Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Emily Cooper
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Electra Bright
Warlock
ranggal rendelkezem
Electra Bright
all the stories are true


Emily Cooper Empty

Sebastian Morgenstern
Emily Cooper
Mosolyogni tudni kell. Mindig mosolyogni kell, akkor is, ha az emberre rátör a szomorú-izgulás, sőt akkor még jobban.
Lucy Hale Mondén22 évLátó
the devil is in the details

❖ Becenév:
Em
❖ Születési hely, idõ:
Egy New York melletti kisvárosban; 1996. december 24.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
❖ Foglalkozás:
Egyetemista, emellett pedig felszolgáló egy bárban
❖ Ismertetõ jel:
Az optimista jellemem, az, hogy körülöttem mindig mindenki mosolyog, mert... mert mellettem senki sem lehet szomorú!
❖ Átváltozás:
Még semmivé sem változtam. Igen, jól olvastad: még.
❖ Rang:
Látó vagyok, bár egyelőre még semmit nem tapasztaltam meg ebből.
❖ Család:
Apa, anya, én - és nagyjából ennyi. Háziállatunk nincs, pedig mindig szerettem volna egy kiscicát, akit dédelgethetek, de... anyáék sosem engedték. Mindig azt mondták, hogy majd akkor olyan és annyi háziállatom lehet, amennyit akarok, ha külön költöztem. Amúgy jó fejek, nagyon szeretem őket és ők is engem.
❖ pozitív tulajdonságok
Mosolygós, kedves, önzetlen, romantikus, fantáziadús, kíváncsi, merész, gondoskodó, álmodozó
❖ negatív tulajdonságok
Bolondos, féltékeny, néha önző, ügyetlen, sértődős, feledékeny, hiszékeny
❖ legnagyobb félelmed
Az, hogy elveszítem a derűlátó képességem
❖ legnagyobb vágyad
Megtalálni a szerelmet és boldognak lenni örökkön-örökké <3
❖ legnagyobb titkod
Imádom a kakaót... nem, ez nem is titok...
❖ legnagyobb gyengeséged
Hm...
look deeply into my eyes

Új nap, új lehetőség. Sőt, új város: megannyi lehetőség! Hatalmas elvárásokkal érkeztem New Yorkba. Nos, elsősorban az egyetem miatt költöztem el. Muszáj volt talpra állnom, kirepülni a családi fészekből és… őszintén szólva, mi sem volt jobb választás, mint a pezsgő New York. Imádtam azt a nyüzsgést, ami itt fogadott, az emberek, a színek, a hangok, illatok… merőben más volt, mint a szülővárosom, ahol mondhatni, családias volt a légkör. Kevesen voltunk ott, mindenkiről tudtunk mindent, egyszerűen nem lehettek titkaink sem. Pedig néha jobb lett volna, ha egy-két dolog rejtve marad. Például az, hogy a legjobb barátnőmet, Corát egy vadállat tépte szét. Oké, ez… ez nem túl jó emlék és nem is akartam erre visszaemlékezni. Az örök optimista, vidám énem ilyenkor zokogott mélyen bennem és arra késztetett, hogy mihamarabb próbáljam összeszedni magam. Nyilvánvalóan fájt Cora elvesztése és meg is gyászoltam, de azóta eltelt 1 teljes év. Közös álmunk volt New Yorkba eljutni és egyetemre menni, talán pontosan emiatt, a közös ígéretünk miatt léptem meg azt, amit ketten akartunk.
Megbántam-e? Nem. Amióta a városba költöztem és suliba kezdtem járni, máris megismertem egy kedves lányt, Alexet, aki hamar a barátnőm lett. Persze, egészen más volt, mint Cora, de hasonlóan ő is kezdett közelállni hozzám. Én amúgy is mindenkit hamar a szívembe tudtam zárni; ő sem maradt kivétel.

