Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Asmodeus
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Asmodeus Empty
-- elkelt karakter Asmodeus 1842766431 --

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


Asmodeus Empty

Asmodeus
szabad / foglalt
❖ play by
szabadon választható
❖ kor
több ezer 
❖ faj
démon
❖ rang
bukott angyal
❖ város
new york
❖ foglalkozás
edom ura
❖ szexuális beállítottság
hetero  

Az úr egy canon démon karakter. Neki köszönhetően maradt életben Jonathan Morgenstern a saját kérésemre, áldozatomra. A saját gyermekemet áldoztam fel, avagy Jonathan-nal közös gyermekünket annak érdekében, hogy megmentsd a menny tüzétől, ami az életét követelte. Most bennem tombol a démonvére napról-napra változtatva és mocskolva be a lelkemet. Egy apró záradékot is hozzáadtál a mágiádhoz, amelyet rúna képében viselek a vállamon. Nem mehetek közel hozzá, hiszen abba belehalna. Mindkettőnk átélné a fájdalmát, de csak ő halna bele. Hiszen ő az utolsó szála az emberségemnek. Nektek démonoknak pedig most már, hogy bennem van a démonvér rám van szükségetek. Ő eldobható játékszernek tűnik a szemetekben. Ezért sem foglalkoztok már a sorsával.

A karakter javarészt szabadon alakítható mindössze annyi a megkötöttség vele szemben amennyit fent leírtam, hiszen ez a közös szálam van vele, illetve a sötét háború után a pokolban tartotta Alec Lightwood-ot, hogy ezzel is büntesse a fiát Magnus Bane-t.

Amennyiben kérdések merülnének fel a karakterrel kapcsolatban bármilyen téren üzenetben, levadászható vagyok! A play by teljesen szabadon alakítható! Wink
Nagyon várlak és biztosan sokan mások is! Asmodeus 1842766431 Asmodeus 124822942
we need you badly

1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Asmodeus
» Asmodeus
» Asmodeus
» Asmodeus
» Asmodeus