Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Bejárat
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Bejárat Empty
--- szabad játéktér ---

Dommiel Nightblood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Dommiel Nightblood
all the stories are true


Bejárat Empty
for a better tomorrow
- Ennek pedig lehet, hogy megvan az oka. - Nem arról beszélek, hogy nem lenne elég bátorságom ahhoz, hogy meghozzak egy ilyen döntést, de amikor pont ilyen gyenge helyzetben áll a világunk nem éppen okos húzás egy belső háborút is elindítani, amivel talán elpusztíthatnánk saját magunkat is.
- Azt kétszer is meg kell gondolnod, hogy kinek is szólsz a terveidről, mert egyetlen egy rossz személy, vagy valaki meghallja miként szervezkedsz és előbb vetnek börtönbe, mint bármilyen terved megállhatna a saját lábán. - Eszem ágában sincs leállítani őt, egyszerűen csak.. el sem hiszem, hogy én vagyok az, aki a józanságot adja ehhez az egészhez. Én voltam mindig a meggondolatlan, a lesz ami lesz típus most pedig ez is teljesen a feje tetejére állt.

- Persze, hogy lépnünk kell, mert nem várhatjuk a csodást, de az nem azt jelenti, hogy egy újabb háborúba kell egyenesen belerohanni saját magunkkal szemben. - Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne háborút indítani és csak még inkább szétcincálni a társadalmat, amely már így is kész arra, hogy fegyvert ragadjon egymással szemben, hiszen vannak, akik más elgondolással rendelkeznek. Ez pedig már önmagában képes arra, hogy ösztönözzön egy-két személyt egy olyan lépésre, amelyet normális körülmények között nem tenne meg. Persze megértem Mabel oldalát, hiszen rendkívüli módon kezdődött meg az ujjal egymásra való mutogatást, de kétlem, hogy egy lázongás lenne a megoldás mindenre. Valahogy meg kell őket győzni, de nem úgy, hogy ellenségként tekintünk rájuk.

- Meg kell találnunk a békés módját az egésznek, hogy a változást elérjük, de nagyon sokan félnek és most a Klávé, a Tanács biztonsági hálójában akarnak nyugalomra lelni egy ilyen katasztrófa után. - Lehet, hogy lennének emberek, akik a mi oldalunkat választják, de végső soron inkább úgy döntenek, hogy ez talán nem olyan jó ötlet. A félelem nagy úr és sok mindenre rá tudja venni az embereket.
 
mabel & dommiel

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Bejárat Empty

Dommiel & Mabel


Még a szó is bennszakad, ahogy hallgatom őt. Én is megváltoztam, de pont ellenkezőleg, mint ő. Én bátrabb lettem, több késztetést érzek rá, hogy cselekedjek, mint eddig bármikor. Egyedül a makacsságom nem változott, ez pedig ezzel az újdonsült motivációval vegyülve igen csak sok vizet fog még zavarni. - Mind megváltoztunk. Mindegyikünk új ösvényen indult útnak. Anno el se tudtam volna képzelni, hogy a háttérben szervezkedjek, embereket gyűjtsek, hogy megvétózzuk a Klávé szavát. - Az ajkamba harapok. A hangom akaratlanul is túl szenvedélyes, úgy küzdök a szavaimmal, mintha muszáj lenne. Pedig az előbb még a hangomat se találtam.

- Ne is mondd... - Örülök, hogy az előbb elfordultam, nincs erőm most a szemébe nézni. Senki se tudja, senkinek se mondtuk el. Tabu téma, hogy mi magunk is rendelkezünk tündér felmenőkkel. A családi kripta mélyén rejtünk minden dokumentumot, ami valaha tartalmazta a nevét. Nem vagyunk büszkék rá, sőt. Úgy élünk ezzel, mint a szégyen billogával. - Viszont, nem mindenki ilyen. Ne hidd, hogy várakozással majd megoldódik minden. Valakinek lépnie kell. - Csak az a kérdés, ki lesz az. Én, ő, vagy egy harmadik fél? Még kérdés, kiben lesz meg a kellő erő, hogy egy ekkora döntést meghozzon.

