a földön vannak Kier két-két oldalán, óvatosan feltérdelek egy kicsit, hogy férfiassága alám kerüljön, a kezemmel a bejáratomhoz pozícionálom. A másik kezemmel elengedem a kezét, hogy meg tudjak támaszkodni, majd óvatosan ereszkedek vissza. A farka lassan belém hatol, hirtelen levegőt venni is elfelejtek, csak szép óvatosan ereszkedem, hogy teljes méretét magamban tudhassam. Mindkét kezemet az alhasára vezetem. Mozgásba még nem kezdek neki, hagyok magamnak elég időt hogy megszokjam a méretet, hogy ne okozzon nekem fájdalmat a folytatás. Az impulzusok miatt már az én büszkeségeim is áll, mint a cövek.



Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Tető Empty
+18
kierark

Csendben figyelem magunk alatt a tájat, nem érzem szükségét, hogy felesleges fecsegéssel töltsük ki az utazás keltette űrt. Jól esik újra együtt vágtatni Markkal, visszahozza azoknak az egyszerű, olykor brutális napok nyugalmát, amikor nem volt más dolgunk, mint kivárni egy-egy csatát és csak szeretni egymást. A Vadűzés teljesen elvesztette számomra értelmét azzal, hogy Mark elment; ellopta magával azt a kevés örömöt, melyet apám száműzetésében leltem és nem maradt más, csak a borzalom és a szenvedés. Csak akkor töröm meg köztünk a csendet, amikor elérjük az úticélunkat és kirajzolódik előttünk az öböl a holdfénytől sápadtan csillogó víztükrével és az ezüstös hullámokkal, melyek a partot és a sziklákat mossák. Megpaskolom Szélvész nyakát, megköszönöm neki a hosszú utat, mielőtt mellette ellépve szemügyre venném a tengert. Vagy talán az óceán? Mit is tanított Mark nekem?
- Varázslatos. - Hiánya hozzá vonz, felé fordulva figyelem, merre jár és miért nincs szorosan mellettem. Az az egy szó rögtön átértékelődik, ahogy megpillantom őt. Te vagy a varázslatos, javítom ki magam, ahogy figyelem, hogyan szabadul meg felsőjétől, tündérvérével hogyan bűvölve sétál felém. Minden egyes lépésével egyre inkább szédít, és mire elém ér, azt hiszem, hajlandó lennék bármire. Visszaszállnék Szélvészre és megszöktetném, pont, ahogy kérte, már ha nem lenne olyan erős a csábítás, hogy itt helyben megcsókoljam. Mohónak érzem a csókját, hagyom, hogy kedve szerint diktálja a tempót, lépést tartok vele, fejem enyhén oldalra billentem, hogy jobban hozzáférjek és a szájára tudjak csókolni mindent, ami kimondatlan maradt bennem. Közben tenyerem bejárja az oldalát, a derekát, majd célirányosan a fenekére csúszik, félgömbjeibe markolok, átkozva azt a kevés ruhát, ami még közénk feszül.
Hagyom, hogy tovább kalandozzon a nyakamra, helyet adok neki, eddig csak cirógató tenyerem jobban rá-rászorít a hátsójára, ahogy megkezdi önkényes magánakcióját. Tűröm a semmiske fájdalmat, még ez is kéjként hat rám, egészen belebolondít. Csak akkor szisszenek fel halkan, inkább a hatás kedvéért, mintsem a fájdalom miatt, mikor elszakad a nyakamtól és csókkal pecsételi le a művét. Ujjaimat a bizsergő pontra tapasztom, próbálom kitapintani, miféle lenyomatot hagyhatott ott.
- Azt hittem, a szolgákat és az állatokat szokás csak megjelölni. - Cseppnyi neheztelés sincs bennem, épp ellenkezőleg, láthatóan tetszik, hogy rajtam élte ki birtoklási vágyát. Ha tehetném, rögtön viszonoznám a gesztust, de kénytelen vagyok későbbre hagyni, félő ugyanis, hogy túl türelmetlen vagyok jelenleg egy efféle procedúrához. Ahogy a hajamba túr, odahajolok és félbeszakítom egy csókkal. - Bár örökké magamon hordhatnám a jelét, hogy a tiéd vagyok... És te az enyém. - érintem meg a kézfejét, ajkaim a csuklóján lüktető érhez nyomom, gyengéd csókkal illetem, hálát rebegve minden egyes dobbanásáért. Szavaitól újszerű fény gyúl szememben, a vágynak egy csakis általa ismert árnyalata, mely túl mocskos és túl vad, túl ősi ahhoz, hogy bárki más előtt felvállaljam. Ez az övé, egyedül az övé.
