Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Aegis Meadow
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Aegis Meadow Empty
>
Aegis Meadow
Aegis Meadow
Did he smile his work to see?
Did he who made the Lamb make thee?
Bob Morley tündér24tündér
the devil is in the details

❖ Becenév:
Aegis - próbáld meg becézni, kíváncsian várom; a "fattyúra" nem hallgatok
❖ Születési hely, idõ:
New Yorkban, de nem tudom, hogy hány év telt el azóta ott...
❖ Családi állapot:
egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
hetero
❖ Foglalkozás:
harcos... bár néha udvari bolondnak érzem magam
❖ Ismertetõ jel:
Elég feltűnőnek számít, hogy mondén vagyok egy rakás tündér között...
❖ Átváltozás:
nem változtam át
❖ Rang:
Habár embernek születtem és még mindig annak vallom magam a lelkem mélyén, mostanra alig van valami, ami emberivé tenne. A tündérek mágiája aljas módon bekúszott a bőröm alá és olykor megérzem az erejét. Gyűlölöm, hiszen ez a bizonyítéka, hogy többé már sosem leszek az, aki lehettem volna.
❖ Család:
Nem tudom, hogy a szüleim élnek-e még, egyáltalán nem emlékszem rájuk, de tudom, hogy emberek voltak és New Yorkban laktunk. A húgom valahol a Tündérek Udvarában van.
❖ pozitív tulajdonságok
kitartó, megbízható, előrelátó, magabiztos
❖ negatív tulajdonságok
makacs, forróejű, néha szarkasztikus, fegyelmezetlen
❖ legnagyobb félelmed
Hogy sosem találom meg a húgomat.
❖ legnagyobb vágyad
Hogy megtaláljam őt... és egy hamburger.
❖ legnagyobb titkod
Valahol hálás vagyok a tündéreknek (de attól még utálom őket)
❖ legnagyobb gyengeséged
szeretem azt hinni, hogy nincs, pedig több is van, mint kellene, de leginkább a húgom az
❖ fõ fegyvered

look deeply into my eyes

Csak halvány emlékfoszlányaim vannak a korábbi életemből, a legtöbb talán nem is valódi emlék, inkább képzelgés vagy álom lehet. Csupán hét éves voltam, mikor átszöktem Tündérföldére, ez talán rajtam kívül másnak sosem sikerült, vagy csak nem kérkednek vele. Végtére is, hogy is nézne ki, ha boldog-boldogtalan csak úgy betehetné a lábát erre  a legendásan varázslatos és veszélyes helyre? Az én kedvemet is elvették attól, hogy erre büszke legyek, bár sosem bántam meg. Most biztosan bolondnak tűnők, de ha elmagyarázom, hogy mégis mi okom volt épp egy olyan helyre önként beszökni, ami talán még a pokol legsötétebb zugánál is rémesebb,  már nem fogok. Ugyanis jó okom volt rá. Nagyon jó okom, amire annak ellenére is színtisztán emlékszem, hogy régen történt.

A kishúgom.

Túlságosan megkoptak az emlékeim, hogy elmeséljem pontosan mi is történt, mindössze a tényeket tudom: a húgomat kicserélték egy tündér gyerekre. Néha előfordul az ilyesmi, ha egy tündér túl gyengének születik, kicserélik egy egészséges ember csecsemőre. A szülők észre sem veszik a cserét, talán csak azon lepődnek meg, hogy a gyermekük egyik pillanatról a másikra megbetegedett. Ez szinte már nevetségesen egyszerű, a lebukás veszélye esélytelen. Azon az estén azonban volt szemtanú, én. Láttam az egészet, és mikor a kiságyhoz szaladtam felismertem, hogy az ott fekvő kislány nem az én húgocskám.  A gyerekek nyitottabbak az árnyvilágra, így történhetett, hogy láttam az átjárót és képes voltam átkelni rajta. Hogy miért nem rohantam a szüleimhez (valószínűleg úgy sem hittek volna nekem) és miért szegődtem utána, már nem tudom. Nem jártam sikerrel. Tündérföldén elvesztettem a tolvaj nyomát, és ki tudja meddig bolyongtam, míg végül az Ellenudvarban kötöttem ki. Nem végeztek ki azonnal, habár ennek az okát még ma sem értem. Talán a király látott bennem valamit, vagy egyszerűen csak szórakoztató volt a vézna kiskölyök vergődését nézni. Hosszú ideig raboskodtam egy cellában, ahol azt sem tudtam számon tartani, hogy hány nap telt el. Amúgy sem ért volna semmit, utólag már tisztában vagyok ezzel, Tündérföldén másképp telik az idő. Sokat sírtam, míg végül elfogytak a könnyeim. Lassan kezdtem elfeledni a szüleim arcát, hangját, míg végül nem maradt utánuk semmilyen emlékem. A húgomról azonban nem feledkeztem meg. Tudtam, hogy szüksége van rám, hogy csak én segíthetek neki és ez erőt adott.