Igaza van. Nehéz elismernem, de van valami a szavaiban. - Ezért sem lesz könnyű dolgunk. Ezért kell összefognunk, hogy el tudjuk venni a hatalmat azoktól, akik már nem méltóak rá. Nekünk kell kijelölnünk az új vezetőket, különben ismét csak önös érdekekért ragadják magukhoz a hatalmat. - Még nem tért vissza az erő a hangomba. Még előttem lebeg Uldreiyn arca, s az odaképzelt önelégült vigyora, ha tudná, hogy mivel is járna számomra, ha a Klávé fülébe jutna a kapcsolatunk eredete. Pengeélen táncolok. Amikor New Yorkba jöttem, sose gondoltam volna, hogy mindennek ekkora súlya lesz majd.


szavak száma: 290 ⇝ Bejárat 67686965


Dommiel Nightblood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Dommiel Nightblood
all the stories are true


Bejárat Empty
for a better tomorrow
- Elég sok minden megváltozott és mindezek mellett nem mehetek el úgy, hogy közben ne változtatna meg engem is valamilyen formában. - Például az is, hogy a testvérem még a mai napig nem tudom, hogy hol tartózkodik. Az is lehet, hogy meghalt már, ami talán a könnyebbik út lenne tekintve, hogy megszállottan támogatta Sebastian-t és az ügyét, ami mindennek a pusztításnak a szülőatyja. Ha pedig életben is van nem hiszem, hogy valaha látni fogom a közeli jövőben, mert jelenleg mindkét fél a saját sebeit nyalogatva próbál valami fogást találni a másikon, hogy előnyre tehessen szert.
- A közös hang egy nagyon apró lépés és még megannyi minden van hátra. A hang nem sokat ér, ha nincs mögötte cselekvés, de jelenleg még mindenki úgy futkos, mint pók a falon. A sajátjainkat száműzzük, mert egyszerűen minimális tündéri felmenővel rendelkeznek. Az egész helyzet nevetséges. - Aztán ki tudja még, hogy hányan vagyunk, akik nem is sejtik, vagy fogalmuk nincs arról, hogy egykoron volt a családjukban egy tündér. Idővel még a végén kitalálnak valamit arra, hogy mindezt tesztelhessék. Akkor kezdene pedig szépen megritkulni a társadalmunk az már biztos. S ez az egész nem hogy előnyhöz juttatna minket sokkal inkább hátrányként szereplen az életünkben.
- A neheze már megvolt azzal, hogy egyáltalán felnyílt sokaknak a szeme, hogy ami eddig volt nem fog működni. Hogy megannyi döntés van, amit meggondolatlanul hoztak, nem hallgatva a tanácsokra. Már csak annyi a teendő, hogy a megfelelő embereket ruházni fel hatalommal, de ezt nem azt jelenti, hogy le fognak róla mondani azok, akik eddig helytelenül bántak ezzel a hatalommal. - Sok szempontból túl vagyunk a nehezen, hiszen túléltük a harcot, de ugyanakkor még legalább egy nagy harc vár ránk. Szinte folyamatosan háborúban vagyunk és tényleg sosem tudhatjuk, hogy a meggyengült helyzetünket mikor és ki fogja majd felhasználni ellenünk. Sajnos senki nem így tervezte ezt az egész helyzetet, de a Klávé gyenge helyzetét is bizonyítja, hogy az ujjal egymásra mutogatáson kívül nem képesek mást csinálni.
 
mabel & dommiel

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Bejárat Empty

Dommiel & Mabel


Éppen csak nem marad tátva a szám, amint őt hallgatom. Karbafont kézzel állok vele szemben és a tekintetét keresem. - Mi történt azzal a vagány sráccal, aki akár az angyal nevére is felesküdött, hogy sohasem adja fel? Hol van az a Dom, akit még lecsapni sem lehetett? - El sem tudom képzelni, hogy mi történhetett, ami ennyire a kedvét szegte. El se tudok képzelni semmit, ami egyáltalán kedvét szeghetné. Régen akármeddig csesztethettem, bármeddig cukkolhattam, akkor se adta fel soha. Sőt, mintha még löketet is adott volna számára.