- Nos, rajtam a jeled. A nyelveteken ez azt jelenti, bármit kezdhetsz velem, nemde? - Pillantásom játékos és egészen kihívó, előszele annak, mi minden vár majd rá, ha lerántom a pódiumról és átveszem a helyét, amikor majd rám kerül a sor, hogy megmutassam, mennyire szeretem... De előbb még engedem, hogy ő teljesedjen ki. Habár borzasztóan élvezem a csókjait, az érintéseit, mégsem bírok tovább várni, ahogy ingerlő ábrákat rajzol ujjai hegyével vágytól feszülő alhasamra, megragadom a kezét és parancsolón a férfiasságomra vezetem. Hercegi fennköltségem tör erő belőlem néhány pillanatra, megvillantva türelmetlenségem, akaratosságom, mely mind az ő hibája, hiszen ő minden vágyam tárgya.
Nem kell sokáig bűvölnie, hogy teljesen vágyba hozzon. Ha nem térdelne magától is, én nyomnám le, így viszont csak szőke fürtjeibe túrok, puhán és támasztón, nem óhajtom sem irányítani, sem korlátozni. Epekedve figyelem minden egyes mozdulatát, a látvány legalább annyira ingerlő, mint amit tenni készül.
- Mutasd meg, mennyire szeretsz. - Enyhe gőggel pillantok le rá, de megbújik mögötte minden kedvességem és szeretetem is; pontosan láthatja, melyik a két véglet közül a valódi. Ahogy végre megérint és körülzár a nyelve, halk, finom sóhaj tör fel belőlem Megbabonázva figyelem, hogyan fogad be ajkai közé, hogyan merülök el benne újra és újra. Olyan gyönyörű vagy, oly nemes... Eljön az a pont, ahol le kell hunynom a szemem, pilláim alatt csillagok robbannak, minden intenzív és tökéletes. Te. Te vagy tökéletes. Eddig csak pihenő kezem lassan életre kel, a tarkójára fogva kezdem el irányítani, nem durván, inkább csak irányadón, gyorsabban, keményebben, mélyebben...
Érzem, hogy szívdobbanásokra vagyok csupán a robbanástól, így elhúzom ágyékomtól a fejét, megállásra késztetem.
- Még ne. Nem így. - Finoman hátrahúzom a fejét, hogy rám nézzen. - Majd veled... - Nem segítem fel, hanem leereszkedem hozzá és eldöntöm a homokba, szabályosan leteperem, végigdöntöm a puha szemcséken és megcsókolom, belekóstolok az ízbe, amit ő érzett. Felajzott csípőm az övének feszítem. Nem időzök azonban sokáig a szájánál, a nyakára, a kulcscsontjára térek, lapockám ki-kidomborodik, ahogy felette támaszkodva bebarangolom a mellkasát, nyelvemmel ábrákat festek a bőrére, rúnákat, melyeket egyedül mi ismerünk, hogy aztán csókjaimmal letörölhessem.
- Mark, én Markom... - suttogom, állam megtámasztva néhány pillanatra a szegycsontján, onnan pillantok fel rá, de két kezemmel már a nadrágját bontogatom. Megemelem kicsit a csípőjét, hogy kényelmesen lehúzhassam róla a ruhadarabot, teljesen lecsupaszítva a hold és a csillagok előtt. - Szépségem mit sem ér a tiédhez képest. - Mintha most látnám először, olyan csodálattal mérem végig. Kibújok a felsőmből és félrehajítom, a nadrágot egyelőre hagyom, hadd lógjon rendezetlenül rajtam. Újból Mark fölé magasodom, tenyerembe becézem a tenyerét, csak azért, hogy utána a feje mellé szegezhessem, ujjaink egymásba kulcsolva, miközben egész testemmel hozzásimulok, bőr a bőrhöz, csípő a csípőhöz, férfiassága az enyémhez, összemosva a homokra vetülő árnyékunkat.


