Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


my unknown sibling(s)
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


my unknown sibling(s) Empty
-- archivált hirdetés --

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


my unknown sibling(s) Empty
Mivel bátyánk megérkezett Nathaniel James alakjában már csak rád lenne szükség drága nővérkém! my unknown sibling(s) 124822942  


-- james
maggie geha ❖ shadowhunter
Nem szabnám meg, hogy pontosan milyen is legyen a karakter, de az arc örülnék, ha megmaradna, mert szerintem hasonlít minimálisan a lánykámra, ami miatt elmennek féltestvéreknek. Egy szeleburdi, különc leányzót tudok elképzelni hozzá, akit nem érdekelnek mások véleményei a saját szabályai szerint éli az életét. Akár azt is el tudom hozzá képzelni, hogy mindkét nemhez vonzódik, de a lányokhoz jobban és ezt nem fél kimutatni, amivel megbotránkoztatja az embereket, de ő nem is igazán fogja fel ezt, mert számára teljesen természetes, hogy a szívét követi.   
20 ❖ szabad  

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


my unknown sibling(s) Empty
Először is egy rövidke összefoglalót írnék, ami mindkét karakterre érvényes.
Ha úgy szeretnéd, akkor az iker másik fele nem muszáj, hogy létezzen, hiszen én nekem fogalmam nincs arról, hogy vannak testvéreim, vagy éppenséggel testvérem. A történet lényege az lenne,
hogy édesanyám a születésem előtt beleszeretett egy férfiba, akinek már volt egy felesége,
de akárhányszor próbálkoztak nem tudtak gyermeket nemzeni. Anyám őszintén szerette a férfit,
hogy a férfi is viszont szerette, vagy csak kihasználta azt talán sose tudjuk meg. A születésed,
vagy születésetek pillanatában úgy döntöttek, hogy magukhoz vesznek eközben folyamatosan színlelte a feleség a terhességet, hogy úgy nevelhessenek fel titeket, mint a saját gyerekeiket pedig ez koránt sem volt igaz. Az édesanyánk közös, de te/ti már belekavarodok, hogy miképp lesztek az apátokkal és a feleségével nevelkedtetek fel egy híresebb árnyvadász családban. Nem tudtok a létezésemről, ahogy én sem a tiétekről, de ez bármikor megváltozhat nemde? Szóval várlak titeket. ♥️


szabadon választható
maggie geha ❖ shadowhunter
Nem szabnám meg, hogy pontosan milyen is legyen a karakter, de az arc örülnék, ha megmaradna, mert szerintem hasonlít minimálisan a lánykámra, ami miatt elmennek féltestvéreknek. Egy szeleburdi, különc leányzót tudok elképzelni hozzá, akit nem érdekelnek mások véleményei a saját szabályai szerint éli az életét. Akár azt is el tudom hozzá képzelni, hogy mindkét nemhez vonzódik, de a lányokhoz jobban és ezt nem fél kimutatni, amivel megbotránkoztatja az embereket, de ő nem is igazán fogja fel ezt, mert számára teljesen természetes, hogy a szívét követi.   
20 ❖ szabad  


szabadon választható
kj apa❖ shadowhunter
Vele kapcsolatban sem szabnék meg túlságosan semmit sem, csak a pofit szeretném, ha maradna. #teamredheads
Egy magának való, szűkszavú, kicsit a világtól elvonatkoztatott fazont képzelek el, akit a szülei a tenyerén hordoztak a testvérével együtt ezért a szabályok számára teljesen feleslegesnek bizonyultak, mert elég kevés esetben igyekszik követni őket, de mindig megtalálja a módját arra,
hogy kihúzza magát a bajból. Leleményes, kreatív és rendkívül talpraesett személyiség. Pontosan tudja, hogy mit kell mondani ahhoz, hogy elnyerje mások bizalmát, rendkívül manipulatív.  
20 ❖ foglalt

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


my unknown sibling(s) Empty
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» my unknown ?brother?