- Van. Bár nem én vagyok az egyetlen, akinek lennének ötletei. Egyelőre szervezés alatt áll az egész, de hála az égnek, megvan a közös hang. - Csalódott vagyok, bár próbálom nem túlságosan kifejezni, helyette inkább ismét a tűz felé fordulok. Úgy érzem, mintha arcon vágtak volna, a felismerés igazán kegyetlen. Persze, lehetetlen, hogy ne rázzon meg egyeseket az eset és vannak, akik erre könnyen reagálnak személyiség változással. Ezt el kell fogadni, majd pedig túllépni rajta. Vannak mások is, akik alkalmasak erre. Talán Domnak is csak látnia kell, hogy van kiút és ő is fellelkesedne...

A szavai hallatán fel kell sóhajtanom, egyszerűen képtelen vagyok visszafogni. Úgy néz ki ez a beszégletés is zátonyra fut. - Elég pozitívan állsz hozzá, viszont képtelen vagyok egyetérteni veled. Szerintem még csak most jön a neheze. Újra kell szerveznünk a sorainkat, addig is pedig védtelenk vagyunk. Ezzel pedig az ellenség is tisztában van. A sötétárnyvadászok továbbra is Idris falain kívül várakoznak, ahogy a tündérek is bármikor ismét felbukkanhatnak. Bár ők is elég komoly károkat szenvedtek, viszont mi garantálja azt, hogy más alvilágiak nem lázadnak fel?  -

Annyi, meg annyi kérdés, feltevés fogalmazódott már meg, hogy csak még paranoiásabbak lettek az Klávé tagjai. Mindenki gyanakszik, a Szövetség bajban van, a bizalom megroppant, köszönhetően a tündérek árulásának. Talán a vérfarkasok, Luke bandája az egyetlen, akiktől nem kell félnünk. Viszont a vámpírok mindig is nagyra törőek voltak, egy-két igazán gyáva alak még azt is felételezni merte, hogy már rég alkut kötöttek a hátunk mögött. Mi pedig nem tudunk tenni semmit, az ilyen felszólalások ellen, pedig még a vesztünk is lehet.


szavak száma: 377 ⇝ Bejárat 67686965


Dommiel Nightblood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Dommiel Nightblood
all the stories are true


Bejárat Empty
for a better tomorrow
Néha olyan érzésem van, mintha egy megnyerhetetlen háborúban szeretnénk győzedelmeskedni. Hogy olyan eseményeket, érzéseket, történéseket szeretnénk megmásítani, amelyek makacsul beleitták magukat a történelembe. Olyan hihetetlen a számomra, hogy megannyi változáshoz képes igazodni az idősebb társadalom, mégis a legszükségesebb esetekben makacsul elzárkóznak a józan észtől, amely mérhetetlen katasztrófához vezet.
- Lehet, hogy többen vagyunk jelenleg, de ez koránt sem jelenti azt, hogy ez így is marad. Mindig is lesznek olyanok, akiknek meginog a hite abban, hogy ez sikerülhet, s ez sem kerülne másként a történelem sorai közé, mint egyszerű lázadás. - A változás nem mindig egyszerű. Sőt, a legtöbb esetben nehezebb lenyelni, mintha egyenest nekiesne az ember egy kaktusznak. A vének makacsságát legalább ehhez tudnám hasonlítani, hiszen előbb hajtanak fejet valami ostobaság felett, mintsem végre felnyissák a szemüket, hogy lássák a világ teljes egészét.
- Talán már van is jelölted vezetői posztra? - Nagyon úgy tűnik számomra, hogy a terveit már szilárd alapokra építené fel, amihez elengedhetetlen, hogy egy erényes alakot tegyen a mozgalom élére, akire talán felnéznek és egy kicsit talán félnek is tőle. De ezen kettősséget óvatosan kell mérni, hiszen nem akarhatjuk, hogy egy újabb Valentine-t kovácsoljunk a történelem során. Bár egy biztos.. Az a fazon utánozhatatlan.
- Nyugodj meg.. A nehezén már az egésznek túl vagyunk. - A halál, a pusztítás mögöttünk van, de nem feledjük. Az életünk részese szüntelenül és ezen sosem változtathatunk igazán. Mégis szükségünk van a változásra. Arra, hogy mindez jobb lehessen és ne kelljen többé ilyen fajta veszteséggel szembesülnünk. Hogy valamennyire a lelkünk egyfajta békére lelhessen még akkor is, ha ez koránt sem lesz egyszerű. Az egész életünk egy háború, amely elől nem fújhatunk visszavonulót. Küzdenünk kell egészen addig, míg lélegzünk. Mindezt pedig egy jobb jövő reményében tesszük, ahol nem mi leszünk saját magunknak a legnagyobb ellensége.  
mabel & dommiel

