Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Aloysius Bridgestock
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Aloysius Bridgestock Empty

Mabel Amboise
Aloysius Bridgestock
Az emberi természet alapeleme a félelem. ~ Robert Bloch; Ez ellen viszont küzdeni kell. ~ Aloysius Bridgestock
Jannis Niewöhner Sötét árnyvadász24Bizalmasok
the devil is in the details

❖ Becenév:
Szüleimtől meg még soha nem hallottam mást a teljes nevemen kívül, Leonie Loys-nak hív, az árnyvadászok viccesen Aly-nak, mintha valami csaj lennék, a sötétárnyvadászok meg sehogy.
❖ Születési hely, idõ:
Philadelphia, 1995. május 27.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
❖ Foglalkozás:
Sötét árnyvadász
❖ Ismertetõ jel:
Vörös rúnáimról
❖ Átváltozás:
Ittam a Pokol Kelyhéből
❖ Rang:
A bizalmasok közé tartozom, még hozzá azok közé, akik önként álltak át a sötét árnyvadászokhoz, miután Elowen átvette Sebastian helyét. All hail to our queen.
❖ Család:
Mind két szülőm él, de egyikükről sem érdemes tudni semmit. Régen a Bridgestock család neve összefűződött a Klávéval, Inkvizítorok kerültek ki közülünk, nevünk volt, hatalmunk. Adtak a véleményünkre, míg nem az 1900 évek eleje után már nem választottak többé közülünk. Az ősöm halálával egyenest zuhanórepülésbe kezdett a család hírneve. Azóta a Bridgestock családnak nincs hangja, van egy házunk Idris szélén, egy Fitzrovia-i rezidencia, én viszont legszívesebben a Philadelphiai-i Intézetben tartózkodom inkább. A szüleink annak reményében neveltek komoly rendben és fegyelemben, hogy majd ismét felfuthat a család neve a mi generációnk alatt. Viszont, ahogy kitört a Sötét Háború, a szélsőséges nézeteink miatt a testvéremmel mindkettőnket a család szégyeneiként könyveltek el. Ő nem is élte túl a csatát, egy árnyvadász végzett vele, mielőtt elmenekülhetett volna.
❖ pozitív tulajdonságok
Kitartó vagyok, az akaratomat a szüleim szigorú nevelése sem törte meg. Talán öröklött dolog, talán csak kialakult az évek folyamán. Mindig lendülettel vágtam neki a dolgoknak, általános jellemzőm volt a széles vigyor az arcomon. Mindig is szerettem csapatban dolgozni, egyenesen büszke voltam arra, hogy az árnyvadászok közé születhettem. Élveztem a harcot, hű maradtam az elveimhez…
❖ negatív tulajdonságok
…ami az áruláshoz vezetett. Mert én nem néztem el semmit senkinek, amikor elárultak minket. A Sötét Háború mély nyomot hagyott bennem, közvetve és közvetlen is. A családom megbélyegzése, a vitám Leonie-val, mind-mind rájátszottak, hogy az amúgy is véges türelmem ténylegesen elfogyjon. Betelt a pohár, szeretem a hirtelen jött ötleteket, annyiszor hallottam már, hogy túl spontán vagyok, és most is akadt egy. Én pedig hallgattam az ösztöneimre.
❖ legnagyobb félelmed
Hogy az életem a régi medrébe folyjék tovább.
❖ legnagyobb vágyad
Lerázni magamról mindent, ami az árnyvadászokhoz köt.
❖ legnagyobb titkod
Hogy sötét árnyvadásszá váltam. Mindenki úgy tudja, halott vagyok.
❖ legnagyobb gyengeséged
Leonie.
❖ fõ fegyvered
Szeráf penge, buzogány
look deeply into my eyes

"Mégis mit képzelsz magadról Aloysius? Legalább próbálnál meg hű lenni a nevedhez!"

Ott volt előttem a lehetőség. Egyenest a képembe tolta magát. Tudtam, hogy most vagy soha. Elegem volt már belőlük. A szüleimből, az elveikből, a nekem szánt szerepükből. Megszöktem. Amúgy is nagy volt a felfordulás, azzal, hogy egyel többen vagy kevesebben hiányoztak, senki sem foglalkozott. Megszöktem, mielőtt még a tündérmágia aktiválódott volna.

"Nyugi, vissza fogok jönni!"

Itt visszhangzottak a fejemben a saját szavaim. Leonie ki volt rám akadva, hogy hátrahagyom. Ő is túl akaratos. Nem is tudom már, hogy mivel sikerült meggyőznöm, abban a pillanatban pedig nem is volt lényeges. Tudtam, hogy mindenképpen visszajövök érte és azt is, hogy ő várni fog rám. „…csak a halál választ el engem tőled.” Minket nem csak az eskü kötött össze.

