Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


A falka
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


A falka Empty

Violette Storm
Marie Avgeropoulos ❖ vérfarkas
A bétám. Az egyetlen még élő rokonom. A húgom. Én változtattalak át, pontosan azután, miután végeztem Gustonnal, az előző alfával. Te vagy az egyetlen ember, akiben száz százalékig megbízok. Annyira féltelek, hogy folyamatosan apáskodni akarok feletted. Még nem ismered a tervemet, miszerint bosszút fogok állni a szüleinken, sőt... te nem is tudod, hogy mi okból haltak meg, ugyanis sosem mondtam el. Mit fogsz tenni, hogyha majd rájössz?
// Minden mást a megalkotóra bízok. A pb és a név is csak egy ötlet. Gyere hamar, és a többi dolgot megbeszéljük pm-ben. Várlak! A falka 124822942  
18 ❖ szabad  


Pablo Ferrera
Tyler Posey❖ vérfarkas
Mary, a volt lupa egyetlen gyermeke vagy. Az apád nem Guston volt, anyád első házasságából születtél. Te vagy a falkánk egyetlen tagja, aki nem beharapott, hanem született farkas. Mikor megöltem az alfát, nehezen nyugodtál bele, hogy én veszem át a helyét. Meggyőződésed, hogy mivel te a volt lupa leszármazottja vagy, ráadásul örökölted a farkas létet, neked elsőbbséged van az alfasághoz. Kár, hogy ez nem így működik, igaz Pablo? Nem raktalak ki a falkából, hiszen kellenek az emberek, mert nagyon kevesen maradtunk, és még nem is próbáltál az életemre törni. De fogalmam sincs arról, hogy meg fogod e próbálni...
// Minden mást a megalkotóra bízok. A pb és a név is csak egy ötlet. Gyere hamar, és a többi dolgot megbeszéljük pm-ben. Várlak! A falka 124822942  
21 ❖ szabad  


Katarina Volkova
Emmi Rossum ❖ vérfarkas
Te vagy a mi leidősebbünk. Az egyik legöregebb falkatag felesége voltál, hogy megkapd az USA-ban maradási jogokat. Mikor Guston megölte te felszabadultál, de mégsem léptél le a falkától. Okos nő vagy, nagyon jól tudod, hogy omegaként nehezebb túlélni, mint csapatban. Veled értem meg magam a legjobban, gyakran mesélsz arról, hogy mennyi testvéred van, és mennyire hiányoznak. Nem tudod, hogy élnek-e, vagy hogy egyáltalán megmenekültek e akkor, mikor a vadászok rajtatok ütöttek. Sodródsz az árral, és senkinek nem mondod el, hogy milyen ravasz terveket szövögetsz titokban.
// Minden mást a megalkotóra bízok. A pb és a név is csak egy ötlet. Gyere hamar, és a többi dolgot megbeszéljük pm-ben. Várlak! A falka 124822942  
25❖ szabad  

A lista bővülni fog csak el kell ugranom kajáért A falka 2192951729 A falka 2192951729
1 / 1 oldal