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Bejárat Empty

Dommiel & Mabel


Meglep, hogy pontosan az átgondoltsága, vagy éppen az, hogy nem vág bele egyből egy kalandba, azt még nem tudom. Viszont érzem a késztetést, hogy kiálljak a tervem mellett. Mert nem bolond gondolat, mert hiszek benne, hogy kellően megrendítette őket a jelenlegi helyzet, és mert nem vagyok Valentine. Nem fogok mészárlásba, vagy háborúba kezdeni ellenük. Én érvelni fogok. - Dommiel, tudod hányan haltak meg ebben a csatában? És azt, hogy hányan maradtak itt a szeretteik nélkül? - Egy lépést teszek felé, hogy elég közelről nézhessek a szemébe, hogy láthassa azt az elhatározottságot megcsillanni a szememben. - Többen vagyunk, mint egy maréknyi ember. Többen, mint a Klávé begyöpösödött vénjei. Nem akarok belviszályokat, de egy erős, összetartó közösséget.  

A tűz felé fordulok, hirtelen, mintha csak elvágták volna. Érzem, hogy mennyire szélsőséges is, amit mondtam, de már nem szívhatom vissza. - Azt akarom, hogy ismét erősek lehessünk, hogy az őseinkhez hasonlóan vállvetve harcoljunk egymás mellett. Ehhez viszont össze kell fognunk. Kell egy hang, egy vélemény, amit mind közösen vallunk. Kell egy vezető, aki összetartja, vezeti a harcosokat. A Klávé pedig képtelen erre... - Akármilyen lelkesen is kezdtem, egyszerűen elhal a hangom a végére. Szorosabban fonom magam köré a kezeimet, mintha csak fáznék, pedig csak az aggodalom. A félsz, hogy sohasem fogunk ismét olyan erősek lenni, hogy egy újabb támadás, és a társadalmunk összeomlik...

Viszont most nincs itt az ideje, hogy gyengének mutassuk magunkat. Akármilyen nehéz, fel kell szegnünk a fejünket, és csak további lépéseket tennünk előre. - Amíg meg nem ismerkedem vele, szívesen fogadom. - Régen eszembe sem jutott volna akár csak közösködni vele, mindössze szórakozni, kicsit heccelni, de most... Mindketten megváltoztunk, még ha magamon annyira nem is érzem, Dommielnek az egész lénye másnak tűnik. Sokkal érettebbnek, sokkal férfiasabbnak. Most már talán megérteném a rajongóit, jelenleg tényleg olyan hatást kelt, ami akár férfit, akár egy nőt le tud enni a lábairól.

- Értem. Talán jobb lenne, ha még indulás előtt értekeznék a vezetőkkel, akkor még indulás előtt tudnék egyfajta tervezettel készülni. Még lehet, hogy a Klávé engedélyét is meg tudnám szerezni, és akkor csak a módosításokkal kellene foglalkozni. - Felsóhajtok, mélyen, rettenetes lassúsággal kifújva a levegőt. Ahogy mondja, lehetetlenség így látatlanban felkészülni rá, és az érkezéssel már végleg elkerülhetetlen lenne a találkozás. Talán felesleges is odázni, valószínűleg mindannyiunk helyzetét megkönnyítem ezzel.

