Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Who Am I?
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Kieran Knightheart
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Kieran Knightheart
all the stories are true


Who Am I? Empty

Sebastian Morgenstern
Laeriel
The normal, they make me afraid
The crazy, they make me feel sane
Holland Roden Eidolon DémonNéhány száz évNagyobb démon
the devil is in the details

❖ Becenév:
Ariel, Eriel, Riel, Alice
❖ Születési hely, idõ:
Egyszer régen, valahol távol, valahol a feledés homályában...
❖ Családi állapot:
Örökkön-örökké egyedülálló - vagy ki tudja... ki tudna elviselni engem?!
❖ Szexuális beállítottság:
Nem vagyok válogatós, kedves
❖ Foglalkozás:
Játék az emberekkel; életre és halálra
❖ Ismertetõ jel:
A vörös hajkorona, mondanám így elsőre, de hát... ha más alakot veszek fel, honnan tudnád, hogy az is én vagyok? Nos, megsúgom: sehonnan!
❖ Átváltozás:
Démon voltam és vagyok, de bármiféle alakot magamra ölthetek... persze, bizonyos határok között
❖ Rang:
Nagyobb démon vagyok sok kisebb fölött, s a még nagyobbak alatt - bárcsak olyan nagy hatalmam lenne, mint a Pokol hercegeinek...
❖ Család:
Nem ismerem ezt a fogalmat. Amúgy sincs szükségem senkire.
❖ pozitív tulajdonságok
Elszánt, éleslátású, bolondos, fantáziadús, független, gyors, hűséges (ha van kihez), ravasz... sorolhatnám napestig, mennyire jó vagyok, de... elhiszed egyáltalán, hogy mindez igaz?
❖ negatív tulajdonságok
Hazug, megbízhatatlan, engedetlen, önző, lobbanékony, bosszúálló, makacs, csintalan, merész, aljas... és ki tudja, még milyen negatív jellemvonásom van!
❖ legnagyobb félelmed
Félelem? Mit jelent ez a szó?
❖ legnagyobb vágyad
A démonoknak nincsenek vágyaik... nekem legalábbis nincs.
❖ legnagyobb titkod
Ha lenne sem tudhatnál róla.
❖ legnagyobb gyengeséged
Nem vagyok gyenge!
❖ fõ fegyvered
Én magam és a démoni képességeim.
look deeply into my eyes

Néha, mikor emberek közé merészkedtem, mindig tanultam valami újat. Legfőképpen azt, hogy mennyire kapzsik, mekkora hazugok és mennyire önzőek tudnak lenni. Mindig arra törekszenek, hogy önmaguknak jó legyen és képesek bárkin, bármin átgázolni, átlépni. Még azokon is, akiket állítólagosan „szeretnek”. Mi a szeretet egyáltalán? Az, hogy belerúgsz, mikor a földön van? Hogy félrelököd, mikor nem úgy viselkedik, ahogyan azt te akarod?
Az emberek nevetségesek, sőt, szánalmasak. De… de szórakoztatóak is. Hibáznak, de mást hibáztatnak. Szeretve gyűlölnek, vagy épp gyűlölve szeretnek. Ölnek, gyilkolnak, de mindig van okuk rá. Oh, hát kérdem én: minek rá ok? Inkább vállalnák fel önmagukat és tennék, amit csak akarnak: nem megtagadva önmaguk.
Az emberek tényleg viccesek. Mégis… egy halandó felkeltette annyira a figyelmemet, hogy végül alkuba bocsátkoztam vele. Vagy, ah, nem is alku ez, csupán egyfajta szövetség. Részt vehetek a játékában, a mesterkedésében, miközben káoszba borul a világ. Legalábbis egy része biztosan.
Végignéztem, ahogyan Sebastian Morgenstern igyekezett olyan köveket megmozgatni, amiket azelőtt senki; s láttam, miként kerül át a hatalma Elowen Herondalehez. Mellette állok én most, mint egy démoni kutya; hűségesen. Vagy lehet, csak annak tűnök?! Egyelőre, amíg a kedvemre vannak a feladatai, biztos, hogy nem fogom őt elárulni.
Igaz, ki hinne egy démonnak? Ki hinne… nekem?