"Hűséget fogadok neked, Elowen Herondale. Helyezd belém bizalmadat és kérésed számomra parancs."

Egy fejhajtás, egy korty, egy új élet. Az első támadás után még nem voltak szimpatikusak. Azóta viszont, hogy Elowen a vezetőjük, sokkal visszafogottabbak lettek. Felesküdtem, mert nem bírtam hontalan lenni. Azt hittem a szabadság majd örömteli karokkal fogad, de a valóság sokkal szomorúbb volt. New York utcái nem sokat tartogattak számomra. Hiányzott Philadelphia, hiányzott Leonie. Viszont nem rángathattam magammal a nyomorba.

"Add fel végre! Mit tettek érted ők, mi? Semmit! Pont annyit!"

Eltörtem az állkapcsát. Amióta ittam a Kehelyből és Elowen szolgálatába álltam, sok minden történt. Egy év! Szinte elrepült, ahogy minden erőmet bevetve, a határaimat feszegetve próbáltam minél feljebb kerülni a ranglétrán. Nekem erő kellett, de nem hatalom. Biztosítékot akartam, hogy ha Leonie-t végre magam mellett tudhatom, akkor nem esik bántódása. Ha ide hozom, senki nem bánhat úgy vele, mint most én ezzel a kis gyökérrel.

"Pofád lapos!"

Még egyszer belerúgtam, amikor felhozta anyám és apám nevét. Előttem senki ne emlegesse azokat az idiótákat! Hagyták meghalni a saját lányukat, azután meg még a tettesét védelmezni, amikor bosszút akartam volna és egyszerűen kitagadni engem... Többek, mint idióták. Még szerencse, hogy az ő vérvonaluk itt végetér. Lilian, az angyal vigyázza örök álmát, legalább már soha nem élte meg a szüleink árulását. Én pedig az angyal, de ha kell bármelyik démon nevére is megesküszöm, hogy megbosszulom a halálát.

"De visszajöttem! Még hozzá érted, együtt megyünk vissza, most már minden rendben lesz."

"...hogy mertél eltűnni egy teljes évre, úgyhogy én azt hittem bajod esett, te szemétláda! Azt ígérted, hogy visszajössz!" Nevetve bizonygattam, csitítgattam őt, miközben zokogva ütögetett. Miközben elmeséltem, hogy mi történt velem, hagytam, had használjon boxzsáknak. Megérdemeltem, amiért nem jöttem előbb, amiért ilyen sokáig magányosan tengődött. Amikor pedig megnyugodni látszott és már csak zokogott, abbahagyva a random káromkodásom hozzámvagdosását, egyszerűen a karjaimba vontam és szorosan öleltem magamhoz, amíg meg nem nyugodott.
you can see the war inside


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Aloysius Bridgestock Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ lost parabatai ❖

Drága Aly! Aloysius Bridgestock 1842766431

Örömömre szolgál, hogy elfogadhatlak. Very Happy Egyrészt mert tudom, hogyha tovább húztad volna a dolgot, akkor Leo elkapott volna téged és megkorbácsol, de a lényeg, hogy itt vagy és ragyogsz közöttünk. Very Happy
Nagyon kíváncsi voltam, hogy pontosan milyen karaktert is hozol, hiszen annyit tudtam biztosan, hogy Leo régi parabatai-a vagy. Aloysius Bridgestock 1842766431
Az egyszer biztos, hogy nem vagy semmi és szép dolog, hogy feljebb küzdötted magadat a sötét árnyvadászok ranglétráján és azért tök cuki, hogy mindezt azért tetted, hogy Leo-t majd a jövőben megóvhasd.. Nagyon kíváncsian várom, hogy mégis mit hoz nektek a sors és remélem, hogy szorgos kis méhecske leszel és nem kell majd elővenni a fenyítő eszközöket, hiszen megvan a lehetőség a párosotokban és határozottan érdekesnek találom, szóval.. Legyen majd mit fél szemmel olvasgatnom, jó?  Aloysius Bridgestock 2162507676

Na, de nem tartanálak fel tovább, mert már nagyon várja az érkezésed Leo és minél hamarabb tudtok a játéktéren összeakadni annál jobb, úgyhogy kérlek szépen gyorsan foglald le az arcodat és a rangodat, tedd meg a szükséges köröket, hogy utána már semmi ne álljon utadba.  Aloysius Bridgestock 1081570003

Jó szórakozást kívánok neked!  olajbogyo


1 / 1 oldal