szavak száma: 377 ⇝ Bejárat 67686965


Dommiel Nightblood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Dommiel Nightblood
all the stories are true


Bejárat Empty
for a better tomorrow
- Lehet, hogy találnál egy maréknyi embert, aki kiállna adott célért, de azt is számításba kell venned, hogy legalább kétszer annyi mozdulni sem bíró, már teljesen székbe ragadt fenékkel rendelkező öreg fogja lehurrogni az egész ötletet. - Néha tényleg megrémít, de valamennyire egyetértettem Valentinte-nal azt illetően, hogy a Klávé rossz, csak szerencsétlen a megváltást egy teljesen becsavarodott ötletfoszlány köré építette és ezzel igazából alá is aknázta minden fiatalnak a felvetését, mert aki nem ért egyet a Klávé döntéseivel és törvényeivel, avagy rendszerével abban már rögtön képesek meglátni az új Valentine-t, aki a pusztítást hozza majd a fajunkra, mikor az öreg, lejárt szavatosságú gondolkodásmódjuk miatt veszítjük el a társainkat. Mint, mikor rokonokat küldtek a sötét árnyvadászok levadászására. Az élettelen szörnyetegekhez, akik szemrebbenés nélkül lemészárolták szeretteiket.
- Mindegyik intézetnek megvan a maga sajátos rendszere, ami habár különbözik, de azért mégis hasonló.. Úgyhogy biztos vagyok benne, hogy hamar ráérzel a dolgok menetére addig pedig szívesen ajánlom fel az útmutatásomat. - Habár megannyi alkalommal kergettem őt feleslegesen most koránt sem éreztem azt, hogy ez egy olyan alkalom lenne, amikor már megint meg kellene próbálnom behálózni. Ki gondolta volna, hogy egy háború, egy ilyen hatalmas háború kell ahhoz, hogy megváltozzak. De a legrosszabb az egészben, hogy még koránt sincs vége.
- Nem tenném túlságosan magasra a mércét, hiszen a támadás során azért eléggé lepusztulhatott, de végső soron, ha minden igaz a csata nagy része a könyvtárban zajlott így ez az egyetlen terem, amely a legfőbb felújításra vár. - Megannyi sötét árnyvadász és megannyi testvérünk hunyt el az épület falai között. Ez olyasvalami, ami örökre nyomot hagy mindenkinek a lelkében és sosem leszünk képesek ezt majd elfelejteni. De nem is szabad. Ennek örök figyelmeztetésként kellene fennmaradnia a számunkra, hogy sosem tudhatjuk igazán, hogy ki az ellenségünk, de a beteges ujjal mutogatás helyett inkább tényekkel lehetne foglalkozni. Na, majd ha egyszer a Klávé ténynek vesz bármit is, amit elé prezentálnak.. Jobb lenne az öregeket kipaterolni az egész tanácsból.  
mabel & dommiel

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Bejárat Empty

Dommiel & Mabel


Egyszeriben csak láttam egy reménysugarat. Egy nyalábot, ami bár az ajtón keresztül jött, és bár Dommiel elállta az útját, még ugyanúgy éreztem egyfajta döbbenetet. Egy erő, egy jellem, egy egyén, aki előreléphetne, ki a rivaldafénybe. Egy mintakép, és páran, akik az asztalra csapnak, hogy ennek igenis most vége. Egy erős hangra van szükségünk.

Benne pedig láttam potenciált, eddig is tudtam, hogy milyen erős egyéniség, és, hogy mennyire körberajongják. Viszont meg nem fordult volna a fejemben, hogy ezt akár fel is használhatnánk. Egyáltalán, hogy hogyan adnánk elő a Klávénak. Az öregek biztosan kiröhögnének, de a fiatalok... Talán meg lehetne ragadni őket. - Igaz, de nem lehetetlen. Csak egy jó ötlet kéne, pár ember, akik kiállnak mellette... - az ajkamba harapok. A karjaimat karba fonom magam előtt, majd elindulok befelé.

