Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Rachel Lancaster
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Rachel Lancaster Empty

Rachel Lancaster
Rachel Molly Lancaster
"Átölelte az asszonyt, aki nem ellenkezett. Forrón egymáshoz simultak. De amikor szétváltak, a férfit újból megütötte a gyönyörű, kék szempár különös, hideg, számító pillantása."
Lindsay Hansen Vérfarkas23Lupa
the devil is in the details

❖ Becenév:
Rach, Molly
❖ Születési hely, idõ:
New York, Staten Island, 1996.08.10
❖ Családi állapot:
Kapcsolatban
❖ Szexuális beállítottság:
Heterosexual
❖ Foglalkozás:
Eltartott (rajz és festő mániákus)
❖ Ismertetõ jel:
Vöröses hajzuhatag
❖ Átváltozás:
Két és fél évvel ezelőtt változtatott át az Alfám, hogy az ővé lehessek. És ezzel mindent elmondtam
❖ Rang:
Lupa (Boston)
❖ Család:

A bátyám áldozata lett egy boszimesternek és azóta a szüleink nem emlékeznek rá. Ő meg azzal éli világát. Imádom a bátyám, amikor csak tudom meglátogatom. Kapcsolatunk szorosnak mondható.
Idesorolhatom még a barátnőmet is, akivel iskoláskorunk óta együtt lógunk. Úgy tudja, hogy egy vérfarkas harapott meg. Az aki őt is. Jobb is hogy nem tudja meg, hogy a leendő férjem tette meg mindezt értem. Ő harapott be, hogy a Lupája lehessek.
❖ pozitív tulajdonságok
Elkötelezett, magabiztos, bátor, mégis közben ugyanannyira törékeny, gyenge és bátortalan. Kihívásokat keres, amik lehetetlennek tűnnek, mégis Ő nem fordul el, sőt jobban beleássa magát, a megoldást csak azért is meg fogja találni.
❖ negatív tulajdonságok
kíváncsi
❖ legnagyobb félelmed
Elveszíti a szerelmét, a bátyát, a barátnőjét, mindenkit maga körül.
❖ legnagyobb vágyad
3 gyermek édesanyja lenni, békében élni, biztonságba tudni szeretteit
❖ legnagyobb titkod
talán nincs, talán több van, mint neked
❖ legnagyobb gyengeséged
a konyhában ténykedő férfiak, a western filmek
❖ fõ fegyvered
-
look deeply into my eyes


Felnőni, felnőtté válni. Sokan úgy gondolják, ez akkor következik be, amikor elérik a bűvös kort. Én már tudom, hogy ez nem így van. Kemény lecke árán, de megtanultam, hogy az élet, nem tündérmese, nem is egy habos torta, ahogy kislánynak hittem. Megtanultam, hogy az élet egyik pillanatról válhat borzalommá.
23 év van már mögöttem, oly sok mindent láttam már, szépet és csúnyát. A világ furcsa és bizarr, megélni benne kétféleképp ha lehet: ha megpróbálsz többet megérteni belőle, vagy elbújsz magadra húzva vackod fedelét.
Nem akartam lemaradni, nem akartam én lenni a kicsi lány akit óvni kell. A saját lábamra akartam állni. Segítő kezek nélkül. És büszkévé tenni mindenkit magam körül. Szerencsés alkat vagyok, fiatalon megtaláltam azt a tevékenységet, ami nemcsak a hobbim lett, de pénzkereseti forrás is. Annyira szeretem.
Csak a sötétség az, amire emlékszek abból a napból. Beszorítottak a sikátorba. Elvették a könyvemet, elvették a táskámat. Nyomultak. Hat férfi. Flegmán dumáltak, a nyáluk fröcskölt, ittas szaguk volt. Büdösek voltak. Tim ott volt és védte a seggem, de egy ütés a tarkójára a földre vitte. Azután már nem volt megállás nekik. Ott ütötték és rúgták, ahol érték. Aztán, mintha valaki rájuk talált volna, ők pedig befújva a vészriadót, máris mentették ami menthető. Engem maguk mögött hagytak a halott sráccal. Láttam a rengeteg vért a földön. Tekintetem elhomályosult, a semmin kívül csak a hatalmas, végtelen feketeséget láttam és nem engedett szabadulni. Azt hittem végül, miután a fagyos remegés alább hagyott, hogy ez a vég, KO, meg fogok halni. De mint oly sok embernek, mintha nekem is megadatott volna a második esély... csak tudnám, hogy mikor veszítettem el az elsőt.
Egy ragyogó kék szempár nézett velem farkasszemet és igyekezett a legjobb tudása szerint eszméletemnél tartani. De a szemem csak lecsukódott, s nem volt más csak a sötétséget felváltó fény. A legnagyobb gondom az volt, hogy egy férfi ült a kocsiban, én meg mellette. Igen, megmentett... kimentett onnan.
De ő más volt...
Most is más...
Megfejthetetlen talány, nem tudom, kedves mosolya mögött mi rejlett, de határozottan megmozgatta az agyam. Annyira, hogy egyetlen pillanatig elfeledkeztem magamról. Úgy zuhantam a tekintetébe, mintha bungee jumpingról löktek volna le, megszűnt a világ számomra. Csak ő létezett számomra.
Az ő segítségével lehettem vérfarkas, ő mart be. Poppy úgy tudja, engem is megtámadtak.
Úgy volt hogy csupán behódolok neki, fejet hajtok és már mehetek is a dolgomra. Azt akarta, hogy a társa legyek. Örökké maga mellé akart láncolni. Négy éve együtt vagyunk. S ő már gyereket akar. Utódokat.
Ő az, akiben most, négy év után is megbízok, aki megmentette az életemet és akinek köszönhetem, hogy létezek.
Hogy a szavait idézzem:
"- Ahhoz, hogy igazán megértsd, meg kell figyelned önmagadat, hogy lásd, miről beszélek. Egy dühös
gondolat buzog fel benned, amitől dühössé válsz. Ugyanígy működik ez a többi érzelemmel is.
Kificamodott válaszok ezek, ellenőrizhetetlen gondolataidra. Túl sokat gondolkodsz! Nagyon készséges vagy abban, hogy bármit megváltoztass, kivéve önmagadat, de változni fogsz. Vagy én segítek neked, hogy kinyíljon a szemed, vagy az idő fogja kinyitni, de az idő nem mindig kíméletes. Mindennek megvan az értelme, Rachel. Neked arra kell törekedni, hogy a lehető legjobban kihasználd."