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Tető Empty

Kier & Mark  
you can do so much better

+18
Ahogy csípőnk összeér, érzem a meredező férfiasságát nekem feszülni. Akarom őt. Egy halk nyögés hagyja el a számat. Miután elhadartam vágyaimat csak nézek rá csillogó szemekkel, mondjon valamit, csak szó is megteszi.
Nem ezt vártam, és ez az arcomra is kiül. Érzi, hogy rajtam milyen nagyot ütnek szavai, kezével ezért is simít végig a vállamon. De ahogy pár perc csend után újra megszólal, azzal a lendülettel vissza is szökik az élet az arcomba. Segítségével felpattanok Szélvészre, és elindulunk. Kérdésére elmosolyodom.
- Los Angeles-nek vannak a legszebb partjai

Ahogy a Szélvész hátán ülve távolodtunk, visszanéztem az épületre. Minden úgy áll, mint azelőtt, az Intézet, benne az összes szoba, benne az egész fiatal korom. Minden, minden ott van, minden, minden úgy van, s még sincs ott semmi és még sincs úgy semmi… Valami hiányzik, üres, néptelen az egész.
Egyre csak távolodtunk a várostól és a fényeitől, az óceán felett repültünk, folyamatosan a partot fürkésztem, még meg nem találtam a helyet, amit kerestem. Az óceán fehér homokos partja, két nagyobb szikla között terült el az öböl, ami felé irányítottam Szélvészt. A külvilágtól a hely teljesen el volt különítve. Csak hajóval volt megközelíthető, így ezen esti órában teljesen mentes volt a mondénoktól.  A szárazföld felől erdő borította a területet.
A hely felett köröztünk egy keveset, míg megtaláltam a tökéletes helyet a leszálláshoz. Óvatosan simultam hozzá Szélvészhez, miközben földet értünk a homokba.
A lábam a nappali fény miatt még mindig kissé meleg homokhoz ért, megérkeztünk.
Pár nagy lépést tettem a tenger felé, majd megtorpantam, a vállam fölött visszanéztem a parton álló tündérre.  Kibújtam a felsőmből és a pólómat a homokba ejtettem, közben folyamatosan Kier tekintetét kerestem.  Meggondoltam magam, már nem is érdekelt az óceán, csakis ő.
Határozottan lépkedek felé, a kezeimmel közrefogom az arcát és kissé dominánsan megcsókolom. Testem az övéhez préselem, hogy egy centinyi hely se maradjon köztünk. A kezeim felfedezőútra indulnak a testén, centiről-centiről járják be a hátát, végül megállapodnak a pólója alsó peremén.
Biztos voltam a dolgomban, elszakadtam az ajkaitól és áttértem a nyakára, az elején még óvatos voltam, apró finom csókokat ejtettem ezekre az érzékeny területekre, majd ezek a finom csókok helyét átváltotta a lágy harapás, fogaim közé veszem a bőrt és játszadozom vele. A kezeimmel megkeresem a kezeit és rákulcsolom, szorosan tartom, hogy ne tudjon szabadulni, még akkor, se ha akar. Idővel már erősen bele-bele martam a nyakán lévő finom bőrbe, közben nem engedtem elhúzódni.  A célom az volt, hogy minél nagyobb és színesebb foltot hagyjak magam után, azt akarom, hogy mikor visszatérjen, a Vadűzésbe a nyakán ez a jel ott virítson.
Vajon még mindig egyedül lovagol? Vagy betölti a helyem valaki más? Nem zavar kivel osztja meg az ágyát, még a szíve az enyém, de meddig maradhat még enyém a szíve, ha nem vagyok ott vele?  Meg akarom mutatni, azt akarom, hogy testén viselje a szeretetem jelét, hogy tudja a világ, hogy a szíve az enyém, tudják, és hogy ezt sose veheti el tőlem, örökké magamnál tartom.
Kicsit elhúzódom a nyakától, hogy megnézhessem és a nagy vörös foltra, mit magam mögött hagytam, rányomtam egy óvatos csókot. Egy mestermunka lett, győztes mosoly terül el az arcomon. A szemébe nézek és az egyik kezemmel a hajába túrok.
- Gyönyörű vagy – suttogom halkan. Szavaimat véresen komolyan gondolom. Nincs másik olyan élőlény a föld felszínén, aki szebb lenne nála. Haja ragyog a holdfényben, oly sokszor láttam már ezt a frizurát ilyen megvilágításban, de még sosem figyeltem meg ilyen részletesen.  Egy pillanatra azt kívánom bárcsak az utolsó csepp véremig tündér lennék és képtelen lennék a hazugságra, csak azért, hogy megbizonyosodjak arról, hogy hisz nekem.  – Engedd hogy egy kis örömet  okozzak neked – kezemmel megsimítom az arcát és csak halkan suttogom a szavakat. Emlékszem az alkalomra, mikor felfedte érzéseit és azt mondta szeret. Ezek olyan pillanatok, amiktől a világ összes kincséért sem válnék meg.
A kezeim felfedezőútra indultak a testén, az egyik a hátát szántotta fel, míg a másik az alhasa felé kalandozott, céltudatosan. A pólója alá benyúlva apró köröket rajzoltam az ujjaimmal, a köldökétől haladtam szépen lassan lefelé egészen a V-vonaláig. Ott egy kicsit megpihent a kezem és az egész tenyerem a hasához érintettem. Piszkosul akarlak A kezemmel tovább simogattam a testét és közbe oda hajoltam egy csókra. Ajkaimat óvatosan helyeztem a szájára, majd játékosan bele haraptam az alsó ajkába két csók között.
A jobb kezemet időközben becsúsztattam a nadrágjába és finoman rámarkoltam az egyre keményedő férfiasságára. Óvatosan masszírozni, húzogatni kezdtem, addig csináltam míg a testrésze teljesen meg nem keményedett. Elszakadtam az ajkaitól és letérdeltem elé....
A férfiasságát kiszabadítottam a nadrágja szorításából, közel hajolok és a számba veszem, az elején csak a makkjára lehelek finom csókot majd szép fokozatosan engedem be a számba a teljes méretét. A lehetőséget megadva neki, hogy a kezével a hajamba túrjon, vagy a ternyerét a tarkómra vezesse. A fejemet kicsit bizonytalanul mozgatom előre-hátra és közben fokozatosan a nyelvemet is belevonom Kier kényeztetésébe. A torkomat próbálom teljesen ellazítani, hogy teljes méretét magamba tudjam fogadni. Olyan tempóban próbálok mozogni ami neki tökéletes.

