Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Lillian Firewood
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Dommiel Nightblood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Dommiel Nightblood
all the stories are true


Lillian Firewood Empty

Lillian Firewood
szabad / stoppolva / foglalt
play by
Ana de Armas
kor
20
faj
Árnyvadász, tündéri felmenőkkel
rang
Klávé
város
New York
foglalkozás
Diplomata
szexuális beállítottság
Biszex?
várnak rád
@Dommiel Nightblood & @Elowen Herondale @Desdemona
Az egyszer biztos, hogy nincs még egy hozzád akár csak hasonlítható nőszemély. Talpraesett vagy, összeszedett és mindig tudod az embereknek a gyengeségeit. Mintha csak nyitott könyvként állnánk előtted. Habár nagy terveid vannak a jövőre nézve, hiszen egyre feljebb szeretnél törekedni a ranglétrán egyszer még inkvizítor, konzul is szeretnél lenni ez már csak önmagában megmagyarázza az ambiciózusodat. Nincsenek határok, sem pedig szabályok vagy törvények, amelyeket a saját érdekedben ne tudnál kifordítani, meghajlítani, hogy érvényesítsd a saját akaratodat. Talán mindez köszönhető annak, hogy a felmenőid között voltak tündérek is, amely most már kitisztulni látszott a véredből, de sosem szereted, ha ezzel hozakodik elő valaki, hiszen lekicsinyítőnek érzed. A legutóbbi történések óta pedig igen csak megvetéssel fordulnak a tündérek irányába az árnyvadászok, ami nem kedvez az életcéljaidnak, terveidnek.

De, hogy mégis mi honnan is ismerjük egymást? Párszor találkoztunk és le mertem fogadni, hogy az én kezemben van az irányítás, de sosem volt ez így. Többször láttalak inkább más sráccal, vagy lánnyal lelépni, mintsem velem tetted volna.. De tudom, hogy élvezed húzni az agyamat, hiszen akárhányszor figyeltelek a tekintetem találkozott a tiéddel. A szád sarkában pedig ott ült egy ördögi mosoly. Most pedig, hogy kisebb káosz sújtotta a New York-i intézetet eljössz, hogy felmérd a kárt, hogy újra felépítsd talpra segítsd.. De vajon, milyen kivétele lesz a mi kis macska-egér játékunknak? 

Eljöttél és én voltam a személyes túravezetőd. Körbevezettelek az intézetben és közben rájöttünk, hogy a sötét háború mindkettőnket megváltoztatott. Nagy terveket szövögettünk, hogy újraszervezzük a Klávét, hogy megváltoztatjuk az árnyvadászok gondolkodásmódját. De ez nem valósult meg. Hogy miért? Mert te mindenképpen szerettél volna valami egyességre jutni a tündérekkel és tündéri származásod miatt önként vállalkoztál a feladatra, hogy diplomataként megjelensz udvarukban. Ennek már legalább egy éve. Azóta nem hallott rólad senki sem azokról, akik veled tartottak.
Viszont most felbukkantál mondván, hogy hálával tartoznak az árnyvadászok annak, hogy legalább téged életben hagytak. Szerencséd, hogy hét pecsétes titok tündéri származásod különben nem tudnád olyan könnyedén szőni a szálakat, mint ahogyan azt most teszed, hiszen már rég száműztek volna miatta. Mindkét felett úszítod a másik ellen, hogy az árnyvadász társadalom önmagát pusztítsa el. Emögött pedig nem áll más, mint a sötét árnyvadászok vezetője Elowen és a Tündérkirálynő Desdemona.
Azoban amióta visszatértél furcsa érzéseim vannak veled kapcsolatban, mintha megváltoztál volna és nem csak a trauma miatt, ami érhetett téged. Mintha valahogyan egy teljesen más személy lennél, aki imitálja a régi önmagát.

A karakter egy canon árnyvadász karakter, akit nagyon várunk, hiszen igazán izgalmas szállal rendelkezik és rendkívüli plot mozgató. Ha megérkeztél mindenképpen jelentkezz! Lillian Firewood 1912333346
i really need you in my life

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


Lillian Firewood Empty
i want you too
and this is how the plot thickens
Kicsi Lillian! Lillian Firewood 1842766431

Te vagy az én első számú fegyverem a jelenlegi helyzetben. Nem vagyok híve annak, hogy ajtóstul rontsak be az árnyvadász társadalom ajtaján. Sokkal jobban szeretem a sunyibb és talán lopakodóbb megoldást, amelyet először észre sem vesznek. Legalábbis egészen addig, amíg már nem túlságosan késő.
Sok bizalmat fektettem beléd, miután a királynőnek köszönhetőn úgymond teljesen újra lett kódolva az agyad és örök hűséget ígértél az Angyalra nekem és Desdemona-nak is. Rajtad múlik most minden egyes tervünk a jövőnk kedvesem, úgyhogy remélem mihamarabb ideérsz, hogy befolyásolod a történések sorozatát. Lillian Firewood 4068121422
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lillian Firewood
» lillian raziya eustacia