Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Damien Lost
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Nomi Alessa Sloan
Látó
ranggal rendelkezem
Nomi Alessa Sloan
all the stories are true


Damien Lost Empty

Damien Lost
szabad / stoppolva / foglalt
play by
Daniel di Tomasso
kor
562
faj
boszorkánymester
rang
boszorkánymester
város
New York
foglalkozás
Szabadon választható
szexuális beállítottság
Te döntöd el, de vonzódj nőkhöz.
várnak rád
@Nomi Alessa Sloan & @Electra Bright
Egy kiemelt keresett karakter, aki fontos szerepének köszönhetően egyenesen canon karakterré változott.  

Még nem ismerlek. Legalábbis ebben az életben nem találkoztunk még. Nem ismerlek máshonnan, mint álmaimból és talán ez a legjobb, hiszen a közelséged képes kész poklot szabadítani az életemre. Mondhatni lelki társak vagyunk, akik előbb vagy utóbb megtalálják egymást és egymásba szeretnek. Az egyetlen bökkenő csak az, hogy amint ez megtörténik a sorsom megpecsételődik és csak idő kérdése, hogy meghalok. Mondhatni egy időzített bombává változom.
De ez nem az egyetlen veszély, ami jelenleg fenyegeti az életem. Egyike vagyok azoknak, akik angyalvérrel rendelkeznek a szervezetükben. Emiatt pedig a két rendnek is (Moon & Sun) a célpontjává váltam.
Olyan sokszor megpecsételődött már a sorsom, de most ez az egyik különbség az angyalvér, ami talán legyőzheti az átkot, de meg mered kockáztatni vagy engeded, hogy leéljem az életemet boldogan? Hiszen most Electra-nak köszönhetően jegyben járok egy férfival, aki ugyanolyan mondén, mint én magam. Egyszerű életem lehet, mindenféle bukkanó nélkül és elkerülhetővé válik a korai halál a számomra. De vajon képes leszel távol maradni? Illetve milyen hatással lesznek rám az álmaim?

// Play by nagyon szépen kérem hadd maradjon. Damien Lost 1842766431 A név jó lenne, ha maradna, de amennyiben ez korlátoz változtass bátran. Mindenképpen szeretnék egy kalandosabb játéksorozatot kihúzni ebből minimálisan hangolódva a szerelmi részére, hiszen nem szeretnék meghalni. Damien Lost 2148618046
Elmondhatatlanul hálás lennék annak a személynek, aki megalkotná nekem ezt a karaktert, úgyhogy valaki szánjon meg vele, pretty please.  Damien Lost 1868015316  Damien Lost 3088830006
i really need you in my life
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Damien Simmons