Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Richard Crane
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Pandalena Frost
Warlock
ranggal rendelkezem
Pandalena Frost
all the stories are true


Richard Crane Empty
-- archivált hirdetés --

Sadie Freya Collins
Klánvezér
ranggal rendelkezem
Sadie Freya Collins
all the stories are true


Richard Crane Empty

szabadon választható
szabad
❖ play by
Scott Eastwood
❖ kor
több száz
❖ faj
démon
❖ rang
nagyobb démon/démon
❖ város
new york
❖ foglalkozás
bűnöző?
❖ szexuális beállítottság
heteroszexuális  

A név alkuképes, hiszen nekem ezen a néven mutatkoztál be, de egyértelműen nem árultad el ezzel együtt a démoni nevedet, a play by is teljesen alkuképes szerintem találunk egy közös pontot, amiben megegyezhetünk. Ha megérkeztél mindenképp írj egy üzit, hogy tudjam itt vagy.  Richard Crane 4216114573

A beépített időszakom alatt mondhatni elég közel kerültünk egymáshoz. Azt azonban nem tudtam, hogy te vagy igazából a nagy kutya nem pedig valami pitiáner kis társbűnöző. Azért tudtunk titeket lekapcsolni, mert azt akartad, hogy lekapcsoljunk. Már nem lelted örömödet az egészben. Mindenkit sikerült felszámolni kivéve téged. Eltűntél, mintha soha nem is léteztél volna. Hiszen semmi információ nincs egy Richard Crane nevű fickóról. Sok fejtőrést okoztál nekem, de próbálom elengedni a dolgokat. Most azonban kísértesz engem. Álmaimban és szinte minden sarkon, ahová befordulok téged látlak. Nem tudom, hogy mire megy ki ez az egész játék, de talán pont arra utazol, hogy teljesen begolyózzak tőled. Ha tudtam volna, hogy a bandád lekapcsolásával aláírom a halálos ítéletemet soha nem épültem volna be.
we need you badly

1 / 1 oldal