Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Florence Laert
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Florence Laert Empty
-- archivált hirdetés --

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Florence Laert Empty

florence laert
szabad
❖ play by
sofía vergara
❖ kor
több száz  
❖ faj
boszorkánymester
❖ rang
boszorkánymester
❖ város
new york
❖ foglalkozás
szabadon választható
❖ szexuális beállítottság
biszexuális  

Nem sokkal azután ismertelek meg, hogy felnőtt nővé cseperedtem. Ennek már vagy másfél évszázada. Az első pillanatban úgy csináltam, mint aki nem zárt rögtön a szívébe, mert bizonytalan voltam és féltem a csalódástól. Talán azért, mert túlságosan is az anyámra hasonlítottál. Szinte a kiköpött mása vagy. Persze ezt sosem mondtam neked, de azt hiszem nem is kellett. A kettőnk közötti anya-lánya dinamika mindig rettenetesen jól működött. Persze ettől függetlenül én azt mondanám, hogy barátnők vagyunk, de te vagy az egyetlen külső szemlélő a testvéri viszályunkban, akinek nem volt kapcsolata a nővéremmel. Mindenben támogatsz és mindig is ellenezted a nyomást, amit a vállaimra helyezett azzal, hogy arra kényszerített a varázslásra. Könnyedén megértettük egymást és most, hogy már nincs többé szükségem lesz rád, mint támaszra. Már egy ideje nem találkoztunk, nem tudom mivel foglalkozol vagy mit csinálsz, merre jársz.. Örök álmodozó vagy és imádsz különböző kultúrákkal megismerkedni ezért szinte mindig máshol bukkansz fel. A magad szórakoztatására élsz és soha nem engedted, hogy bárki rád erőltessen bármit. Szabad lélek vagy és ezért rettenetesen felnézek rád.

// a play by iránymutató hasonló felépítésű hölgyet szeretnék, ha úgy döntenél cseréled, a név azonban teljesen változtatható. nagyon várlak és remélem hamar megérkezel, hogy megakadályozd a sötét útra tévedésem.  Florence Laert 951673066
we need you badly

1 / 1 oldal