Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Temi Whittemore
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Temi Whittemore Empty

Artemise Whittemore
Artemise Whittemore
"Célozd meg a Holdat! Még ha elhibázod is,
a csillagok közt landolsz."
Allie Gonino Árnyvadász20Harcos


the devil is in the details

❖ Becenév:
Temi
❖ Születési hely, idõ:
1999. június 12. - Le Havre, Felső-Normandia, Franciaország
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Hetero
❖ Foglalkozás:
Árnyvadász, emellett erdőőr, túravezető, önkéntes állatgondozó.
❖ Ismertetõ jel:
Megszállott érdeklődés a démonok iránt.
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
Harcos árnyvadász
❖ Család:
Mihail Whittemore (él): apám.
Ismene Alanoglou (halott): anyám.
Apollon Whittemore (él, de eltűnt): ikeröcsém.
Elissavet Stavrotis (él): nagymamám.
Elias Whittemore (él): bácsikám.
Yannis Whittemore (él): unokabátyám.
❖ pozitív tulajdonságok
❖ eszes ❖ találékony ❖ ravasz ❖ kitartó ❖ türelmes ❖ hűséges ❖ bátor ❖ rendíthetetlen
❖ negatív tulajdonságok
❖ makacs/önfejű ❖ vakmerő ❖ haragtartó ❖ nagyszájú ❖ ellenségeivel szemben kíméletlen
❖ legnagyobb félelmed
A legnagyobb félelmem egyben a legnagyobb titkom is.
❖ legnagyobb vágyad
Végezni édesanyám gyilkosával, megtalálni elveszett öcsém.
❖ legnagyobb titkod
"A titkok nem arra valók, hogy az ember kifecsegje őket." - Lorraine Heath
❖ legnagyobb gyengeséged
Gyengeségem az erősségem is egyben: a szeretet és a kötelékek, ami családomhoz fűz.
❖ fõ fegyvered
Íj és nyíl, kések. Kiváló távolsági harcos vagyok, de a közelharcban is igen jó vagyok, bár ezen a téren úgy érzem van még hova fejlődnöm.
look deeply into my eyes

"A Hold hűséges társ. Sosem hagy el. Mindig ott van, állhatatosan néz, ismer minket világos és sötét pillanatainkban is; örökké változik, ahogy mi is."

Édesanyám rajongott a holdért, az éjszakai égboltért, a távoli fénylő csillagokért és az ókori népek történeteiért. Gyermekei nevét - a nevünket - is régi történetek alakjai ihlették. Artemis és Apollon.
Anyánk hitt a nevek erejében - bár a családban senki más. Hitte, hogy a névválasztás fontos, mert azzal meghatározható a gyermek sorsa. Egy jó név olyan akár egy talizmán, mely védi és erővel ruházza fel birtokosát. Ezért választotta nekem az Artemise nevet a görög istennő, Zeusz és Létó lánya, a vadászat és a vadak, a hold istennője, a természet védnöke, Artemis után.

A szüleink tudták, hogy vadászként nehéz élet vár ránk. Életünk folyamatos harc és küzdelem lesz. A halál folyamatosan ott lebeg majd felettünk. Bármelyik pillanatunk lehet az utolsó, ezért igyekeztek a legjobb tudásuk szerint felkészíteni minket a jövőnkre. Apánk a közelharcban volt jeles, tőle önvédelmi technikákat és a fegyverforgatást, anyánktól az íjászatot és a nyomolvasás trükkjeit lestük el. A rengeteg gyakorlás végül meghozta gyümölcsét. Öcsém a közelharcban vált profivá, én az íjászatban jeleskedtem. Apollonnal mindig is közel álltunk egymáshoz, ikrekként pedig különlegesen erős kapocs volt köztünk. Az én gyengeségem az ő erőssége volt, az ő gyengesége az én erősségem. Kiegészítettük egymást. Ketten, együtt voltunk igazán erősek.

Bár a gyermekkorunk a felkészülésről és az edzésekről szólt, mégsem érzetem soha tehernek, még akkor sem, ha titkon néha-néha irigykedve figyeltem a mondének boldog-tudatlan életét és vágytam arra, hogy egyetlen napra olyan lehessek, mint ők. Egyetlen napra elfeledkezzek az árnyvilág létezéséről. Hogy ne kelljen fenyegetést sejtve folyton a hátam mögé néznem...csupán egyetlen napra.

Aztán egy éjjel minden megváltozott. Alig töltöttük be a tizenkettőt. Minden, ami eddig csak "játék" és "mese" volt, hirtelen valósággá vált. Démonok tűntek fel a közelben, akikkel szembe kellett néznünk. Soha nem láttunk még azelőtt démont élőben, csupán a könyvek lapjairól néztek vissza ránk. Apánk már jól ismerte azt a pokolfattyat, aki felbukkant a környéken. Számtalanszor szembekerült vele, ám legyőzni sohasem tudta őt, ahogy azon az estén sem. Pillanatok alatt elszabadult a pokol. Sokan meghaltak. Apánk életveszélyesen megsérült, anyánk az életét áldozta, miközben engem védett. Az öcsém pedig eltűnt. Úgy hiszem, a démonok vihették magukkal.

"Az erős lélek, ha nagy cél van előtte, megacélosítja a gyönge testet."

Nyolc év telt el azóta, de máig kísért az az éjszaka. Álmaimban átélem minden egyes kínzó percét. Hiába hagytuk el Európát és jöttünk oly távol otthonunktól, a fájdalom nem enyhül. A temetés után Amerikába, pontosabban New York városába költöztünk, Elias bácsikámék fogadtak be magukhoz. Nehéz évek következtek, de a család segített átlendülni ezen a nehéz időszakon. Apám is lassan felépült, de már soha nem lesz olyan, mint azelőtt.
Sokakkal ellentétben hiszem, hogy az öcsém még él. Tudnám...érezném, ha halott lenne. Ezért szüntelenül kutatom őt, hiszem, hogy egy nap megtalálom. Közben bácsikám és az unokabátyám, Yannis szárnyai alatt szüntelenül gyakorlok, fejlesztem magam. Erősnek kell lennem, mikor szembe nézek a démonnal, aki elszakította tőlünk anyámat.


you can see the war inside


Iron Sisters
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Iron Sisters
all the stories are true


Temi Whittemore Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖  the brave one ❖

Temi!

Csodás becenév, rövid, de csattanós. Very Happy Nagyon tetszik, ahogyan maga a karakter is, akit elénk tártál. Sajnos nem ritkák a démontámadások, ésbár leginkább mostanság, de remélem, hogy itt legalább leltél egy kis békére (még ha pont bele is csöppentél a háborúinkba), valamint elég erőre sikerült szert tenned, hogy megbosszulhasd az édesanyádat és visszaszerezhesd az ikertestvéredet! Biztos vagyok benne, hogy ha összefogsz a többiekkel, akkor akár szövetségeseket is szerezhetsz, hiszen nem egy olyan árnyvadász van még, akik démonokon akarnak bosszút állni a családjukért. Meg hát, amúgy is többségben az erő. Valamint egy jó tipp, egy warlock segítségével lehet hamarabb megleled a választ, mint gondolnád. Temi Whittemore 4068121422

Nem is tartalak fel tovább, foglald le a csodás kis pofidat, valamint a rangodat és nyomás! Adj bele mindent, hogy elérhesd a céljaidat, mi innét szurkolunk! Temi Whittemore 1654771135


Sok-sok szeretettel a Staff nevében,
Mabel Amboise olajbogyo



1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Apollon Whittemore