Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Anubis Selim Nhuma
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Anubis Selim Nhuma Empty


Anubis Selim Nhuma
old ways won't open new doors  
Jack Falahee warlock452Warlock
the devil is in the details

❖ Becenév:
Van ötleted rá?
❖ Születési hely, idõ:
Anglia területe 1565
❖ Családi állapot:
bonyolult
❖ Szexuális beállítottság:
pánszexuális
❖ Foglalkozás:
Nyomozó
❖ Ismertetõ jel:
Démoni szempár, amit különben nagyon nehezen tudok elrejteni
❖ Rang:
boszorkánymester
❖ Család:
Egy egész Roanoke kolónia volt az én családom, ahol apám és az anyám volt a vezető. Aztán az anyám eladta a lelkét egy démonnőnek aki a mai napig is kísért engem. Később én is eladtam a lelkemet neki, hogy aztán felfalhassa.
look deeply into my eyes

5 pozitív tulajdonság
-
5 negatív tulajdonság
mérhetetlen féltékenység, hazug, lobbanékony, kegyetlen, nincsenek érzelmei
5 dolog, amit szeretsz
a munkámat, magamat, a tudat hogy a kolónia halott ( állítólag ), mágiahasználat és a nő aki megmentett a pokoltól
5 dolog, amit nem szeretsz
a kolónia amelyben egykoron éltem és az anyámat. Különben meg úgy majdnem mindent rühellek ami szép és jó.  
Legnagyobb félelmed
ha kiderül,
hogy ha a kolónia még mindig él és gyilkol
Legnagyobb vágyad
a nő, akinek átadtam a lelkemet
Legnagyobb gyengeséged
múlt
Legnagyobb titkod
A kolóniában kisebb vezető voltam örököseként.Azért, hogy életben maradhassak eladtam a lelkemet
Rejtett tehetséged
titokban egy őrült elmebeteg
Fõ fegyvered
Ha fekete szempáramba nézel, holtan esel össze.
Hobbi
megtalálni a démonnőt
Kedvenc étel
vér
Kedvenc ital
mostanában az alkohol
Kutya vagy Macska
macska
Allergia
macska
bal vagy jobb kezes
jobb
Fura/Idegesítõ szokás
Ha nem vagyok magamnál?
Szervezett vagy rumlis
flúgosan szervezett  
Dohány, alkohol, drog
csak dohány és alkohol
you can see the war inside

 Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre.
dust and shadows

1 / 1 oldal