[/quote]

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Tető Empty

kierark

Bár létezne olyan varázslat, mellyel tükrömön keresztül láthatná magát, hogy meggyőződjön róla, az én szememben milyen tökéletes és mennyire hibátlan! Fénye eltorzítja, elnyomja másokét. Mióta őt ismerem, átértékeltem a szépséget, nem hatnak rám gyönyörű nők és igéző szemek, sem karcsú vonalak, sem édes csókok. Ő lett az egyetlen a szívemnek, s bár tehetném, másra mégsem vágyom. Ősibb erő ez még a tündérek mágiájánál is.
Érintése a felsőm alatt érzelmek százait korbácsolja fel bennem, a vágytól befeszül az alhasam, jeleit ő is érezheti, ahogy csípőm az övén. Nem érdekelne az sem, ha meglátnak, a sürgető vágy egyre csak égeti türelmem vékony fonalát. Most rögtön, itt, a tetőn...
Morranok, ahogy elhúzódik, figyelmem azonban egyből az övé. Szavai fényt lopnak sötét bogaraim mögé, legfőbb vágyam festi ajkaira, a valóság rám nehezedő súlya azonban a földhöz szegez, szemöldökeim szomorkásan futnak össze lelkesedése láttán, tudván, hogy le kell rombolnom azt.
- Ha létezne széle a világnak, az sem lehetne elég messze. A halált nem tudod kijátszani. - Kezem a vállára siklik, gyengéd cirógatással próbálok enyhíteni szavaim súlyán, hogy érezze, bár kérését lehetetlennek tartom, mégis mellette állok. Én örülnék a legjobban, ha valóra válthatnám a kívánságát. Láthatóan tétovázom, mikor tovább tetézi, a kísértés túlságosan nagy, a büntetés terhe pedig jelentéktelenné szűkül. Úgy érzem, egy vele töltött, szabad éjszaka megérne bármit. Összekulcsolt kezünkre pillantok.
- Hogy tudnék nemet mondani? A szívemnek talán. Neked soha. - visszahúzódom, épp csak annyira, hogy csókot lehelhessek az ajkára, mielőtt a távolság ismét kettőnk közé szökne. Elhúzódom annyira, hogy Szélvészt hívhassam. - Csak mára. - Valahogy elviselném, ha bajba kerülnék a szökés miatt, de hogy őt bajba sodorjam, arról szó sem lehet. Szeretném, ha egyszer visszatérne közénk a Vadűzésbe, márpedig ahhoz az kell, hogy ne játssza el Gwyn bizalmát - és én sem.
Szélvész, még mindig éjfekete alakjában, leereszkedik mellénk a tetőre. Mellé kísérem Markot és felsegítem, majd felkapaszkodom én is; csak fent ülve döbbenek rá, hogy idefent nem igazán ismerek egyetlen helyet sem, ahová mehetnénk. Lázasan gondolkodom, próbálok felidézni bármit, ami megfelelő lenne szabadságunk kiteljesítéséhez, végül kissé tanácstalanul Markra sandítok.
- És most hova? - Még ha bosszant is beismernem, hogy két különböző világból származunk, ezúttal előnyünkre válhat, ha ismer valami jó helyet. Eleget lovagolta Szélvészt, hogy irányt tudjon mutatni neki, én pedig teljességgel rábízom magam a döntésére. Teljesen mindegy, hova megyünk, amíg velem van.
- Ez így olyan, mintha te rabolnál el engem, nem pedig fordítva... - jegyzem meg mosolyogva, enyhe ugratásként.


