Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


gyönyörűséges neved
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


gyönyörűséges neved Empty

csodás neved
pb ❖ faj
Emlékszel arra, amikor először találkoztunk? A vállam merném rátenni, hogy nem, hiszen annyira részeg voltál. Nem tudom, hogy mi ütött belém azon az estén, talán minden sérelmem felgyülemlett bennem és ezért mentem el arra a mondén szórakozóhelyre bulizni. Te is ott voltál, táncolni kezdtünk, vonaglott a testünk a zenére és közben egyik felest húztuk le a másik után. Panaszkodni kezdtél, hogy mennyire rosszul megy otthon a sorod, hogy teljesen más a világról alkotott képed, mint a szüleidnek, így ez folyamatos feszültséget szül közöttetek. Sírni kezdtél, elmondtad, hogy józanul te nem vagy ilyen törékeny, mindig kiállsz magad mellett és belevaló vagy. Ritkán akad meg bárkin is a szívem, de sajnálni kezdtelek, amit el is mondtam neked, mire még ittas állapotban is leszedted a fejem, hogy neked nem kell senkinek sem a sajnálata. Tudtam, hogy nekem te kellesz, már abban a percben ellágyultam és megcsókoltalak. Még azon az éjszakán sor került az első együttlétünkre, ami valami csodálatos volt veled. Őszintén mondom, hogy a 426 évem alatt még soha sem éreztem ilyet, mint most. Azóta már többször is találkoztunk, de nem sietjük el a dolgokat, szépen, lassan haladunk. Sosem emlegetem fel azt az estét, mert nem tudom, hogy emlékszel-e rá. Még nem mondtam el neked, hogy valójában tündér vagyok, de ahogy komolyodnak az érzéseim nem akarom titkolni előled, ám nem tudom, hogy megbízhatom-e benned.

// Nagyjából ennyi lenne, a többit pm-ben megbeszéljük csak gyere hamar  gyönyörűséges neved 124822942 A faj választható, Elly mondénnak hiszi a leányzót, de ettől függetlenül tündér kivételével bármi lehet. A play by választható, de azért egyeztessünk, a képen Stella Maxwell van, ha ő megfelelne neked, akkor rendkívül hálás lennék, de még rajta kívül van pár ötletem, akinek örülnék. Például: Josefine Frida Pettersen, Danielle Campbell, Josephine Skriver, Hailey Baldwin, Gigi Hadid, Luanna Perez, Arzaylea Rodriguez stb. Ha ők nem tetszenek, akkor egyeztessünk.  gyönyörűséges neved 362884228
Remélem minél hamarabb itt leszel!  olajbogyo  
19-24 ❖ előfoglalva  
1 / 1 oldal