Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Zane & Catarina - new york-i intézet a támadás napján
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Iron Sisters
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Iron Sisters
all the stories are true


Zane & Catarina - new york-i intézet a támadás napján Empty
--Fagyasztott játék--

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Zane & Catarina - new york-i intézet a támadás napján Empty
Zane & Catarina
❀ this is the real hell
Éppen csak időm jut arra, hogy a fülem mögé tűrjem a hajamat. Mondhatjuk, hogy gyógyító képességem rendkívül hasznos ebben a felfordulásban, de fogalmam sincs, hogy meddig tudom még ezt a támpontot rejtve tartani az ellenség elől. Csak idő kérdése, hogy valaki felfigyeljen rá, hogy a még közlekedni bíró sebesülteket elviszik, vagy maguktól indulnak el másfelé, mint a csatatér. Az álca pedig könnyen lehull, ha erős külső hatás éri a területet. Hazárdjáték, más lehetőségem viszont nincs, rendkívül gyenge képességekkel bírok harci mágiák terén, vészhelyzet esetén viszont egy újabb portállal könnyedén ki tudom menekíteni azokat, akik túlélték a harcot. Ahhoz viszont idő kell. Többet jelenleg én sem tehetek, mint leporolom a kezemet, és elébe sietek a következő sérültnek. Egyedül amúgy sem dönthetek erről, előbb mindenképpen a vezetőkkel kellene egyeztetni egy menekülési tervet...
- Itt vagyok, ne aggódj! Hol sérültél meg? - kinyújton neki a kezemet, hogy rám tudjon támaszkodni. Rajta kívül egyedül egy valaki van még itt, de az a lány eszméletét vesztette a gyógyítás közben, még éppen túlélte...
- Hogy hívnak? - leültetem a másik árnyvadász mellé, felmérem az állapotát, de csak vágásokat látok és a keze... Talán megrepedhetett, kétlem, hogy eltört volna, vagy pedig jól bírja a fiú a fájdalmat. - Érzel fájdalmat bármelyik belső szervednél? A végtagokban?- kérdezem, miközben a pupilla reflexét tesztelem egy egyszerű fénygömbbel. Őszintén szólva, ez a nap rosszabb, mint amit elképzelhettünk volna. Az őrület teljesen a tetőfokára hág, így, hogy nem mehetett át mindenki a portálon, az itt ragadtaknak muszáj a legtöbbet kihozniuk magukból a többszörös túlerő ellenére is. Ha Magnus itt lenne, vagy Theressa... Annyival könnyebb dolgunk lenne, ha nem egyedül kellene szembenéznünk mindezzel.
Remélem megfelel Zane & Catarina - new york-i intézet a támadás napján 124822942  ❀
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leo & Jace ~ kb. 1 évvel ezelőtt, New York utcáin
» Zane Ashworth
» Catarina Loss
» Catarina szobája
» Kb. 4 évvel ezelőtt, New York, FBI