Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Apollon Whittemore
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Apollon Whittemore  Empty

Apollon Whittemore
Rád bízva ❖ Rád bízva
"Isten nem azért teremtett ikreket, hogy egymás nélkül éljenek." 

Drága Pol,
8 éve, hogy az életünk fenekestől felfordult és az élet elsodort egymástól bennünket. Ki látta ezt előre? Mindig azt hittem, hogy elválaszthatatlanok vagyunk, és mindig ott leszünk egymásnak. Ám azon a sorsfordító éjjelen, amikor démonok támadtak ránk, elvesztettelek. A szüleink a harcok közben életüket vesztették, téged pedig támadóink hurcoltak magukkal. Mindenki meg volt győződve róla, hogy azon az estén te is meghaltál, de én tudtam, szívem mélyén éreztem, hogy még életben vagy valahol. Soha nem adtam fel a reményt, hogy valaha újra láthatlak és újra egy család leszünk. A tragédia után a bácsikámékhoz költöztem és a hátuk mögött, a legnagyobb titokban utánad kutattam. Nem szólhattam nekik, őrültnek gondoltak volna, amiért egy szellemet kergetek, ezért inkább hallgattam. Sok év eredmény nélkül, mégis nem régiben felcsillant a remény, amikor a nyomodra akadtam. Csak idő kérdése, hamarosan újra szemtől szembe állunk egymással.  Apollon Whittemore  362884228

PB ajánlatom: Alex Pettyfer, Ross Lynch vagy akit szeretnél. Egy kikötésem van, hasonlítson Temire. Smile
Fajoddal kapcsolatban...szabadon megválaszthatod, melyik csoportot erősítenéd. Lehetsz pl. démon, hiszen ők vittek magukkal, válhattál démonná. Vagy esetleg egy vámpír - a démoni fogságból megszökve egy vámpír "karjai között" kötöttél ki. Vagy akár egy sötét árnyvadász, aki a családunkkal történtek után nagyobb hatalmat akart (ez esetben megpróbálhatsz átcsábítani a "másik oldalra" Razz)
Bárhogy döntesz az biztos, hogy már nem vagy árnyvadász. Ezt a felfedezést pedig, majd közös játékunkban teszem meg, hiszen jelenleg fogalmam sincs arról, hogy fajt váltottál.
Azt is eldöntheted emlékszel-e még rám? Vagy egy idegen vagyok a számodra? Esetleg csak úgy teszel, mintha nem ismernél? Emlékeid hiánya miatt, vagy szándékosan, valami nagyobb cél érdekében maradtál távol és rejtőzködtél a világ elől ennyi éven keresztül?

Ha fantáziát látsz a karakterben, keress meg PM-ben és megbeszéljük a részleteket.  Apollon Whittemore  362884228
20 ❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Temi Whittemore