Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Pretty woman
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Pretty woman Empty

Mandy . . . .  .
Melissa Clarke ❖ démon és tündér kizárva, amúgy bármi


Sok mindent megéltem én már, ó de még miket..! Azonban hiába vagyok vén, az én életemben is lehetnek olyan dolgok, amik még képesek meglepni.
Többek között te.
Tudod nagyon jó, mi vagyok, ha azt pontosan nem is, hogy a „mi”-n belül kicsoda. Okos vagy (szerk.: ha mondén akkor lehet hobbi okkult kutató, vagy bármi hasonló.), kitartó, és bizonyára őrült. Ha a városban tobzódom, valahogy mindig beléd botlok, kezdem azt hinni, hogy te követsz engem. Nem vagyok paranoiás, csak.. kicsit idegölő. Még nekem is vannak idegszálaim..
Kíváncsi vagy, még ha nem is beszélsz olyan sokat, mint amennyit kinézek belőled, és kalandvágyó. Azt mondtad, gáz a családod, csórók vagytok, és szívesen lelépnél. De lehet ez csak mese? Semmit se tudok rólad igazán, ahogy te sem, még inkább csak a megfigyelő fázis van érvényben. Ha nem fallak fel előbb.. De mégis, motoszkál bennem valami: „mi a francot akar ez tőlem?”
Biztos kockáztatod, hogy csinos lelked (?) megrontsam? Tényleg meg akar nézni, hogyan mulat egy magamfajta? Tán gyilkossá válni, pusztítóvá? A falnak megyek tőled… komolyan.

Rég nem idegesített így senki..

//Mammon felé való érdeklődésed nem a véletlen, nem kell egyből szerelemre gondolni, lehetsz egyszerű rajongó, vagy csak kíváncsi lányka. Aztán ami alakul. De tény, hogy ha már nem kötöttem meg, talpraesett, erős jellem légy, kissé lázadó, szabadszájú. Egyedi. Felkelted az érdeklődését, így talán nem csap agyon. Tény, hogy egy idő után talán ő ül le melléd, és ő követ. De a találkozások eleinte a véletlen műve.//

- - - - - - ×  - - - - - -

A play by irányadó, le is nyűgözhetsz, de NinaDobrev és társai nem. A faj a két említetten kívül akármi, még vadász is, hisz úgy izgalmasabb, ugyebár? Very Happy
Ne várj se csodát, se csöpögő romantikát. Mammon démon, kapzsi, és gonosz. Tehet csúnya dolgokat, ha veled nem is, előtted tuti. Kell hozzá kitartás és talán gyomor is, de amúgy roppant szórakoztató egyén, kicsit defektes, kevésbé karót nyelt. Ne félj tőle annyira, nem harap nagyot Very Happy
Csak gyere mááár!
 
21+ ❖ szabad  
1 / 1 oldal