- Nem tényleg nem... - egy pillanatra lehunyom a szememet. Akarva, akaratlanul is, de azon sötét nap eseményei pörögnek le a szemem előtt ismét. Senki sem várta, senki sem számított rá, főleg nem ilyen formában. Gyászos egy nap, biztos vagyok benne, hogy az árnyvadász krónikák meg fogják örökíteni. Kiérdemelné a hivatalos gyásznappá avatást, a testvéreink megérdemelnék... - Értem. Hálás lennék érte, ha kisegítenél. Még nem volt alkalmam feltérképezni az Intézetet. Ezelőtt csak Los Angelesben és Párizsban fordultam meg, de talán nincs akkora különbség közöttük. - felsóhajtok. Mélyen, és rettenetesen lassan.

Fogalmam sincs, mit kellene várnom, vagy, hogy engem mi fog majd fogadni. Annyit már tudok, hogy a Morgenstern lány jelen lesz. Ő, és Jace lettek kinevezve Intézet vezetőnek, amitől már megint csak előre félek. Parádés volt, amit itt előadtak, de, hogy mindezek után kinevezni őket... Valakinek igen csak elmentek odafent, amikor ez a gondolat megfogalmazódott a fejében.- És van sejtésed arra, hogy mit várhatunk a látogatásunk során? - Ismét ráemelem a tekintetemet, őszintén kíváncsi vagyok, hogy ő mennyire van tisztában a jelenlegi helyzettel. No meg, nem rejtett szándékom kideríteni a véleményét az új vezetőkkel kapcsolatban.

szavak száma: 313 ⇝ Bejárat 67686965


Dommiel Nightblood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Dommiel Nightblood
all the stories are true


Bejárat Empty
for a better tomorrow
Az egész háború mindenkit csak még paranoiásabbá tett. A saját népünk tagjait is képesek vagyunk kitagadni pusztán azért, mert az illetőben egy cseppnyi tündérvér lakozik. Árulásuk természetesen mély sebet ejtett azt hiszem az árnyvadászok büszkeségén, hiszen mindig azt hitték, hogy többek mindenkinél. Én magam is árnyvadász vagyok mégis van egy réteg, amelytől teljesen elkülöníteném magam. Ha változtatna csak egy kicsit a rendszer, ha nem lenne olyan régimódi, akkor sosem születtek volna olyan gonoszok, mint maga Valentine - akit a Klávé maga teremtett meg a maga módján -, s akinek köszönhetően maga Sebastian is létrejött. Hiszen lehetséges, hogy egy alternatív univerzumban valahol normális gyerekként jött a világra a démonméreg ártalmai nélkül.
- Az lenne a meglepő, ha képesek lennének bármilyen változást eszközölni.. Ha a jó irányba, akkor attól már többeknek leesne az álla. - A legtöbb társadalomban mindig az öregek azok, akik meghatározóak döntések szempontjából, de ha azt vesszük, akkor legtöbbször pontosan ők azok, akik megragadnak a régi korokban és nem látják át, hogy szükséges a változás. Hogy a világ nem áll meg csak azért, mert az ő nézeteik már beporosodtak és nincs kedvük rendbe tenni mindazt, ami a fejükben van. Persze, aki az idősebb kort megéli az valószínűleg már megannyi traumát átél, hogy már azt sem lehet mondani, hogy képes lenne józan ésszel gondolkodni a szüntelen paranoia helyett.
- Még nem.. A támadáskor Idrisbe küldtek minket, de itt sem volt ugye kellemesebb a helyzet. - Amikor átléptünk a portálon és bezárult mögöttünk jó néhányan átjöttünk, de rengetegen hátramaradtak. Sok barátot és társat veszítettünk el a csata során.
- Hát, ha gondolod akkor még segítek is elvezényelni az intézetben.. Mondhatjuk úgy, hogy hazai terep. - A New York-i intézet az otthonom elég sok időt töltöttem a falai között, habár leginkább az apám nevelt és képzett ki mégis ott érzem igazán otthon magam. Talán mert sokkal békésebb, mint apám mellett felnőni, s élni.  
mabel & dommiel

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Bejárat Empty

Dommiel & Mabel


Csendre vágytam, elmélkedni szerettem volna. Elrévedni a régmúlton, tanulni az őseinktől. Talán ihletet nyerni, hogy hogyan is haladjunk tovább. Ők képesek voltak egységet alkotni, összefogni, együtt néztek szembe a veszedelmekkel. Valószínűleg megvolt a titkuk, a motivációjuk, hiszen a mai napig túléltünk. Valamit mindenképpen jól csináltak és nekünk sürgősen rá kellene jönnünk, hogy mi is volt az, ugyanis a teljes káosz kezd eluralkodni azon a kevés megmaradt árnyvadászon.

