Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Frances Chainsaw
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Frances Chainsaw Empty

Frances Chainsaw
Frances 'Cessy' Chainsaw
"aki harcol veszíthet, aki nem harcol, már vesztett is"
Kristen Stewart Warlocks340 évboszorkánymester
the devil is in the details

❖ Becenév:
Cessy, Cess, Francy
❖ Születési hely, idõ:
Franciaország, 1679. Április 4.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Biszexuális
❖ Foglalkozás:
Jóslás
❖ Ismertetõ jel:
bíborba öltözött, tündöklő szempár
❖ Átváltozás:
---
❖ Rang:
Egyszerű boszorkánymester, ki tudja a dolgát. De persze ezzel nem dicsekszik.
❖ Család:
Apám egy démon, de sosem láttam. Talán jobb is, mert késztetést éreznék rá, hogy megbosszuljam amit belőlem kreált és amivel anyám életét is tönkre tette. Anyám pedig egyszerű halandó ember volt. Meghalt, mielőtt betöltöttem volna a 40-dik életévemet. Nincsenek rokonaim, nincsen családom. Ha valaki annyi idős mint én, sajnos elhullanak mellette a szerettei. Ez talán a legnagyobb félelmük a halhatatlanoknak, hogy egyedül maradnak az idők végezetéig.
❖ pozitív tulajdonságok
Ha valakit egyszer közel engedek, nem eresztem, szívemmel karolom át és óvom ahogy tudom. Ha erőt veszek magamon, jól tudok táncolni, különben meg botlábaim vannak.
❖ negatív tulajdonságok
szeretek inni, mindegy, hogy mit, rum, whisky, tequila, fröccs. Legyen az bármi, megiszom. Azon kívül eléggé bizalmatlan vagyok, hiszen sokszor átvertek már. Nehezen nyílok meg másoknak.
❖ legnagyobb félelmed
hogy elvesztem az önuralmamat.
❖ legnagyobb vágyad
megtalálni az igaz szerelmet.
❖ legnagyobb titkod
a vörösen izzó szemeim.
❖ legnagyobb gyengeséged
a kontrollom, néha nem tudom kordában tartani magamat, ha heves érzelmek kerítenek maguk közé.
❖ fõ fegyvered
---
look deeply into my eyes

A hajnali napfény, amint megcsillan az ablak üvegén. A reggeli ébredés, ahogy beszökdel a szobába. A sarokban meghúzódó bársony takaró. Mind, mind a régi időket idézik. Álmos szemeim lassan nyitódnak, arcom meggyötört az éjszaka rejtelmei folytán. Egy álom, egy valódi rémálom ez. A múlt, a sötétség, a fájdalom. Fájóan mar belém a felismerés, miszerint nem vagyok túl, semmin sem. Se a múltamon, se a szörnyűségeken, semmin sem igazán. Azt hittem élhetek normális életet, de rá kellett jönnöm, én magam sem vagyok tán’ normális. Egy világ, ami tele van sötét árnyakkal, fájdalomtól elfojtott sikolyok, mik könyörögnek a sikátor szélén. Vége van. Csend telepedik. Vége van. Fátyolos szellő borzolja végig bőrömet. A sikolyok elhalványulnak, az árnyak eltűnnek és nem marad más, csak a halál. A hideg, torz halál. Ott van minden utca sarkon, mégsem félnek, senki nem fél, mert nem tudják, nem tudnak semmit. Nem ismerik az árnyvilágot, nem látják azt. Naivak és őrültek. Éppen csak annyira mint jó magam is.

Az emlék még erőteljesebben hasít belém. Minden olyan valódivá válik, mintha csak újra ott lennék azon az éjszakán. Le szállt az est. Csend van, nyugalom van, sötétség van. Fázom. Sikoltást hallok. Lerobogok a lépcsőn és szinte kiesve a kemény fa ajtón, úgy rontok ki a szabadba. Sötét van, félelmetes sötét. Csend van, a tücskök sem ciripelnek, a béka sem brekeg, csönd van. Nem hallom a sikolyt. Elindulok, egyenest be a faluba. Félek, lábaim reszketnek, apró copfomat fújja a szél. A szél süvít a fülembe. Újabb sikoly jő. Szaladok, ahogy a lábam bírja, szaladok a sikoltás irányába. Ott! A sikátorban! Megvillannak a szemfogai, csillognak a Hold fényében. Az apró test összeesni látszik előtte, aztán a fogak is eltűnnek. Kapkodom a fejemet, de sehol senki. Aztán megragad. Torkom szakadtából kiáltanék, de nem tudok. Befogta a számat. Reszketek. Szemeim vörös tűzben tündökölnek, érzem amint a mágia átjárja egész valómat. Aztán ismét csend lesz, kiszabadulok és minden elsötétül. Elájulok. Minden olyan gyorsan történik. Halk beszélgetésre kelek. A hajnali napfény bevillan az ablakon és bántja szemeimet. Jó anyám a sarokban egy karosszéken ücsörög, alszik ő maga is. Bíbor bársony takaró fedi testét. Kidugom lábaimat a paplan alól. Fázom. Bevillan az éjszaka. Félek, rettegek. Felkiáltok fájdalmamban, ahogy eszembe jut annak a lénynek az érintése. Anyám felijed s megnyugtat. Mi történt? Mit tettem én? Bántottam; de hogy?