Némán állok a sír előtt, miközben lágyan az eső is elkezd cseperegni. Nem zavartatom magam, nem rohanok fedezékbe, mert nem hiszem, hogy elolvadnék, ha tovább maradok. Csöndben meredek magam elé, figyelem, ahogyan az apró esőcseppek legördülnek a sírkövön, majd tovább haladnak a nárcisznak életet adó talajba. Annyi mindent meg szeretnék osztani a barátommal, hogy naphosszat sorolhatnám, akkor sem érnék a listám végére. Ő már nem láthat az esküvőmön. Nem láthatja a gyerekeimet… Nem is szeretek ezekre a dolgokra gondolni, mert még inkább elszomorodom.  
Tim nem láthatja többé a ragyogó mosolyomat, de én sok mindent köszönhetek neki. A mostani életemet is.
you can see the war inside


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Rachel Lancaster Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ lupa wolfie ❖

Drága Rachel! Rachel Lancaster 1842766431

Mindig boldogsággal tölt el engem, ha egy kicsit háttérbe szorult fajnak az új tagját köszönthetem a sorainkban, úgyhogy külön ezer köszönet pusztán azért, hogy vagy!  Rachel Lancaster 67686965
Aztán még, amit szeretnék kiemelni az nem más, mint az egyedi kis arcocskád, ami igazán gyönyörű, úgyhogy nagyon jó választás volt az általad megírt szerephez.  Rachel Lancaster 951673066
Mindig öröm látni, hogy egy új arc is könnyedén találhat partnerekre szálakat illetően és könnyedén belevetheti magát a dolgok közepébe még egy saját ötletvonallal is. Ez mindig picit melengeti a szívemet, hogy szinte már-már elmorzsolok örömömben egy könnycseppet is.  Rachel Lancaster 1912333346  Rachel Lancaster 3088830006
Szomorú belegondolni, hogy sokszor egy tragédia szükségeltetik ahhoz, hogy te előrébb lehess, hogy a múltad egy sötét foltja vezethet át minket az életünk legragyogóbb szakaszába.. Veled pedig lényegében pontosan ez történt, hiszen úgy tűnik azzal, hogy vérfarkas lettél az életed sokkal jobbra változott. Persze mindez szebb lett volna, ha a barátodat nem egy sírkőnél kellene látogatnod, de mindent sajnos nem kaphatunk meg bármennyire is szeretnénk.  Rachel Lancaster 362884228
Na, de én nem is húzom tovább az időt, hiszen biztosan várod már, hogy a játéktéren garázdálkodhass, úgyhogy foglalózz gyorsan egy kört utána pedig már senki nem állít meg téged abban, hogy meghódítsd magadnak a játékteret.  Rachel Lancaster 1868015316

Jó szórakozást kívánok neked!  olajbogyo


1 / 1 oldal