Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Blaine Kingscar
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Rhiannon Lovehallow
Sun rend
ranggal rendelkezem
Rhiannon Lovehallow
all the stories are true


Blaine Kingscar Empty

Blaine Kingscar
szabad / stoppolva / foglalt
play by
KJ Apa
kor
26
faj
Vérfarkas
rang
Moon rend
város
Boston
foglalkozás
Moon rend vezetője
szexuális beállítottság
Hetero?
várnak rád
@Rhiannon Lovehallow
Egy vérfarkas canon, aki a Moon rend vezetője. A rend szövetségben áll az általam vezetett renddel.

Egykori parabatai-om vagy így kettőnk között mindig is szoros kötelék volt egészen addig míg belőled vérfarkas nem lett. A törvényhez igazodva magad mögött hagytad a kapcsolataidat ezzel engem is. Nem is találkoztunk nem sokkal azután, hogy nekem is magam mögött kellett hagynom az árnyvadász társadalmat, mivel vámpírrá változtam. Talán ellenségeknek kellene lennünk, ahogy a faji természetünk sugallja, de mi inkább szövetségre léptünk egymással, hogy előrébb segíthessük egymást. Szövetségünk egyelőre remekül működik és csak remélni tudom, hogy ez így megy majd tovább is, habár néha igen csak labilis lábakon állunk.
Árnyvadászként nem volt könnyű életem, mivel sokan elítéltek engem azért mert a szüleim Kör tagok voltak. Te voltál az egyetlen barátom és az, aki nem nézett rám másként. Talán ezért is lettél te a parabatai-om. S habár az a kötelék már hivatalosan megszakadt még így is egy tagadhatatlan kapocs van kettőnk között, amelytől senki nem foszthat meg minket.

|| Név és PB is fix canon személyisége miatt (max minimálisan változtatható, ha nagyon nem szimpatikus és ez gátol csak az érkezésedben), mérhetetlenül várlak és remélem, hogy nagyon sok mindent össze tudunk hozni közösen.  Blaine Kingscar 67686965
Ha megérkezel jelentkezz és utána belevethetjük magunkat az izgalmakba! Blaine Kingscar 1842766431 
i really need you in my life
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Blaine ---