Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


My "master"
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


My "master" Empty
--- archivált hirdetés ---

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


My "master" Empty

Stacy ...
szabad / stoppolva / foglalt
❖ play by
Holland Roden? Bárki jó
❖ kor
400+ 
❖ faj
warlock
❖ rang
Staten Island főboszorkánymestere
❖ város
New York
❖ foglalkozás
főboszorkánymester
❖ szexuális beállítottság
Rád bízom 

Nőnek írtalak meg, de lehet szó egy pasiról is, ott egye a fene. Nem különösebben érdekel az se, hogy melyik nemhez vonzódsz. Nem terveztem szerelmi szálat, a kapcsolatunk talán inkább testvéri... scratch Fogalmam sincs, mindenesetre valahogy így írható le, ahogy az et-mben is tettem. Te magadhoz vettél, miután harmadszor is démontámadás áldozata lettem. Talán te idézted meg, a te szülőd, vagy láttál bennem valamit? Én nem tudom, mindenesetre védelmezel, amíg nem tudtam mágiát használni, addig egy ereklyét készítettél nekem, ami elrejt előle. Mára már elég jól kiokítottál - ennek az okát se nagyon értettem, egyszer csak feljöttél vele, hogy itt az ideje, tanuljak -, alapvető varázslatok elvégzése megy, de leginkább az ereklyék készítése érdekel. Ezt te is észrevetted, szorgalmazod is, hiszen jó pénzért eladhatod, még hozzá az árnypiacon. Elég érdekes kapcsolataid lehetnek, néha-néha fura alakok jönnek üzletetkötni veled. Engem hála az égnek elfogadtak a kis állatkádnak, így nem esik bajom. Viszont nagyon remélem, hogy a részemet kifizeted nekem az eladott cuccokból!

Ezen a pofimon vagy discordon tessék csak zaklatni! Nagyon várom a lelkes jelentkező(ke)t. My "master" 1842766431
we need you badly

1 / 1 oldal