Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Elena ~ my other half
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Elena ~ my other half Empty

Elena ...
shay mitchell ❖ warlock baby'

soulmates

'Nem köt minket össze rúna. Nem vagy a bétám. Nincsen látható jele a köteléknek közöttünk, mégis a legkedvesebb személye vagy a múltamnak. Te vagy az, akit mióta az eszemet tudom szeretek és vigyázlak. Gyerekként ismerkedtünk meg, és azóta sem váltunk el egymástól... Mit tettek veled a vámpírok? Hová hurcoltak és miért?'

//Nem canon karakter. Nincs köze sem a könyvekhez, sem a sorozathoz, mindössze az én általam megformált Magnus egy hozzáképzelt régi, fontos barátja. Nagyon szeretném, ha a különleges kapcsolat oda-vissza működne, ha már gyerekként megismerkedtek volna és mindent tudnának egymásról. Szükségem van Magni mellé valakire, aki ilyen szerepet tölt be és akit én álmodhatok meg hozzá.
Az egyik játékom arra épült, hogy eltűnt a leányzó, és ott Elenaként emlegettem ((erről bővebben privátban)), de bármilyen más névvel is érkezhetsz és a pb is cserélhető. Nagyon nagy szükségem lenne rá és várom is tárt karokkal! Örülnék, ha a karakter megállna a saját lábán is. Nagyon várom!  Elena ~ my other half 1455903791 //  
 
300+ ❖foglalt  
1 / 1 oldal