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Tető Empty

Kier & Mark  
you can do so much better
Csak napok teltek el, talán egy hét, mióta a Vadűzést magam mögött hagytam. De annyi minden történt itt, Los Angelesbe.  Annyi információval lettem gazdagabb, olyan információkkal, amik a lelkem sivárságát okozták. Apám halála, egyetlen édestestvérem száműzetése, vagy talán a legkiábrándítóbb a valóságban az az idő múlása. Már semmi nem volt olyan, mint azelőtt.
Kieran szavaitól egy pillanatra megfagy bennem a vér, mit fognak vele tenni, ha visszaér? Milyen fájdalmas árat fog fizetni ezért a találkozásért? Testének minden porcikáját imádom, a múltjáról árulkodó hegekkel együtt, de sose kívánnám, hogy miattam is magán hordozzon párat. Nem említtette, hogy áthágta volna a Vadűzés szabályait. Még a gondolatba is beleborzongok, hogy Gwyn ostora valaha hozzáérhetett. Önző voltam, mikor azt kívántam, hogy velem legyen. Alapjában véve önző alak vagyok. Túlságosan vágyódom a társaságára, semhogy képes lennék azt tenni, ami helyes.
Tündérföldén nem tudtam, hogy elveszett voltam, míg meg nem talált. Nem tudtam, mi a magány, amíg az első éjszakát nem töltöttem nélküle az ágyamban. Ő az egyetlen, aki tökéletes az életemben.
Igen, végre itt vagy. Válaszolok magamban a mondatára és még inkább közelebb húzom magamhoz. Ahogy szemtől szembe állunk egymással, akaratlanul is egy apró mosoly kúszik az arcomra.
A szívem szakad meg ahogy arrébb húzódik tőlem, még csak annyira is, hogy megnézze a sebem.
- Nem! – vágom rá gyorsan miután leszedte a kötszert a sebről és megpróbálom elhúzni a kezem, ha hagyja. Nem akarom, hogy ez az oly törékeny tökéletes pillanat megszakadjon, akár csak egy percre is.
Hagyom, hogy a tündérek varázsa meggyógyítsa a sebem. Meleg bizsergető érzés árad szét a tenyeremben.
- Köszönöm – mondom halkan, miközben a szájához húzza a kezem egy csókra. Kérdésére nemlegesen megrázom a fejem és egy pajzán mosoly terül szét az arcomon, ahogy ajka a nyakam védetlen bőréhez ér. Csípőmet a csípőjéhez nyomom. Egy halk szisszenés szalad ki a torkomon, harapásai jóleső fájdalmat okoznak. Egyik kezemmel benyúlok a pólója alá és hideg ujjaim körbejárják a hasát, majd a hátán a gerincének a vonalát. Másik kezemmel a hajába túrok. Az élvezet, amit érintése vált ki végigfut a testemen.
Hirtelen egy kicsit eltolom magamtól, hogy a szemébe tudjak nézni. A szavak csak úgy ömlenek a számból.
- Menjünk el! Lovagoljunk el Szélvészen hátán olyan messze, hogy a Vadűzés keze ne tudjon utánunk nyúlni, tűnjünk el a sötét éjszakába – a szemem úgy csillog, mint egy kisgyermeké karácsonynak reggelén. Minden szavamat komolyan gondolom. Újra mögötte szeretnék lovagolni.  – Legyünk szabadak! Szabadabbak – Kezemet összekulcsolom az övével – Rejtőzzünk el a világ elől, legalább csak ma estére.

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Tető Empty

kierark

Sokszor kérdezik, hiányzik-e az Ellenudvar, és a válaszom mindig ugyanaz: nem. Eleinte megrökönyödtem saját érzéketlenségemen, aztán rájöttem, hogy véremnél fogva képtelen vagyok hazudni - ezzel együtt pedig az is világossá vált előttem, hogy valóban nem vágyom vissza atyám trónja és a több tucat féltestvérem közé. Azóta nem, mióta Markot megismertem, s noha az idilltől meglehetősen távol áll a Vadűzés zord, gyászos világa, a boldogság kis szeletét mégis magában hordozták a Mark mellett lóháton töltött éjjelek és nappalok. Ezt a futó kis ízét vették el a boldogságnak, megsavanyodott minden, mióta a fiút visszahoztuk a családjához; most pedig, ahogy karjaid körém fonod, mintha visszalopnád a fényt az éjszakába, a meleget a jégvilágba.
Hangszíne gyengesége egyszerre riaszt meg és könnyít a lelkemen. Nem örülök, hogy ennyire sebezhetőnek és törékenynek tűnik, közben viszont mégis sziklák gördülnek le a mellkasomról. Edzettem magam a fájdalomra, arra, hogy szembesítsem magam azzal, esetlegesen milyen boldog itthon, a rémképpel, hogy sosem fog visszatérni hozzám. Bár nem kívánnék boldogtalanságot annak, akit szeretek, azt mégis könnyebbség látni, hogy még nem vesztettem el teljesen a harcot.
- Nem jöhettem hamarabb. - Szabadkozásomból tudhatja, hogy nem hazudok. Ha egyedül rajtam múlt volna, magára sem hagyom, vagy esetleg engedek szívem diktálásának és olyan messzire vágtatok vele Szélvész hátán, hogy se a Vadűzés, se az árnyvadászok ne találhassanak ránk, soha többé.
Sajnos van, ami elől képtelenség elfutni. - De már itt vagyok - teszem hozzá, ajkam halvány mosolyra görbül, mely egészen kisimul a vágytól, ahogy közelebb von magához és testünk egymásnak feszül. Lehunyt szemmel simulok cirógató jobbjába, élvezem érintése gyengédségét, és ahogy orrunk összeér, felnézek rá, leplezetlen éhséggel és szeretettel.
Már majdnem elérem a száját, hogy újabb csókot követeljek magamnak, amikor feltűnik a kötés a kezén és a vér. Kettőnk közé nyúlok, elszakítom balját a derekamról, hogy szemügyre vehessem. Ha most Tündérföldén lenne, ez az aprócska vágás meg sem kottyanna neki... Vagy ha ismét árnyvadász lenne, súgja egy gonosz, áruló hang a fejemben, amit irritáltan elnyomok.
- Ezt újra kéne kötni. - A fejem csóválom, de szívem szerint azzal cukkolnám, néhány napot sem tudsz meglenni nélkülem, a szavaknak azonban ereje van és amint kimondom, valósággá válik. Nem rontanám el vele a pillanatot. Két tenyerembe fogom a kezét és lebontom róla az átázott kötést, amit egyszerűen csak hagyok a földre esni. Beborítom a sebet, lehunyt szemmel merítek a város alatt futó ley vonalak energiájából. Ahhoz elég, hogy elállítsam a vérzést és a vágás elkezdjen lassan összeforrni. Az ajkamhoz emelem a kezét, csókot lehelek a tenyerére, mielőtt elengedném. - Máshol is megsérültél? - Nem feltétlenül várok választ, önkényesen cselekszem, orrommal végigbújom arcélét, befurakszom egészen a nyakához, csókokkal, apró harapásokkal kóstolok bele, finoman karistolom bőrét a nyaka ívétől fel egészen a füle tövéig, majd lágyan torkába marva. Kezem közben már ismét a derekán jár, hogy az imént keletkezett rést köztünk nullára redukáljam. Egészen parancsolón húzom oda magamhoz, akaratosan, önzőn, de ez csakis a Te hibád, hiszen elmentél és arra kárhoztattál, hogy minden percben téged hiányoljalak...


