Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


My "sweet" family
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


My "sweet" family Empty
--- archivált hirdetés ---

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


My "sweet" family Empty

Ifjabb Gearoid Gareth Fairwind
luke grimes/váltható ❖ shadowhunter… vagy már nem?

„Imádott” bátyám. Valahogy sose jöttünk ki jól egymással, lehet azért, mert nagyon hasonlítunk. Velem ellentétben viszont neked születésedtől fogva nagy feladat nehezedett a válladra: mindenki azt szeretné, hogy majd te vedd át a dublini intézet irányítását, erre pedig már egész fiatalon elkezdtek trenírozni. Sose mutattad, hogy ezzel lenne bármi problémád, sőt, mint mondtam, elég hasonló jellemek vagyunk, rendelkezel bőven hős komplexussal, meg elegendő egóval, hogy úgy hidd, meg is felelsz erre a feladatra.(Vagy legalábbis én ezt hiszem.)
Eredetileg csak húzni akartad az agyam és nagyon élvezted, hogy „mint kis pöttömöt”, mindig elvertél a gyakorlótéren mikor birkóztunk. Ebből adódóan nem meglepő, hogy kapcsolatunk aztán eléggé versengővé vált, én be akartam bizonyítani, hogy fiatalabb vagyok, de nem elesettebb, te pedig azt, hogy bármi történik, előttem jársz majd. Viszont ez a kis párharc megszakadt, miután Maeve eltűnt. Egy darabig talán még segítettél is nekem a keresésben, ami követ tudtál, megmozgattál, de te se jártál sikerrel. Majd a magad módján te is próbáltál észt verni belém, hogy hagyjak fel Maeve kutatással, de mintha a falnak beszéltél volna – végül pedig Dominic jött, látott és elvitt magával, amit nem tudom hogy fogadtál, nem nagyon beszéltünk az elmúlt években.
Azt, hogy New Yorkba jöttél – nos, nem szóltál róla. Mi is ennek a célja?
1. lehetőség: Lehet már a háború alatt is a környéken voltál, de engem nem kerestél fel, a háttérben mozgolódtál (bár ez nem az erősséged, de mivel veled van Colin, így ő lehet valahogy megoldja a dolgot).
2. lehetőség: Nagy eséllyel a család úgymond „tanulmányi útra” küldött erre, azzal a címszóval, hogy megismerkedj különböző intézetek vezetési stílusával, hogy majd később ezek tudatában vedd át később a vezetést a dublini felett – és hogyhogy nem, New Yorkkal kezdtél.
3. lehetőség: Megalkotóra bízva. Lehet mégse tagadod annyira, hogy aggódsz a „tékozló fiúért”, ezért utána jöttél, hogy a körmére nézz, másik öcséd társaságában.
A lényeg az, hogy mostanság New York utcáit szeled, remélhetőleg árnyvadászként és nem történt semmi váratlan incidens… vagy legalábbis én nagyon remélem.

//A PB kép váltható, igazából a kora azért annyira nem, mert hát mégis csak 3 gyerek, Louis a legifjabb, persze, idősebb még lehet az úr, de fiatalabb sokkal ne. Bármi kérdés kapcsán nyugodtan tessék zaklatni, lelkesen várok minden érdeklődőt! //

29 ❖ szabad  


Coilean Colin Fairwind
luke newberry/váltható ❖ shadowhunter

Lehet, hogy hármunk közül te rendelkezel a legkevesebb fizikai erővel, de miközben Gareth és én kétszer álltunk harci képességekért a sorba, te bezsebelted magadnak a nekünk kijáró észt tudásvágyat. Nem mondom azt, hogy Gareth és én hülyék vagyunk, de… hármunk közül te vagy a legolvasottabb, de valljunk be, géniusz vagy hozzánk képest. Az a lángelme, akinek sose volt célja azt, hogy elorozza bátyánktól a vezetői pozíciót, jobban szerettél a háttérben maradni, sőt, nagy eséllyel már-már elő is adtad, hogy egy törékeny, könnyen összeverhető alak vagy. Hogy miért? A meglepetés ereje. Mindig előszeretettel fonogattad a kis hálód: segítettél másoknak, de a „szívességet szívességért” elv szerint éltél, hiszen semmi sincs ingyen. Lehet vannak, akik szerény és visszafogott embernek ismernek, de én már töltöttem annyi időt veled, hogy tudjam: ha valamit akarsz, akkor képes vagy addig csűrni-csavarni a szálakat, hogy elérd a célod, nem kevéssé vagy makacs, mint Gareth és én.
Igazából te vagy az, aki a mai napig segít nekem Maeve kutatásában, ha találsz valami érdekesnek nevezhető infót, mindig elküldöd nekem – miközben informálódsz hogylétemről, amit aztán tovább adsz az érdeklődő családtagoknak. (Ennek is megvan a maga ára, persze.)
Bár az utóbbi időben felborult a rutinod, mivel Gareth New York felé vette az útját, te pedig kénytelen voltál vele tartani, mint az ő „bástyája”, a támasza, aki ha kell, tanácsokkal látja el és próbálja az ésszerű irányba terelni drága testvérét. Igazából nem lennék a helyedben, elvégre egy elég keményfejű emberre kell hatnod, de hát… valamit valamiért, ugye?
Egyértelmű, hogy a te jelenléteddel sem vagyok tisztában, így aztán elég nagy meglepetés lesz, mikor végre előtűnsz az árnyak közül – és kiderül, hogy a videójátékokat, amiket megvetetsz velem, azt nem Írországba kellene küldenem, hanem egy New Yorki címre.

//PB-hez nem ragaszkodom, kor kapcsán pedig inkább maximum fiatalítanék, bár meglátjuk, mennyi idős lesz drága bátyánk, attól elég sok minden függ, de a 24-26 éves korral nem lősz mellé. Bármi kérdésed akad, zaklass nyugodtan!//
26 ❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hell & Eric - Sweet, sweet fairytale
» my sweet dorian ♥
» Sweet Attention ♥ Selene & the Queen