- Egy kakaót kérek! – Csúsztattam a kezemet a pultra, miközben elpillantottam a felszolgáló felé. Biccentett felém, majd eltűnt, hogy elkészítse nekem, amit kértem. Aztán magam mellé pillantottam, Alexre, aki éppen az aprócska tükrében nézegette magát és kirúzsozta a száját, meg igazított a fekete fürtjein. Gyengén megcsóváltam a fejemet, de mosolyogtam. Alex mindig is sokat adott a külsejére, azt hiszem. Ezzel pedig nem volt gond, csupán én nem voltam az a fajta, aki órákon át képes magával foglalkozni. Ahogy kihozták a kakaómat, loptam egy szívószálat is a pultból, majd beleraktam és elkezdtem összekeverni lassan.
- Néha olyan egyedül érzem magam… - Ingattam a fejemet, majd a szívószálon keresztül megkóstoltam a kakaómat. Mindig is imádtam ezt az édességet; szinte minden reggel ezt ittam. Meg ha nem volt reggel, akkor is. Oké, talán néha túlzásba vittem, na és?
- De én itt vagyok neked, Emily! – Csattant fel mellettem Alex, mire kissé összerezzentem.
- Tudom, de… sosem csinálunk együtt igazából semmit. Mindig közbejön neked valami, vagy épp nekem. Ritkán eljövünk ide, a Jade Wolfba és ebben ki is merül a közös program. – A számat húztam, majd újból a kakaóba temetkeztem. Szerettem a Jade Wolfot, de ezentúl annyi menő hely volt a városban… miért jött mindig közbe valami? Sóhajtottam egy nagyobbat. Alex megígérte, hogy legközelebb elmegyünk bulizni, de én végül csak csendesen, mosolyogva bólintottam.
Nem hittem neki, hogy ez összejön. Aztán az ajtó csilingelésére lettem figyelmes; újabb vendég jött a Jade Wolfba. Elpillantottam arrafelé és kissé le is fagytam, mikor megláttam a srácot. Theo. Még az ajkaim is elnyíltak a látványra. Nem azért, mert szívdöglesztő volt (bár az volt), hanem azért, mert ő kapcsolatban állt Corával. Ugyanis ő volt a fiúja… amióta az eset történt, nem találkoztam vele, sőt azelőtt sem beszéltünk túl sokat, inkább csak látásból tudtam, ki ő és hogy Corával jár.
- Föld hívja Emilyt, hé! – Megbökött Alex, így pislogva fordultam végül felé.
- Ez… mármint… a srác… - Motyogtam össze-vissza, majd elgondolkoztam. Oda akartam menni hozzá, hogy beszéljek vele, megkérdezzem, hogyan van azóta, túltette-e magát Corán, de… azt hiszem, egy részem félt.
- Huh? Ki ő? Ismered? – Támadott le egyből, még a karomba is belecsimpaszkodott.
- Az túlzás, hogy ismerem. A barátnőjét ismertem… ő volt a legjobb barátnőm. – Vallottam be töredelmesen, mire Alex kissé lefagyott. Néhány mondatban viszont vázoltam neki a szomorú valóságot, azt, hogy pontosan 1 évvel ezelőtt mi történt.
Mikor újra Theo felé pillantottam, láttam, hogy éppen beszélget valakivel, de az is leolvasható volt az arcáról, hogy idegesíti az a valaki. Elgondolkodtam, majd Alex ezt követően távozóra fogta és magamra hagyott a kakaómmal. A poharam még félig volt, mikor felálltam és elindultam Theoék felé.
Nem figyeltem, de mikor odaértem, a széket pont akkor tolta hátra, így ahogy felállt, megtorpantam egy halk szisszenéssel, a kakaóm pedig egyenesen az ő pólójára ömlött.
- Oh, istenem, ne haragudj! – A szám elé kaptam a kezem és így meredtem Theora. Hát ez csodálatosan indul.
you can see the war inside


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Emily Cooper Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ full of sunshine mundane ❖

Drága Emily! Emily Cooper 1842766431

Tudtam éreztem én, hogy lesz még szerepe annak a bizonyos kakaónak...! Emily Cooper 1912333346
Na, de nagyon cuki kis pofid van, imádom a hölgyeményt, a karakterhez pedig a lehető legjobb választás lett szerintem, szóval ezt muszáj volt kiemelnem.  Emily Cooper 951673066
Aztán pedig azért mik ki nem derülnek még itt sunyiban a közös pontotokról. Surprised Most nem a kakaóról beszélek, hanem Cora-ról. Azért az nem semmi, hogy Theo a legjobb barátnődnek volt a barátja és még csak nem is sejted, hogy ő tehet a halálról.. Hát most már értem, hogy mit értettetek az alatt, hogy "megküzdős szerelem" alatt. Mert az egyszer biztos, hogy nem lesz könnyű a számotokra a dolog. Very Happy
Jaj, már alig várom, hogy szépen lassan kiderüljenek a titkok, de azért még előtte melegedjetek össze, hogy jobban fájjon... Gyajjj, I ship it.  Emily Cooper 3959055962
Kíváncsi vagyok, hogy meg fogod tudni őriznie ezt az angyali természetedet és a szüntelen jókedvedet, meg azt, hogy mindenkit megpróbálj boldoggá tenni magad körül főleg, ha mondjuk tök véletlen esetleg.. lehetségesen.. előfordulna, hogy mondjuk valami más fajba kerülnél, háááát... Kíváncsi leszek mindenképpen, hogy milyen hatással lesznek rád a kihívások és fordulatok azt pedig itt parkolva nem tudom meg. Sad
Szóval foglalózz gyorsan kicsi csajszi aztán nyomás a játéktérre és kergesd meg Theo-t gyorsan! Wink


Jó szórakozást kívánok neked!   Emily Cooper 3895934450


1 / 1 oldal