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Tető Empty

 

Csak nézem a csillogó ezüstszínű tárgyat az kezemben, tényleg meg kéne tennem? Ez az elvárás, ha egy árnyvadász megsérül gyógyító rúnát kap, ha egy árnyvadász megházasodik házasság rúnát rajzolnak rá, ha egy árnyvadász meghal családja a gyász rúnáját viseli magán.  Gyászrúna… Nekem is azt kéne viselnem, apámért. Mélyen magam elé bámulok jobb kezemben görcsösen szorítom az irónt, Sebastian Morgensten jut az eszembe, és az a bizonyos nap a könyvtárba. Gondolataimból egy ismerős hang ránt ki, a szemeim kipattantak és felnéztem az előttem állóra.
- Kier – a neve erőtlenül hagyta el a számat, mintha még ő se lett volna biztos abban, hogy gazdáját szólítja meg vele. Felpattantam, az irónt a melegítő nadrágom zsebébe rejtettem. Edzést követően ezt az egyik dobozban talált nadrágot vettem magamra, Julian-né, vagy az is lehet, hogy a régen az enyém volt. Sima pamut anyag, ami már a sok használat miatt kibolyhosodott. És a felsőtestemet egy sok helyen lyukas fehér felsővel fedem, erre emlékszem, egy behemót démon mérge égette ki ezt a pólót sok helyen.
Pillanatok alatt talpra pattanok és elindulok felé. A sötét haján megcsillan a holtfény, az égitest fénye gyönyörűen megvilágítja az arca minden zugát. A vonásai tökéletesek, felfoghatatlanul tökéletesek, nála szebb lény a világon nincs. A szemem egy másodperc törtrésze alatt bejárja az egész testét. Lehet, hogy ezt csak a hiánya okozza, de még csodálatosabb, mint eddig valaha.  A derekamnál fogva húz oda magához egy csókra. Ó én Kier-em felfoghatatlanul hiányoztál. Csókunk vége tértével még mielőtt bármit is szólhatna vagy tehetne kezeimmel átkarolom és szorosan magamhoz húzom és csak a kezemben tarom. A fejem a nyakába fúrom, a haja kicsit csiklandoz. Érzem a szívverését. Ohh! Kérlek sose hagyj el! Kissé elhúzódom tőle, hogy a szemébe tudjak nézni, a tenyere az alkaromra vándorol. Az arcát fürkészem, ami gondterhesnek tűnik. Mit megadnék, hogy a fejedbe lássak és mindent mi a szívedet nyomja elkergethetnék.  Homlokát hangtalanul az enyémhez illeszti és egyik kezével beletúr a hajamba, a tette egy lágy mosolyt vált ki belőlem. Mélyen a szemébe nézek, azokba a gondterhes szemekbe.
- Nem bírok ki még egy éjszakát nélküled – hangom szinte meg sem közelíti az átlagos hangszínemet, inkább hangzom úgy, mint egy haldokló, ki az utolsó imáját mormogja.
Bal kezemmel átkarolom a derekát, hogy ezzel is közelebb tudjam magamhoz. Érezni akartam őt, minden értelemben. Véremmel beszennyeztem öltözékét, máskor ez szégyennel töltene el, de most rá se habozok. Jobb kezemmel végig simítok az arcán, lassan, alaposan és közben szemügyre veszem minden centijét, oly alapossággal, mintha most láthatnám utoljára. Kicsit előrébb dőltem, hogy orrunk is összeérjen, felváltva szegeztem a tekintetem a szájára és néztem a szemébe.  Ölni tudnék a csókjaidért.


