Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Timothy May
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Pandalena Frost
Warlock
ranggal rendelkezem
Pandalena Frost
all the stories are true


Timothy May Empty
-- archivált hirdetés --

Dommiel Nightblood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Dommiel Nightblood
all the stories are true


Timothy May Empty

timothy may
luke mitchell ❖ mundane
// a név szabadon alakítható, a pb megbeszélés kérdése, de örülnék, ha ő maradna. Timothy May 124822942

Még gyerekkorunkban a legjobb barátok voltunk. Aztán a szüleid elváltak és te az anyáddal maradtál, aminek az lett a vége, hogy elköltöztettek a városból. Nem is számítottam arra, hogy újra találkozunk majd, de mikor New York-ba jöttem beléd botlottam. Azóta megbeszéltük többször is, hogy találkozunk majd és beülünk valahová sörözni, de ez sosem történt meg. Mindig próbállak kerülni, ami neked feltűnt és kezdett eleged lenni így pedig követni kezdtél. Nem tudom, hogyan és mikor, vagy miképpen sikerült rájönnöd a titkomra, de tudod, hogy vérfarkas vagyok. Hogy honnét tudom? Oda álltál elém és mosollyal az arcodon kimondtad; Tudom, hogy vérfarkas vagy. Azzal pedig felültél a motorodra és elhajtottál, mielőtt bármit is mondhattam volna. Most én vagyok az, aki idegesen hívogat téged, te pedig ignorálsz engem. Nem tudom, hogy milyen játékot űzöl, vagy mi a célod, de az egyszer biztos, hogy jó úton haladsz afelé, hogy kiidegelj engem.

// lényegében ennyi lenne a történet, akár lehet az is, hogy ő is vérfarkas akar lenni idővel, vagy valami ilyesmi, szóval nyitott vagyok az ötletekre és nagyon várom a fiatalembert! Timothy May 124822942
25 ❖ szabad  
1 / 1 oldal