Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Conquest
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Conquest Empty

Jophiel
Tessa Thompson? ❖ Nagyobb démon
Hogyan is fogalmazták meg a halandók? Magasról fájdalmasan nagyot lehet esni. Még nagyobb fájdalom talán az, hogy milyen jól applikálható ez a mi helyzetünkre.
Egykoron magas beosztású angyal voltál, egyike azoknak, akik a hetedik mennybe tartoztak, ám a fényes birodalmat megrengető háború során új szerepkört kaptál Isten tervében. Odafent a bölcsesség és megértés képviselője voltál, míg bukásodat követően az lett a sorsod, hogy ugyanezen rálátással és bölcsességgel terjeszd a Földön a lelki fertőt, hódíts, mikor elkezdődnek a Végidők. Nevedet sokféle formában rebegték már el ajkak a történelem során, Zurielként, Zophielként, voltál Isten őrzője, Isten kémje. Ma egy másik szerep csepegteti a félelmet az emberi szívekbe: Szennyezés.. Pestis.. Ragály.. Hódítás. Az Apokalipszis első Lovasa vagy, íjjal a kezedben, koronával a fejeden. Én mit látok? Neved jelentése "Isteni szépség". Az én szememben pontosan ez vagy. Igaz, ezt soha nem mondtam ki.


//Sammael 1000 évvel ezelőtt eltűnt a világból, a démonok ezidő alatt úgy hitték, meghalt. Az, hogy Jo mit ténykedett, Rád bízva, csak gyere! :3 Pb kérdés: én Tessa Thompsont adtam meg, canonoknál Lesley-Ann Brandt arcával szerepelsz, esetleg még Jessica Lucas, Zoe Saldana, vagy ha egyik sem szimpi, akit csak szeretnél. Én & Evangeline egyaránt várunk, gyere gyorsan!  *-*//

Genezissel egyidős ❖ Szabad  
1 / 1 oldal