Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Asmodeus
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Alexander Lightwood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Alexander Lightwood
all the stories are true


Asmodeus Empty

Asmodeus
szabad / stoppolva / foglalt
play by
Brett Dalton
kor
teremtéssel egyidős
faj
Démon
rang
Pokol hercege
város
Bárhol
foglalkozás
Magnus életének tönkretétele
szexuális beállítottság
Heteroszexuális
várnak rád
@Magnus Bane és jómagam tuti biztosan Asmodeus 4068121422
// Canon karakterről van szó, de így talán jobban látszik, kik és mennyire várják ezt a karaktert. Asmodeus 3959055962 //

Asmodeus... sosem gondoltam túl jókat és szépeket a démonokról, avagy a magadfajtákról, és jól tudom, mindig is tudtam, hogy apró darabokra zúznád Magnus lelkét. Ehhez pedig tényleg minden követ képes vagy megmozgatni, ugye? Nem volt elég, hogy elragadtál magaddal a pokolba (tegyük félre, hogy önként mentem veled, miután Magnussal egy ostobaság miatt szakítottunk - jó ötletnek tűnt beáldozni magam, hisz tudtam, hogy örömmel veszed majd mindezt, hisz Magnus nyilvánvalóan szenvedni fog), de mikor hajlandó voltál elengedni, az emlékeim nélkül tértem vissza. Éveket vettél el tőlem. Nem emlékeztem rá, hogy Magnussal valaha együtt lettem volna, még Clary is új volt nekem. Borzalmas hónapokat éltem át és Magnus is.
Aztán, mikor azt hittem volna, hogy az én életem egyenesbe jön... Magnus megcsókolt - búcsúként, mintegy elfogadva, hogy én sosem leszek már az, aki voltam és sosem leszek vele.
És te képes voltál ekkor visszaadni az emlékeimet. Most nem csak Magnus, de én is szenvedek. Talán Magnust örökre elveszítettem a kisded játékaid miatt... és gondolom, ha tényleg így lesz, te röhögni fogsz a markodba.
A lehető legrosszabb démon vagy, akit a világ csak ismerhet.

// Úgy gondolom, hogy ezen ploton felül is sok lehetőség lenne az úriemberben.  Asmodeus 4068121422 Én mondjuk vevő lennék múltas játékra is, ahol a pokolbéli napjainkat elevenítjük fel, nem csak jelenbeli játékok kapcsán leszek elérhető. Asmodeus 3959055962  Asmodeus 1912333346
Reméljük, hamar megérkezel hozzánk! Asmodeus 2260187092 //

i really need you in my life
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Asmodeus
» Asmodeus
» Asmodeus
» Asmodeus
» Asmodeus