***

Ahogy átléptem a park bejáratát, meg kellett torpannom. Elmosolyodtam, ahogy felemeltem a fejemet és körülnéztem, miközben azon gondolkodtam, amit Elowen kért tőlem. Végignéztem lassan magamon, majd pillanatok tört része alatt halványult el az alakom, majd változott át; a hajam hosszabb lett, s élénk vörös. Testemet rúnák kezdték borítani, akár az árnyvadászokét. Az voltam. Külsőre mindenképpen. Úgy néztem ki, mint maga Elowen, a sötét árnyvadászok vezetője.
- Tökéletes… mintha csak ikrek lennék. Nem… sokkal inkább, ha Ő lennék – Végignéztem magamon újra, majd a vörös hajamba túrtam, megigazítva a rakoncáltan tincseket.
- Megteszi. A hangom is olyan, mint az övé. Bárki elhinné, hogy… - Elhallgattam. Neszt hallottam, így sietősen elindultam az egyik irányba, majd elrejtőztem és onnan pillantottam vissza. Ekkor láttam meg Őt, a szőke árnyvadászt, aki miatt valójában itt voltam. Valójában nem tudtam, Elowennek mi oka pont vele háborúzni, megölni, de nem is kérdeztem, hiszen nem érdekelt. Csupán meg akartam tenni, amire kért.
Vajon meddig leszek képes elmenni?
Egy démon mikor válhat igazán önzővé?
Mikor van az a határ, amit már nem szabadna átlépnem?
S mi van, ha mégis átlépem?
Ami nem az enyém; elveszem.
Amit meg kell tennem; nem teszem.
Amire megkért, azt elutasítom.
A hűségem kitart-e a végsőkig, vagy eldobom?
you can see the war inside


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Who Am I? Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ princess of hell ❖

Drága Laeriel! Who Am I? 1842766431

Elmondhatatlanul vártam az érkezésed, hiszen nagy szereped lesz két karakterem életében is és mindkét szálra rettenetesen kíváncsi vagyok, hogy miként is fog ez az egész kibontakozni.  Who Am I? 67686965
Igaz, hogy alakváltó démon vagy, de azért hadd dicsérjem meg végső soron a hivatalos alakodat. Who Am I? 1842766431 Nagyon szerettem régebben a vörös hölgyeményt és még most is közel áll a szívemhez, úgyhogy tényleg öröm számomra, hogy a soraink között láthatom.  Who Am I? 1081570003  Who Am I? 2040900561
Arra határozottan kíváncsi vagyok, hogy pontosan meddig is fog a hűséged tartani, mikor léped át a határt, amit talán nem kellene s, hogy ez milyen hatással lesz rád.. Az egyszer biztos, hogy tele lesz az életed még izgalmakkal, hiszen a sötét árnyvadászok vezére tart a markában, s ha őt elárulod annak sosincs jó vége, de ugyanakkor vajon milyen feladat is vezérel téged pontosan a szőke fiúhoz, avagy inkább végre tudod-e hajtani, amit időről-időre megkövetelnek majd tőled. Vagy egyszer majd eljön az a pont, amikor már megálljt parancsolsz és a magad ura leszel? Vagy talán megpróbálsz kettős ügynökként boldogulni?
Nagyon sok kérdésem van, de mindezek még a játéktéren váratnak magukra az egyszer biztos, hogy egy jó alapod már megvan hozzá, úgyhogy eszem ágában nincs téged fenntartani. Who Am I? 1842766431
Foglald le a csodálatos arcodat, utána pedig már tényleg nem állíthat meg az ég világon senki sem abban, hogy igazából... Felvedd bárki másét? Na, jó csak okosan. Razz A rangfoglalóba se felejtsd el bevésni magad, aztán már tényleg csak a játéktér várat magára.  Who Am I? 3959055962

Jó szórakozást kívánok neked!  olajbogyo


1 / 1 oldal