A király megszánt (hah, még mit nem!), vagy csak kíváncsi volt arra, hogy mire is képes egy közönséges ember, így a parancsára a lovagokkal tanultam és edzettem. Eleinte nem akartam, aztán rákényszerültem, ugyanis nem voltak elnézőek velem. Senkit sem érdekelt, hogy én csak egy szegény idetévedt mondén kölyök vagyok. Azt reméltem, hogy ha elég jónak bizonyulok, a király meghallgatja, miért törtem be a birodalmába (valójában csak eltévedtem, de a tündéreknek édes mindegy), és esetleg elenged. Meglepni senkit nem fog, nem így történt. A dolog már ott kudarcba fulladt, mikor a nevemet kérdezte és nem tudtam rá felelni. Akárhogy is próbálkoztam, nem jutott eszembe, hogy neveztek el a szüleim. Hazudhattam volna, de a tündérek erre különösen érzékenyek voltak, ezt már megtanultam, így nem is mertem ilyesmivel próbálkozni. Így hát kaptam egy nevet: Aegis. A mondénoknak egészen hízelgő történetük van hozzá, de itt, a tündérek között ez gúnynak számított. A történetemen, hogy a húgomat szeretném megóvni, mindenki csak nevetett. Igaz, akkor még nevetséges is volt. Ma már azonban senki sem nevet, ha meglát, nem somolyog a nevem hallatán, amit egyébként büszkén viselek. Kivívtam némi tiszteletet, bár sosem fogok közéjük tartozni. Nem akarok, gyűlölöm őket a lelkem legmélyén, de amíg nem kapok rá engedélyt, nem hagyhatom el az udvart és nem kereshetem meg a húgomat, aki minden bizonnyal a Tündérek Udvarában nőtt fel. Nem tudok róla semmit, de hiszem, hogyha találkozunk, tudni fogom, hogy ő az. Tettem egy ígéretet neki, a csillagoknak suttogtam el az első napon, amikor újra láthattam az eget: meg fogom találni, kiszabadítom és hazaviszem.

you can see the war inside


Iron Sisters
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Iron Sisters
all the stories are true


Aegis Meadow Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ the lost one ❖

Kedves Aegis!

Be kell vallanom, nem tudtam kitalálni semmi frappáns becenevet neked. nyomi Pedig még a guglit is segítségül hívtam, csak éppenséggel nem volt túl segítőkész. Nem is fejtem inkább ki, milyen találatokkal bombázott. Aegis Meadow 475669398 No de! A beceneved hiányán túllépve, a karakterlapoddal semmi probléma nem volt, sőt! Egyszerűen imádtam! Aegis Meadow 1081570003 Bár ne aggódj, nem roppantalak úgy össze, mint ez a kis szmájli teszi, ahogy elnézem, nélkülem is van elég bajod. Az elveszett húgica szál... Aegis Meadow 1842766431 Áh, imádom a kreatív usereket! Tehát engedd meg, hogy imádatom jeléül a játéktérre hajítsalak, mert neked ott a helyed. De ott ám! Keresd meg a húgicádat, ne hagyd, hogy elnyomjanak! Viszont mindenek előtt foglald le ezt a dögös pofit Aegis Meadow 4068121422 és a rangodat, amíg még az igen csak változékony hangulatú királyunk vissza nem fokoz. Mert azt ajánlom figyelj rá, hogy miként cselekedsz előtte! Nehogy te is a Vadűzésben végezd, mint már sokan előtted. Tudnám ajánlani azt is, hogy ha már van egy-két kapcsolatod, akkor kezdj el a tündérkirálynő irányába nyitni. A húgod valószínűleg amúgy is az ő kezei között van, nem árt vele jó kapcsolatot ápolni. Wink

Most pedig nyomás! Nem tartalak fel tovább, biztos vagyok benne, hogy már vannak terveid, hogy merrefelé is indulj el. Ha pedig nem is, csak fogadd meg a tippet, amit fentebb írtam. Én szurkolok neked, abban biztos lehetsz! olajbogyo


Sok-sok szeretettel a Staff nevében,
Mabel Amboise



1 / 1 oldal