Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Revengeful little sister
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Revengeful little sister Empty
--- archivált hirdetés ---

Lola Bloodshadow
Praetor
ranggal rendelkezem
Lola Bloodshadow
all the stories are true


Revengeful little sister Empty

bármi lehet
carlson young (?) ❖ vérfarkas
A legkisebb testvér vagy a családban, ezzel együtt pedig az egyetlen lány is. A szüleink egyfolytában egymás ellen uszítottak minket, de leginkább én voltam csak az, aki benned és a bátyánkban ellenségre lelt. Elválaszthatatlanok voltatok, mert mindig én voltam a leggyengébb. Ti talán tudtátok, hogy mire készülnek a szüleink és alig vártátok, hogy megszabaduljatok tőlem. Az utolsó vizsgahét alkalmával azonban a nevem végre legalulról a második helyre került. Ekkor egyik napról a másikra változott meg minden. Én elkezdtem a hivatalos árnyvadász kiképzést téged pedig a szüleink egy mondén árvaházba tettek mondván, hogy gyenge vagy. Megtiltották a családnév használatát ezért egyszerűen Jane Doe néven kerültél az intézetbe és nem vehetted az ajkaidra többet a saját nevedet, de a történtek után nem is akartad. Nem tudom, hogy milyen néven utazol mostanság, de kettőnk története nem ért véget gyerekkorunkban.
Kicsivel több, mint két éve összefutottunk New York-ban. Akkor először viselkedtél úgy velem, mintha tényleg a testvérem akarnál lenni. De aztán mindez arra ment ki, hogy hátba támadj. Tudtam, hogy vérfarkas vagy, de erről nem akartál beszélni, hogy mégis miként - vagy mikor lettél az. Talán egy nap majd fény derül rá, de nem hiszem, hogy egyhamar közösen fogunk vacsorázni. Megkarmoltál elég mélyen ahhoz, hogy később én is átváltozzak. De még mielőtt ez megtörténhetett volna elültettél egy bogarat a fülemben. Elmondtad, hogy az első átváltozásodkor megölted a vőlegényed és a barátait is. Aztán pedig menekülnöd kellett, hogy nehogy rád találjanak sem a Praetor, sem pedig az árnyvadászok. Amíg nem tanultad meg uralni az átváltozást mindig egyre több életet követeltél magadnak. Én ezért mentem az erdő mélyére, ahol egy madár se jár. Miattad szakítottam Lia-val, mert féltem, hogy ártanék neki. Miattad fordítottam hátat az életemnek és a bosszúd még koránt sem ért véget, hiszen engem okolsz a "pokoli" életed miatt, mert sosem akartál mondén, vagy korcs lenni. Elvettem tőled a lehetőséget pedig az igazság az, hogy a szüleink tették. Én pedig azért harcoltam, amit nem is akartam. Talán, ha tehetném, akkor helyet cserélnék veled a múltban. De aztán ráeszmélek, hogy akkor nem ismerném Lia-t sem ezt pedig nem cserélném el semmire sem. Így nem maradt más a számunkra, mint a bosszú. Most, hogy újra New York-ban vagyok idő kérdése, hogy értesülj róla és megpróbáld újra tönkretenni az életemet.

// play by szabadon alakítható, de előtte egyeztessünk azért, név teljesen szabad választás, majd azért beszéljük meg mi volt az eredeti, gyerekkori neved. az előtörténetem első része kötődik hozzád leginkább ezért annak elolvasása ajánlott. bárminemű kérdés esetén megtalálsz engem pm-ben, vagy esetlegesen a discordon is levadászhatsz!
19-20 ❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» little sister
» my little sister
» My sister ♡ Ophelia
» My immortal sister
» my brother & my sister