Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


tiny human assistant
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


tiny human assistant Empty
--- elkelt karakter ---

Sadie Freya Collins
Klánvezér
ranggal rendelkezem
Sadie Freya Collins
all the stories are true


tiny human assistant Empty

rosalie --- ?
phoebe tonkin ♡ ❖ mundane
// play by és név teljesen szabadon alakítható, de ha megérkeztél mindenképp írj, hogy biztosan tudjam, te vagy az, akire vártam. lelkesen várlak, szóval gyere minél hamarabb! tiny human assistant 1842766431 tiny human assistant 1912333346 

Körülbelül 10-15 éve alapítottam meg a cégemet, de akkor még koránt sem én voltam annak az arca, hiszen az öregedés nem az én asztalom így kellett valaki, aki a felfutási időben a cég arcaként vezeti azt, miközben a háttérben mindvégig én munkálkodtam. Különböző technológiai újításokkal foglalkozunk, de legmélyén a szervezetünkben a vámpírlét és minden egyéb természetfeletti tevékenységet kutatunk és tanulmányozunk. A cég számomra mindössze egy védelem és tökéletes pénzforrás mindarra, amivel ténylegesen foglalkozni szeretnék. Persze legtöbb esetben, mikor az asszisztenseim rájönnek, hogy mi is vagyok legszívesebben sikítva menekülnének és menekülnek is. Ebben semmi meglepő nincs, hiszen az első pillanatokban a külsőmnek még esélye sincs arra, hogy megnyerje őket, mindössze csak a félelem ivódik bele a porcikájukba, hogy mi minden leselkedhet rájuk az éjszaka sötétjében. Ezért két-három hónapnál tovább egyikük sem húzta, talán a rekord fél év volt. Végső soron módosított emlékekkel együtt távoznak így nem emlékeznek arra, hogy mi is vagyok valójában.
Nem tudom, hogy téged milyen okok vezérelnek, de azt tudom, hogy a te önéletrajzod is megjelent az asztalom vagy húsz másikkal együtt. Képes leszel lenyűgözni? Ha igen, akkor vajon meddig leszel képes megtartani a munkádat? Mikor jössz majd rá, hogy mi is vagyok valójában? Ha pedig rájössz vajon miként reagálsz? Csatlakozz hozzám, hogy mindezekre választ adhassunk! Wink
22+ ❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Melody, a fae from the human world