Biztos voltam benne, hogy kell még lennie valakinek, aki velem együtt képes még józan ésszel gondolkozni. És bármit megtettem volna érte, hogy most, ebben a szent pillanatban szembe jöjjön velem a megoldás, ennek ellenére teljes mértékben meglepett, amikor Dommiel szembenézett velem az ajtóban. Milyen ironikus, hogy pont most gondoltam erre… - Értem. Nos, most jövök a gyűlésről, és mily’ meglepő, ma sem jutottunk egyről a kettőre. Elég idegőrlő, amint képtelenek vagyunk végre összefogni - felsóhajtok, karba font kezeimet leengedem.

- És jól hallottad, tényleg New Yorkba fogok utazni. Pontosan egy hét múlva, hogy felmérjem az ottani károkat. - Megfordulok, félig visszatekintve intek neki, hogy kövessen, beljebb található egy asztal, székekkel, ott helyet foglalok. - Te is abban az intézetben szoktál megszállni, igaz? Voltál ott a támadás óta? - Az asztalra könyökölök, az államat az összefont ujjaimra fektetem, és egyenesen rá figyelek. Ugyan eddig még sok komoly dolog nem történt közöttünk, általában csak szórakoztam vele, húztam az agyát, de most a teljes figyelmemet hajlandó vagyok ráfordítani.

- Mellesleg nincs ellenemre, igazság szerint örülnék, ha akadna egy társam az útra - elmosolyodom, csak halványan, megtartva a helyzet komolyságát. Mégis igyekszem hatni rá, szeretném, ha lenne egy kapaszkodóm a társadalmunkban, aki nem épp az egyik sarokban retteg. Tudom, hogy benne megvan a lehetőség rá, hogy többünket is összefogjon, remek kisugárzása van, önbizalmat áraszt magából. Nem hiába rajongták folyton körbe a lányok. Ezt az erőt pedig akár a saját előnyömre is fordíthatnám.

szavak száma: 233 ⇝ Bejárat 67686965


Dommiel Nightblood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Dommiel Nightblood
all the stories are true


Bejárat Empty
for a better tomorrow
Az utóbbi időszak nagy hatással volt az árnyvadászok többségére. Megannyi pusztulással kellet farkasszemet néznünk és most igazán mondhatjuk azt, hogy padlóra kerültünk, hiszen megannyi árnyvadász veszett el a csata során, akiket valamilyen formában pótolnunk kell. Hiszen nem vagyok koránt sem elegen, hogy a régi fenyegetésekkel szembenézzünk ezért is kezdtek el elveszett családfákat felkutatni annak érdekében, hogy újonnan lehetséges árnyvadászokat képezzenek ki. Az pusztítás, habár New York-ot is sújtotta azért az utóbbi időben Idris-ben voltam, hogy segítsek mindenben, amiben csak tudtam. Sosem voltam a nagy szent, hiszen éppenséggel mindig én voltam az első, aki lelépett az első adandó alkalommal, de ez most valamivel másabb volt. Valahogy én is érzékeltem a veszteséget és a fájdalmat a levegőben, amelyet szinte vágni lehetett volna..
Azonban akármennyire is próbálunk együttesen felállni a Klávé legtöbb tagja még továbbra is paranoiás és nevetségesen félnek még a saját árnyékuktól is. A féltündéreket már nem is tekintik sajátjuknak a tündérek árulása után, sőt megtiltották, hogy a tündérekkel egyáltalán bármilyen kapcsolatot létesítsünk, nyomozzunk az ügyeikben, bármit.. Szinte teljesen kiszorították a népet az árulás miatt és még azt is, akinek csak félig-meddig csörgedezik az ereiben eme vér. Habár ellene voltam én magam is, hogy Helen-t elküldjék, de az én szavam sem ért fikarcnyit sem a sok paranoiás öreggel szemben.
A szemem sarkából pillantom meg Mabel-t, mindössze egy apró pillanatra, de ahogy hallottam hamarosan ő fog a New York-i intézetbe utazni, hogy felmérje az ottani állapotokat, ezért úgy gondoltam, hogy a legkevesebb, hogy beszélek vele.. Meg aztán nem vagyunk idegenek és neki is biztos, hogy van elég teher a vállain.
- Az előbb láttalak meg a sarkon és gondoltam beszélhetnénk.. Elég feszültnek tűnsz. Ahogy hallottam New York-ba mész. Pontosan mikor indulsz? Talán mehetnénk együtt. - Persze mindig húztuk egymás agyát - bár azt hiszem leginkább ő az enyémet én képtelen voltam többnyire az övét -, azonban most úgy éreztem, hogy talán hanyagolnunk kellene egymás vérének szívását ilyen tragikus eseményeket követően.  
mabel & dommiel

