Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Josiah Song
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Josiah Song Empty

Josiah Song
Josiah Song
where’s the one who’ll guide us into the night?
Choi San Vámpír18 évÚjszülött
the devil is in the details

❖ Becenév:
Josie, Joe
❖ Születési hely, idõ:
Idris, 2001. január 23.
❖ Családi állapot:
Bonyolult
❖ Szexuális beállítottság:
Hetero
❖ Foglalkozás:
Ingyenélő...holt
❖ Ismertetõ jel:
A hajdani rúnáim helyén maradt hegek
❖ Átváltozás:
A new yorki halálesetek után nyomozva sérültem meg, majd pár vámpír rám találva úgy gondolta, jobb, ha átváltoztatnak, minthogy őket vádolják meg egy árnyvadász meggyilkolásával a Dumort Hotel közelében.
❖ Rang:
Újszülött
❖ Család:
Ha valaha is hírhedté válik valamiről a Song család, az valószínűleg a munkamánia lesz. Szüleim szinte mindent feláldoztak, hogy szolgáljanak; a világ szinte minden intézetében megfordultak már, segítve a helyi árnyvadászokat, miközben birtokunk romokban, én és bátyám pedig tőlük, s egymástól távol tengődünk, más családoknál felnevelkedve. Csupán formális leveleket váltva kommunikálunk; utoljára egy Port Moresbyben rögtönzött családi összejövetelen futottunk össze teljes létszámban vagy három éve, s váltottunk pár kínos mondatot. Kilencéves korom óta, miután látták, mennyire megkedveltük egymást a későbbi parabatai társammal, Remyvel, lényegében a chicagoi Hayward család nevelt.
Nem tudom, mennyire illendő családtagként említenem a lányt, aki arra kárhoztatott, hogy felmenőink akarata által a menyasszonyommá váljon, s miután majd’ egy évig próbáltunk párként funkcionálni, bármiféle magyarázat nélkül Chicagoban hagytam, valamint már a „míg a halál el nem választ” részt is letudtuk?
❖ pozitív tulajdonságok
őszinte, racionális, hűséges, együttműködő, toleráns, kötelességtudó,
❖ negatív tulajdonságok
figyelmetlen, hirtelen haragú, bosszúálló, rugalmatlan, humortalan, féltékeny
❖ legnagyobb félelmed
Magány
❖ legnagyobb vágyad
Rájönni, hogyan kell átállítani a mobilom csengőhangját
❖ legnagyobb titkod
Nem az exem sminkkészletét rejtegettem a szobámban
❖ legnagyobb gyengeséged
Napfény
look deeply into my eyes