Aztán vége az álomképnek, felébredek végleg. Kinyitom szemeimet és az ablakra meredek. Oly’ régen volt már, mégis kísért még. Mi vagyok én? Egy szörnyeteg? Egy eszköz a halandóknak? Félek, ismét elveszítem az önkontrollt s ezúttal olyannak esik bántódása, akinek nem szeretném. Fel s alá járkálok, lelkem, oly’ torz lelkem nem leli nyugalmát. Mai napig belesajdul a fejem ha arra az éjjelre gondolok. Az első pillanat, mikor az erőm feltűnni látszott és megmutatta magát. Elvesztettem a kontrollt felette. De hát hiszen azt sem tudtam még, mégis mi felett vesztettem el. Féltem saját magamtól. De azóta rájöttem a sötétben sokkal félelmetesebb teremtmények lapulnak, mint magam vagyok. Mi is vagyok én? Félig démon, félig ember? Halhatatlan, mint a mesékben? Torz mása vagyok önmagamnak. Anyám ember, apám démon, én pedig... boszorkánymester. Az vagyok. Kiábrándító, de így van. Mágiát használok és kicsit sincs bűntudatom. Már nem félek a lényektől a sikátorban, többé nem árthatnak nekem. Felnőttem, már olyan rég felnőttem. Mennyi ideje is, 340 éve, hogy minden elkezdődött. Érettebb lettem, okosabb, óvatosabb és megfontoltabb. De szeretem a bajt. Emiatt is kerestem és keresem mai napig is. Jelenleg elhatároztam (valami őrület folytán), hogy az árnyvilág hasznos tagjaként segíteni fogom a gonosz elűzését. Az olyan boszorkánymesterek, démonok, vámpírok, farkasok és tündék kiűzését világunkból, akik erejüket fitogtatva tartanak félelmet New York utcáin. Az árnyvadászok segítségével úgy érzem tényleg bármire képes vagyok. De vajon ők tényleg a barátaim? Vagy csak kihasználnak, mint oly’ sokan mások?
you can see the war inside


Iron Sisters
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Iron Sisters
all the stories are true


Frances Chainsaw Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ something about the character ❖

Óóó, Cessy!

Valami igazán érdekes alkottál nekünk, így örülök, hogy az aprócska problémákat el tudtuk simítani, bár még mindig találtam benne hibát, de mindössze egyet, ami bőven bocsánatos bűn, ahhoz képest, amit néha én művelek a reagjaimban. huhi Tehát engedd meg, hogy elfogadjalak! Szerintem többünk nevében is beszélhetek, amikor azt mondom, hogy kíváncsi leszek, mit tartogatsz a számunkra, mert hát egy önkéntes jótevő?! Aki segíti az árnyvadászok munkáját?! Na, erre szerintem bármelyik árnyvadász befizetne. Mármint, oké, itt van nekünk Magnus, de be kell valljuk, hogy ő leginkább Alec miatt van mellettük. Még ha kicsit kellemetlen is a kettejük helyzete most. De te? Te senkihez nem kötődsz így, te még bőven keresed azt a mindent elsöprő érzést, a másik feledet. Frances Chainsaw 362884228 Kíváncsi vagyok, miképp fogod őt meglelni, esetleg egy tutorban, aki segít megőrizni a kontrollodat az erőd felett? Vagy te is egy árnyvadászban találod meg azt, akire mindeddig vártál? Lehetőségek tárháza! Én a te helyedben mondjuk egy veled hasonló lényt választanak, mármint az élethosszadat tekintve. Mert mi jobb, ha nem egy neverendig story!

Na de, nem tartalak fel, és pláne nem túrom fel a magánéletedet, azt csinálsz, amit akarsz, tiéd a játéktér, rúgj seggbe pár rakoncátlan alvilágit! Csak el en felejtsd foglalni ezt az igazán különleges kis pofidat, valamint a rangodat! Frances Chainsaw 1842766431

A Staff nevében,
Zinnia Frances Chainsaw 67686965



1 / 1 oldal