Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Azazel; my number one enemy
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Sariel
Bukott angyal
ranggal rendelkezem
Sariel
all the stories are true


Azazel; my number one enemy Empty

azazel
szabad
play by
Szabadon választható
kor
Több ezer
faj
Démon
rang
Pokol hercege
város
Te választod meg
foglalkozás
Pokol legnagyobb lázadója
szexuális beállítottság
Szabadon választható
várnak rád
@Pandalena Frost & @Sariel
Canon karakterről van szó. Az ottani leírását is érdemes elolvasni elsősorban, de szeretném külön meghirdetni, mert nekem is személyesen szükségem van a karakterre.
Egykoron a mennyekben szerelembe estünk, amely tiltott volt. Persze ezt titokként éreztük, azonban amikor veszélybe került a pozícióm a mennyekben, akkor elárultalak. Nem ez volt az egyetlen bűntetted, de talán ennek köszönhetően súlyosbodott a bezártságig a büntetésed. Hosszú ideig nem volt lehetőséged kiszabadulni, de egy démon társad segített és most szabadon mozoghatsz a világban. Ezért is voltál ott abban a pillanatban, amikor elbuktam. Az erőm nagy részétől megfosztottál és ezért még esküszöm neked, hogy bosszút állok.
Most, hogy Lucifer megbújt az árnyak között talán csak azt várva, hogy mégis mikor próbálsz meg a helyére kerülni.. De ugyanakkor ez elengedhetetlen lehetőség a számodra, hogy megpróbáld annak ellenére, hogy ez nagy valószínűséggel nem más, mint egy csapda.  
i really need you in my life

Pandalena Frost
Warlock
ranggal rendelkezem
Pandalena Frost
all the stories are true


Azazel; my number one enemy Empty
i want you too
and this is how the plot thickens
Drága, egyetlen Azazelem! Azazel; my number one enemy 1842766431

Neked köszönhetem a szabadságomat, hiszen ki tudja még meddig lebegtem volna a semmi kellős közepén, ha te nem mentesz meg. Persze nem ideális, hogy valaki más testén kell osztoznom és csak az erőmet használva álcázhatom azt a saját alakomra. De nem panaszkodom egy percig sem, hiszen szabad vagyok és ez is több, mint a semmi. Ezt pedig neked köszönhetem így fejemet hajtom előtted és teljességgel támogatlak a célodban, hogy elfoglald a pokol trónját. Vagy mégsem? Tudod elég sokszor ingadozik a hangulatom ezen a téren. mi lenne, ha megérkeznél és letisztáznánk a hűségemet?

xoxo,
Phurphur

Azazel!

Te vagy az oka annak, hogy egy démoni porontyot hordozok a testemben és veszítem el az irányítást önmagam felett az idő nagy részében. Már nem is emlékszem mióta ülök a sötétségben. Ez pedig mind a te hibád. Belerángattál a kicsinyes háborúdba az apámmal, Luciferrel. De az egyszer biztos, hogyha rajtam múlik nem fogom megkönnyíteni az életed. De előtte még ki kell szakadnom a végtelen sötétségből.

Rohadj meg kérlek,
Pandalena
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Azazel
» Azazel
» Azazel
» Azazel
» Zeroth & Azazel 1700-as évek.