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Tető Empty

kierark

A Vadűzésből nincs kijárás, nincs visszalépés, nincsenek titkos hazalátogatások -  legtöbbünknek nincs is már hova visszatérnie. Származásomnak köszönhetően ugyan járt némi előny, olyan privilégiumok, melyekért okkal vetettek meg a többiek, ám ha Mark Blackthornról volt szó, nem érdekelt, hányan élezik rajtam a nyelvüket, hányszor kell meghajtanom a hátam vagy a porban térdepelnem; a legkülönösebb az egészben pedig az volt, hogy ezt egyáltalán nem éreztem sem szégyennek, sem lehúzó erőnek. Olyan természetesen jött, hogy bármire hajlandó lennék érte, mint a lélegzetvétel. Aki a világ előtt csak egy félvér árnyvadász volt, az nekem maga a világ: érte kész voltam erdőket felégetni.
Szerencsére erre nem kellett, hogy sor kerüljön, elég volt ugyanis jókor kérni a jó szívességet a jó tündértől, és máris megnyílt előttem a kiút, észrevétlenül magam mögött hagyhattam a tündérek birodalmát. "Észrevétlenül." Naivitás lenne azt hinnem, hogy Gwynnek sejtelme sem volt az egészről, de amíg a haragja nem ér utol, nem terveztem hátranézni. Los Angelesig nem. Egyre csak az hajtott, hogy újra láthassam őt. Nem, nem értem be csupán ennyivel, többre vágytam: látni, érezni és úgy szeretni, ahogyan csak egy tündér képes szeretni.
Éjsötét, elmosódott sziluettként hasítom keresztül az eget Szélvész hátán. Tökéletesen felvettük az éjszaka alakját, már csak arra ügyelnék, hogy le tudjak úgy szállni a tetőn, hogy ne keltsek túl nagy feltűnést, ám a fent ücsörgő romba dönti a terveimet. Épp megfontolnám, hogy visszavonulót fújok, amikor az ismerős, világos fürtök látványába beledobban a szívem. Végre! Így ahelyett, hogy tovább rejtőzködnék, egy éles kanyarral egyenesen Mark elé fordítom Szélvészt.
Pillantásom megviseltnek tűnő vonásairól a kezében szorongatott irónra vándorol. Noha dilemmája teljesen érthető, mégis különös féltés szorítja össze a gyomrom arra gondolván, mire is készül.
- Ha valóban ezt óhajtod, legalább várd meg, míg lemegyek. - Azzal átlendítem magam a ló felett. Alig érinti csizmám talpa az Intézet tetejét, már eresztem is útjára Szélvészt. Kissé óvakodva lesek körbe, ám úgy látszik (legnagyobb megelégedésemre), a védelmi rendszerük nem terjed ki a tetőre felsurranó tündér hercegekre. Ha Mark nem kelt fel, úgy féltérdre ereszkedem előtte, ha viszont talpon van, a derekánál fogva húzom oda magamhoz, és mielőtt eljutnánk bármiféle verbális üdvözlésig, szám az övére tapad, rövid, de annál mohóbb csókkal adom tudtára, mennyire hiányzott. Tenyerem közben az alkarjára vándorol, és ahogy ajkaink elszakadnak egymástól, lepillantok kettőnk közé. Hüvelykujjammal sápadt bőrét cirógatom, azon tűnődve, mit is jelentene rám, kettőnkre nézve, ha ismét rúnák borítanák a testét - ha oldalt választana.
Végül anélkül, hogy gondolataim közül bármit is hangosan kiejtenék, némán fúrom homlokom az övéhez, ha nem húzódik el tőlem. Szemem lehunyva döntöm össze a fejünket, másik kezem felvándorol egészen a tarkójára, a puha fürtökbe futnak ujjaim, lágyan beléjük markolok. Hiába járunk mindketten tilosban, újra érezni és érinteni őt felszabadítóbb bárminél.


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Tető Empty
Már csak három lépcsőfok…