A nyüzsgő város monoton zaja elmosódni tűnik; a klub lüktető basszusa, artikulálatlan nevetés, fékcsikorgás, szirénák, mind egy tömény, szirupos masszává olvadnak egybe fülemben. A véred az. Vajon ilyen lehet vidéken élni? Soha senki nem beszélt arról, milyen, mikor béke honol körülötted és magad vagy a gondolataiddal. Az árnyvadászok sorsa nem ez. Régen csupán mi voltunk neked. Betolakodó!
A csillagtalan égbolt mázsás súllyal nehezedik rám, kipréselve belőlem minden ellenállást; a rúnák csupán elodáznák az elkerülhetetlent, meghosszabbítva a kínt, melyet szívem a véremmel pumpál testem minden porcikájába. Méltó büntetés, amiért meggondolatlanul egyedül indultam el… fülest kapni egy gyilkossági üggyel kapcsolatban, mégis mi baj történhetne? Idióta! Mindig is Remy volt az, aki elhamarkodott döntéseket hozott, megöletni magam egy vizeletszagú sikátorban nem vall rám... Csak féltékeny voltál. Nem igaz! Az, hogy nem volt kedvem tartani nekik a gyertyát, nem indokolja, hogy bosszút akarjak állni rajta… Ne nevess!
Erőtlen sóhaj szakad fel mellkasomból, ahogy lehunyom szemeim; mindig azt tanították, nincs dicsőbb, mint harc közben elesni, de vajon létezik-e időtartam, melyen túl már nem számít hősi halálnak? Afféle öt másodperces szabály? A saját véredben fekve heverni nem tűnik magasztosnak. Senki se fog emlékezni rád.Elárult!
Fájdalmasan szorul össze mellkasom, erőt gyűjtve, hogy megszabadulhasson a benne felgyülemlett folyadéktól; oldalra döntöm fejem, hogy ne a saját felköhögött vérembe fulladva találjanak rám, már ha nem zabál fel addigra egy csapat patkány, kóbor macska, vagy más pokolbéli teremtmény. Az örök körforgás. Kizártnak tartom, hogy Remy annyira el legyen merülve, vagy épp más benne, hogy ne vette volna észre, parabatai társa épp kimúlik, ezt erősíti meg a tény, hogy immáron harmadszor csörren meg a mellettem heverő mobilom azon az utálatos hangján.
Résnyire nyitom szemeim, hogy újra elkönyvelhessem magamban: túl messze van ahhoz, hogy érte nyúljak, és felvegyem, ahhoz pedig végképp nincs erőm, hogy odakússzak, s végre elhallgattassam. Mióta társam beszerezte nekem, gyűlöltem a készüléket; mindig mást nyitott meg, mint amit szerettem volna, mikor tényleg szükségem lett volna rá, sosem volt térereje, az ébresztésére sosem keltem föl, de a leggyűlöletesebb a csengőhangja volt, melyet hiába állítottam be újra és újra, mindig visszaállította magát az alap dallamára. De Tőle van, nem dobhattad el.
Két oszlopszerű árny nyúlik el a betonon terpeszkedő tócsán, mely eddig csupán a sikátor végén villódzó neonfényeket tükrözte; izmaim ösztönösen megfeszülnek, míg tudatom le nem csillapítja őket, hiszen szükségtelen az ellenállás, még csak nem is közelítenek.
- Maradj! Ne lélegezz! – hallom egyikük távoli, elmosódott hangját; tekintve, hogy nincs erőm elrohanni, a másodikkal pedig már nem sokáig lesz gondom, minden bizonnyal nem nekem szólt a sietős utasítás. De akkor miért… B*sszameg!
- Hé, te ott! Élsz még?Használd a füleid, te kretén!
- Nem – Újabb köhögésroham tör rám, ahogy hosszú idő után először erőltetem meg torkom; fals reménynek tűnik abban hinni, ha valaha is a kezem ügyébe kerül a telefon, el tudnám mondani, mi történt. Újdonsült beszélgetőpartnerem nem nyűgözte le válaszom, de némi tétovázás után lassú, megfontolt léptekkel csökkenti a távolságot közöttünk. Csak nyugodtan, ráérünk! Nem segíteni akar. Kötelessége!  Gyertyafény, pezsgő behűtve, egy szál vörös rózsa, egy vérbefagyott nephilim, és máris kész a tökéletes randi vámpíroknak; igaz, ezekből csupán egyetlen dolgot tudok nyújtani számukra, de még így is egy 4,4-es értékelést kapnék… Vagy nem. Vagy nem.
Ólomsúly nehezedik szemhéjaimra, képtelen vagyok akár egy másodperccel is tovább rajta tartani tekintetem. A sötétség fagyos lepleként ölel körbe; ha nem zökkentene ki az ismét feltörő vérem, talán lehetne benne valami megnyugtató, a maga kísérteties módján. Miért nem múlik el? Nem kapok levegőt! Remy!
Minden tagom belesajdul, ahogy elszakítanak a hűvös, kényelmetlen betontól, hogy aztán egy hasonlóan fagyos testnek ütközzek. Fázom, ne vedd le a dzsekimet!
Még egy éles fájdalom és lassan tompul minden kín. Állj ellen! Menekülj! Már túl késő. Elolvadok.
Hogy is volt?
„Az örök körforgás”?


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Josiah Song Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ collateral damage ❖

Drága Josiah! Josiah Song 1842766431

Először is engedd meg, hogy bocsánatot kérjek, hogy még csak most jutottam el ide hozzád, de kicsit sűrűek voltak a napjaim, amikor meg nem az álommanók raboltak el magukkal, hogy bepótoljam azt a sok alvást, amit mostanában valahogy mindig sikerül kihagyni. Josiah Song 2148618046
Na, de ennyi elég belőlem a lényeg, hogy most már itt vagyok és örülök, hogy te is itt vagy a kerek-egész történeteddel, amellyel hamarosan megindíthatod a saját kalandjaid sorozatát az oldalon. Josiah Song 1912333346
Nagyon tetszett, ahogy a karakter úgynevezett halálát vezetted fel ilyen részletességgel, miközben megannyi aprócska részletet sikerült megtudnunk róla. Kíváncsian várom, hogy újszülött vámpírként miként fog alkalmazkodni az új életmódjához, na meg persze egy részem Remy-re is kíváncsi, hogy miképpen is éli meg a parabataia elvesztését még akkor is, ha nem örökre, vagyis hát nem teljesen..  Josiah Song 951673066
Szóval nagyon várom már, hogy mit fogtok ti ketten összehozni, hogy milyen kis csavarokkal lesz teljes az életed és még egyszer nagyon sajnálom, hogy csak most sikerült eljutnom hozzád, nem volt szándékos, ne haragudj! Josiah Song 124822942
Gyorsan ejtsd meg a foglalókat, aztán pedig most már tényleg senki és semmi sem korlátoz téged abban, hogy a játéktéren kiteljesülj.  Josiah Song 67686965

Jó szórakozást kívánok, drága!   Josiah Song 3895934450  Josiah Song 994504833


1 / 1 oldal