Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Moloch
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Evangeline
inaktív
ranggal rendelkezem
Evangeline
all the stories are true


Moloch Empty
-- archivált hirdetés --

Desdemona
Tündérkirálynõ
ranggal rendelkezem
Desdemona
all the stories are true


Moloch Empty

moloch
bill skarsgard ❖ nagyobb démon
●● a név fix, hiszen egy canon démonról lenne szó, a play by ötlet, cserélhető de előtte mindenképp egyeztess velem légyszíves! ha megjöttél csak dobj egy üzenetet, hogy megbeszéljük a részleteket, vagy ha egyszerűen kérdésed van. bátran zaklass, azért vagyok! Moloch 124822942
*** 
A pokol legfélelmetesebb démon harcosaként váltál ismerté a kisebb hadseregeddel, amelyeknek tagjait saját magaddról neveztél el. A kisebb démonok egy fajtája általában csoportokban összeállva bukkanak fel. Ők az úgynevezett kis minionyaid. Megvan a magad hírneve, tisztelete és hatalma. De mégsem vagy az a típus, aki éppen azzal lenne elfoglalva, hogy a Pokol trónjára törekedjen most, hogy az uralkodó az utóbbi időben üresen hagyta, szinte már porosodik a helye. De nem sokáig, hiszen mindenki arra utazik. Azonban még mielőtt bármelyik önjelölt új Pokol ura is megkörnyékezhetne még én invitáltalak téged magamhoz most, hogy újra felbukkantál a föld felszínén. Hiszen csalogatott téged a káosz és pusztítást, amit a Morgenstern fiú végez. Míg neki is megvan a maga terve a világ meghódítására úgy nekem is megvannak a terveim az udvar egyesítésére. Természetesen te csak a másodlagos tervemként szerepelsz, mint szövetséges, hiszen reményeim szerint nem jutunk el arra a pontra, hogy háború alakul majd ki a két oldal között, de ha így történne nem jönne jól egy olyan szövetséges míg jó magad? Én pedig előszeretettel ápolom azokat a kapcsolatokat, amelyekből később profitálhatok.
***
Előélet, kiegészítés nincs megkötve, hiszen úgy színezed a karaktert, ahogy szeretnéd, egyszerűen csak egy szövetségest látok benne, akire szükségem lehet a jövőben bármikor ez az egyetlen fix dolog, amit megkötnék vele kapcsolatban. Az is lehet, hogy a szövetség nem alakul túl jól vagy valami rögösebb utat építünk majd ki.. Mindez a jövő zenéje. Várlak, de nagyon ám!
1000+ ❖ szabad  
1 / 1 oldal