A szívem olyan gyorsan kalapált, hogy majd kiugrott a helyéről. A fülemben éreztem a pulzusom. A mellkasom szorított. Ki akarok innen kerülni. Már nincs annyira messze.
Már csak két lépcsőfok……
Belepusztulok a bezártságba, az Intézet a börtönt jelentette számomra. Mióta haza….. vagyis, inkább visszatértem nem ért irón a bőrömhöz, így álcázó rúnát sem öltöttem, tündérfülekkel pedig nem mehetek mondénok közé. Az Intézet rabja lettem. Régebben imádtam itt lenni, naphosszakat töltöttem a szobámba olvasással, a testvéreimmel való játszással, szobáról szobára jártam, az egész Intézetet átkutattam egy bújócska miatt, miközben tudtam, hogy a szekrénybe vannak. Imádtam velük lenni, de ez mostanra megváltozott. Mindenki megváltozott, a tündérek földjén máshogy telik az idő, míg én alig öregedtem ők felnőttek. Úgy érzem, kicsit félnek tőlem, az ikrek mindenféleképpen, nem ismernek, nem bíznak bennem. Emlékszem hányszor kívántam azt a Vadűzésben, hogy elfelejtsenek, hogy legalább őket ne gyötörje az a kínzó hiány, amivel én szenvedtem éjszakánként, de ők nem felejtettek, csak én. Ez az egész világ ismeretlen és furcsa lett számomra és ez kihatott a bennük élő emberekre is.  Ők is furcsává és ismeretlenné váltak a szemembe.
Mi van akkor, ha ez csak egy újabb illúzió? Mi van akkor, ha holnap reggelre mind halottak lesznek, az egész Intézet és én majd csak szobáról szobára járva látom a szeretteim holttestét. Nem bírnám elviselni, hisz olyan valódiak. Mindig is valódiaknak látszottak
Már csak egy lépcsőfok….


Görcsösen markolom a kezemben az irónom, a szobámba behozott dobozok egyikének a mélyébe bukkantam rá. A napjaimat az edzőterembe tengetem, régebben is szerettem ott lenni, erre emlékszem. Ez az egyetlen hely az intézetben ahol árnyvadásznak érezhetem magam. A szobámban nem tudok megmaradni, minden alkalommal mikor belépek, a magány tör rám. Az a szomorú, kilátástalan fajta. Megszoktam, hogy mindig VALAKI mögött lovagolok, mindig VALAKI sátrában alszom, mindig VALAKI áll mellettem. De pokolian hiányzik ez a bizonyos VALAKI.
Ma a kardokkal kezdtem gyakorolni, egyiket próbáltam ki a másik után. Dianának az Intézetben óriási készletei voltak, gyűjtőibbnél gyűjtőibb darabokkal tele. De az összes vasból készült, sokáig nem bírtam velük. A vas megbetegíti a tündéreket, elgyengíti őket. A kezemben nehezek és hidegek voltak. A Vadűzésben szaruból faragott kardokat használtunk. A Vadűzésben….. A fejemet megint kezdték ellepni a gondolatok arról a bizonyos VALAKI-ről. Mit csinál? Most épp hol lehet?
Fellépek az utolsó lépcsőfokra és már a tetőn is vagyok.
Levegő!!!


Leülök a megszokott helyemre, a térdeimet felhúzom, és a két lábam közé hajtom a fejem, úgy hogy a homlokomat a térdemen megtámasztom és átölelem a lábaim. A vállam rázkódik, az arcomat felszántják a szememből patakokban folyó sós könnyek.  Mindig is nehezen rejtettem el az érzéseimet, a tündérek őszinte népség, tele cselszövéssel és ármánnyal, de sose teszik ezt magukkal.  Nem tudom tovább kibírni Julian nézését, mert az mindent elárul. Egyetlen pillantásában benne van az a sok harag, amit érez. Haragszik, mert nem azt kapta, amit vágyott, neki egy nagy testvér kell, aki leveszi a válláról a terhet, aki segít neki a kicsikkel, nem pedig egy újabb gond a nyakába.  
Az arcomat a kezembe temetem, hol van Ő? Napok óta nem láttam, pedig azt mondta velem marad. Azt mondta nem hagy magamra. Most mégis úgy érzem megtette.
Szép lassan összeszedem magam, felnézek a csillagos égre és hátra dőlök a tetőn. A Hold fényében megvillan a még mindig kezembe szorított irón. Edzés végén pengéket hajítottam és miközben összeszedtem őket az egyik megvágta a bal tenyeremet, egy mély seb keletkezett rajta. Bekötöztem zuhanyzás után, de a fájdalom nem szűnik és a kötés is átvérzett, óvatosan leveszem róla a textil darabot, a seb még mindig ugyan-olyan, kicsit sem gyógyult. Túlságosan hozzászoktam, hogy a Vadűzésben gyorsabban rendbe jön a test, talán kéne egy gyógyító rúna…..
Az irónt óvatosan az alkaromhoz teszem, de nem érintem hozzá, a bőrömtől centik válasszák el. Emlékszem az első rúnámra, és arra a mérhetetlen fájdalomra, ami vele járt. Emelt fővel büszkén végig bírtam,mert így csinálja egy árnyvadász. Aznap este emlékszem Helen átjött a szobámba, bebújt mellém az ágyba és szorosan átölelt, csak annyit mondott, hogy idővel egyre jobb lesz, és igaza volt. Rúnáról rúnára egyre kevésbé fájt, akkor még árnyvadász voltam.
 Most mi vagyok?

Iron Sisters
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Iron Sisters
all the stories are true


Tető Empty
***

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Tető Empty
1 / 1 oldal