Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


my beautiful sister
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


my beautiful sister Empty
-- archivált hirdetés--

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


my beautiful sister Empty

______ pearson
nina dobrev ❖ mondén
Habár nem laksz már otthon és szép számmal akad elfoglaltságod is, mégis elég sok időt töltesz nálunk és hiába nem akarod bevallani, tudom, hogy ez miattam van. Aggódsz értem és imádlak ezért, még akkor is, hogyha ezt sose vallanám be neked. A legjobb barátom, Thomas eltűnése után eléggé megváltoztam. Belebetegedtem a köddé válásába, a megszállottjává váltam a keresésének, a személyiségemben pedig hatalmas változások álltak be ennek köszönhetően.
Minden erőddel azon dolgozol, hogy kirángass engem a depresszióból és visszakapd a mindig mosolygós, vidám hugicádat. Ráadásul amilyen elszánt vagy és makacs, addig nem is hagysz fel ezzel, míg tényleg nem látod rajtam a változást.
Most azonban nem valami apró ürügy miatt jössz haza, hogy lecsekkolhass, hanem egy olyan ajánlattal rukkolsz elő, ami az egész életemet megváltoztathatná.
Thomas eltűnése óta szétcsúsztam és ezt kár lenne tagadni. Sok mindenről lemondtam, hisz prioritásomnak számított, hogy megtaláljam a legjobb barátomat. Ebből adódóan az iskolai kötelezettségeimnek se tettem eleget, habár azok közé a szerencsések közé tartozom, akik azt tanulhatják, ami tényleg érdekli őket.  Te így voltál a divattal, én meg az újságírással.
Most beajánlottál a munkahelyeden (egy menő női magazinnál) újságíró gyakornoknak, ami nem kicsit lendítené előre a karrieremet.
De hogy elvállalom-e? Az attól függ, milyen lehengerlő érvekkel állsz elém. És igen, talán az, hogy beköltözhetnék hozzád a belvárosba az igazán nyerő érv... Csak nem tudom, képes lennék-e magam mögött hagyni Queens-t és azt a luxust, hogy a szobám ablakából teljes rálátásom nyílik Thomas egykori szobájára.

Testvérek révén a vezetéknév kötött (kivéve, ha úgy tervezed, hogy már férjhez ment és felvette a férje nevét), de keresztnevet illetően szabad kezet kapsz. Az avatar alanynak örülnék, ha maradna, remélem szimpatikus neked is.
Csoportját tekintve nem látó mondénnek képzelem, ha szeretnéd később válhat belőle vámpír, de akkor az hosszasabb előkészítést igényel és nyilván nem két játék leforgása alatt menne végbe az átváltoztatóddal.
Személyiségét illetően egy életvidám, kedves nőnek gondolom, aki két lábbal áll a földön és aki csak akkor veszi fel a bokszkesztyűt, hogyha valaki a szeretteit veszi célba.
Dióhéjban ennyi, nem sok, tudom és eléggé zagyvára is sikeredett, de a karakter múltjával, magánéletével, céljaival kapcsolatban nem akartam megkötni a kezed. Ha mindezek ellenére is megtetszett a karakter, akkor regizd be és értekezzünk pm-ben! my beautiful sister 124822942
 
most lesz 30 ❖ beregisztrált  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» my beautiful girl
» little sister
» my little sister
» My immortal sister
» my brother & my sister