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Bejárat Empty

Dommiel & Mabel


A háború utáni gyászos csend, a kilátástalanság mindenkit erősen nyomaszt. A Klávé többször is ülésezik, az iskola megnyitásra kerülhet, mondének toborzásáról beszélnek. Nem mellesleg napok kérdése és New York-ba kell utaznom, hogy felmérjem az ottani Intézet jelenlegi helyzetét, a befogadóképességét. Az összes Intézetről statisztikát kell készítenünk, az árnyvadászok számának hirtelen csökkenése így is túl nagy zűrzavart okozott, ahogy a démonok, ahogy a sötét árnyvadászok Idrisbe való bejutása is. Utánpótlásra van szükségünk, még én is érzem a végzet hűvös leheletet a tarkómon, hallom, amint katasztrófáról suttog.

Pedig nyertünk, ismét tiszta a városunk, a tornyok fáklyaként világítják meg előttünk a biztos ösvényt. Mégis az utcán sorra rettegő tekintetek jönnek velem szemben. Egyre több tanács tag válik paranoiássá, pedig semmivel nem jutunk előrébb, ha a képzeletünkben élő szörnyeket kergetjük a kapunk előtt sátorozok helyett. Egy célra kell összpontosítanunk, miközben annyi felé húzunk, ahányan helyet foglalunk ott. Az asztalra pedig hiába is csap bárki, csak újabb vitákat generálunk, azt a kevés emberünket is egymás ellen uszítjuk, akik megmaradtak.

A mai ülés is eredménytelenül zárult. Dühömben az erődhöz jöttem, megnyugtat a régi korok békéje, a falakon lógó fegyverek, s a történeteik, amiket bárki hozzáképzelhet. Igazán különlegesnek találom a múzeum fegyver gyűjteményét, nem csak mert sokat taníthat a harcról a fiatal árnyvadászoknak, hanem, mert a Vasnővérek által kovácsolt fegyverekhez is ihletet adhatnak. A saját teleszkópos lándzsám is egyszerre a szeráfpengék és a dárdák ötvözéséből jött létre.

Éppen csak elengedem az ajtót magam után, hagyom, hogy maga csukódjon be, és megteszem az első lépést, amikor hallom, hogy még csak nem is kattan a zár, ellenben hatalmasat nyikordul az ajtó. Hátrafordulok, szinte már kész vagyok bocsánatot kérni. - Elnézést... Hát te meg? - Összeráncolom a szemöldökömet, ahogy félúton a felé fordulásban megdermedek. Soha nem találtam túlságosan kulturáltnak, még csak elképzelnem is nehéz, ahogy egy olyan árnyvadász, mint ő, aki a harcnak él, múzeumokat látogat.

szavak száma: 300 ⇝  Bejárat 2260187092  ⇝


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Bejárat Empty
**

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Bejárat Empty
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bejárat
» Bejárat
» Bejárat
» Bejárat
» Bejárat